reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

ehhh Kinguś zazdroszczę Wam, że macie już swojego brzdąca... :tak: właśnie dostrzegłam, że zakochaliście się w sobie w 2004 roku. I uświadomiłam sobie, że my już jesteśmy ze sobą jako para 6 lat, dokładnie od 10 września 2003r., dwa lata jako małżeństwo i jeszcze nie mamy swojej pociechy :-( tak mi się jakoś smutno zrobiło, tyle par poznało się kilka lat po nas i już mają dzieciaczki a my nie mamy :-( niby nie jestem stara, w tym roku 26 lat, ale jakoś tak odczuwam już upływający czas - jesli chodzi o dziecko - czuję ,że to najwyższa pora na dzidziusia...
emilchen nie smuć się bo i na was w końcu przyjdzie pora doczekacie się swojego dziecka na pewno.Jesteś jeszcze młoda i na pewno w tym roku uda ci się zajść w ciąże razem ze mną! taki jest cel i trzeba się tego trzymać.
Broń Boże się dołować oj ojjj nie wolno! Bedzie
3mam mocno kciuki!










 
reklama
wisienka-film sie skonczyl a byl to jeden z denzelem bo go bardzo lubie.potem na koniec sie rozplakalam bo czuje powtorke z rozrywki,czuje jak mi @ idzie i znow mi z tego powodu cholernie przykro!a wydawalo mi sie ze jestem na to przygotowana...ide spac.zreszta pisze z telefonu i niewygodnie.@daje gora dwa dni...
 
aslowik wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu:)

eijf nie smutaj się:) Wszystko będzie dobrze. Zobaczysz:) Może @ tym razem do Ciebie nie przyjdzie i będziesz miała miłą niespodziankę:)

pati oczywiście, ze o Tobie pamiętam:) Widziałam, ze wrzuciłas na nk nowe zjecia synków:) Śliczni są a w szczególności ten młodszy:) ahhh...troszkę Ci zazdroszczę tych dwóch skarbów...
Ja od dzisprzez jakieś 3-4dni będzęsię opiekować córeczką dziewczyny mojego brata. Mała poszła w tym roku do przedszkola i niestety od razu sie przeziębiła...Moja mama chodzi do pracy na 15 wiec zajmuje sie nia od rana a ja jak skończę pracę o 14 to zastąpię mamę. Olka jast prześlicznym i kochanym dzieckiem:)

Miłego dnia dziewczynki:):):)
 
wisienka-dzieki za slowa pocieszenia ale i tak mam dola.wczoraj sie rozplakalam a @ nawet jeszcze nie ma.bedzie jak z zegarkiem w reku w przeciagu 2-3 dni.Powinna byc w piatek ale czuje ze szybciej.To nie jest uzalanie to sa fakty.Czuje calym swoim cialem ze idzie bo je znam.Nie czuje niczego innego,niczego dziwnego.nic!Po prostu to co zawsze przy @.Nawet to w jaki sposob sie zachowuje i wczoraj juz ryczalam bo co ze mna do cholery nie tak?!Wiem ze wszystkie przez to przechodzimy ale w tej chwili to dotyczy mnie i dni przed @ sa zawsze smutne!Poza tym caly cykl mam mizerna temperature.jeszcze sie wczoraj ucieszylam ze troceh wzrosla 36,8 a dzis juz 36,6...To dla mnie nic.
lece do pracy dziewczyny,do uslyszenia wieczorem.Nadchodza ciezkie dni:(
 
reklama
;-):-) my z M dziś obchodzimy 8 rocznice slubu a jesteśmy ze soba przeszło 11 lat a na nasz cud ciagle czekamy i kiedys sie doczekamy:tak::tak::tak::-D

pozdrawiam was dziewczyny.

Gratuluje:tak: My choc mamy smyka malzenstwem nie jestesmy pewnie kiedys sie wezmiemy ale jeszcze nie wiem kiedy:-D:-D:-D

Ja od dzisprzez jakieś 3-4dni będzęsię opiekować córeczką dziewczyny mojego brata. Mała poszła w tym roku do przedszkola i niestety od razu sie przeziębiła...Moja mama chodzi do pracy na 15 wiec zajmuje sie nia od rana a ja jak skończę pracę o 14 to zastąpię mamę. Olka jast prześlicznym i kochanym dzieckiem:)

Miłego dnia dziewczynki:):):)

Super zajecie:tak: ja tez lubie sie opiekowac moja siostrzenica wtedy mozemy sobie troche pogotowac i wogle;-) bo z malym to tylko samochody i inne meskie sprawy;-):-)
 
Do góry