reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

TESTUJĄCE:

Ren - 17 września
Claudia4oyu - 25 września
zielona.wampirzyca - 25 września
emilchen - 26 września
Lovely - 28 września
pati1159 - 29 września... :)
scorpioniczkaa - 30 września
agniesiar - 3 października
Marzi55- 5 października
kusska - 6 października
Hope33 - październik ???

ZAFASOLKOWANE:

Agapas :)

OBECNE STARACZKI:

Martilla
agniesiar
mmm
kiciaq87
Noukie
Marzi55

Girls, jesli coś sie nie zgadza... dajcie znać... lub poprawcie ;-):-D
 
reklama
Cześć dziewczynki...:tak: stare i nowe...

u mnie spokój... 8 dzień cyklu, póki co nic się nie dzieje... już niebawem zaczynam kolejne staranka...
no i dzisiaj idę do lekarza z tymi jajnikami (dla niewtajemniczonych: chyba je przewiałam nad morzem) :-(

A jak tam lista testujących... może należałoby uaktualnić????:nerd:
Marzi życzę ci powrotu do zdrowia z tym jajnikiem.
i powodzenia w staraniach! :tak:

Ja na liste wpisze się ale dopiero w pazdzierniku! :-)
 
Dziękuję Kingus.
Spadam do pracy... troche dzisiaj mam do zrobienia, ale jeszcze sie tutaj pojawie po poludniu.;-)
 
TESTUJĄCE:

Ren - 17 września
Claudia4oyu - 25 września
zielona.wampirzyca - 25 września
emilchen - 26 września
Lovely - 28 września
pati1159 - 29 września... :)
scorpioniczkaa - 30 września
agniesiar - 3 października
Marzi55- 5 października
kusska - 6 października
Hope33 - październik ???

ZAFASOLKOWANE:

Agapas :)

OBECNE STARACZKI:

Martilla
agniesiar
mmm
kiciaq87
Noukie
Marzi55

Girls, jesli coś sie nie zgadza... dajcie znać... lub poprawcie ;-):-D

Hej a gdzie ja!!!! Narazie czekam na owu kurcze tak sie wkurzam ze mi przed nosem przejdzie w tym cyklu, poprostu dostane swira!!! W środę ide na kolejne USG, tak bym chciala by ta owu poczekala do weekendu jak bedziemy razem z ukochanym:-(. W sumie poczekam kiedy ta owu bedzie, ale chyba beda nici:-:)-:)-:)-:)-(
 
Emilka no niestety nie mam intuicji pozwalającej zgadnąć która następna :-)

Eijf nie smutkuj kochana, nowy cykl nowa nadzieja. łatwo mi mówić, bo jeszcze 5 dni do @.... ale Ty swoją @ zapowiadasz już od paru dni, chyba nie mogłaś jej czuć tak wcześnie? u mnie tylko plamienie zwiastuje @, poza tym żadnego bólu brzucha, nic. Eijf przecież wiesze, że objawy ciąży i @ mogą być identyczne, więc nie trać za wcześnie nadziei kochana. no tempka niziutka z tego co piszesz ale sama wiesz jakie cuda się widuje na galerii ff.

Jagódka jeśli owu ma być za 3-4 dni to przecież jeszcze zdążysz z seksem w piątek wieczorem, to za 3 dni. no i komórka jajowa jest zdolna do zapłodnienia przez 6-12h, więc nie ma co spisywać cyklu na straty.
 
A najchetniej to urwalabym sie z pracy i pojechala poprostu do mojego T w srode, albo nawet juz dzis, ahh. No nic, pozostaje zobaczyc jak bedzie jutro w USG i czekać, wyluzowac bo poprostu za duzo swiruje. A lewy jajnik boli mnie juz od wczoraj:baffled:
 
biedroneczka co do listy to sie nie przejmuj:) mnie i eijf też na niej nie ma:( Widocznie my sie nie staramy:) A co do tafienia w owu to też sie nie martw:) Wszystko będzie ok.

A co do załamywania sie i myślenia, ze siły sie skończyły to ja tak mam co miesiac. A w poprzednim cyklu powiedziałam mężowi, ze mam dosć i ze juz nie chcę się wiecej starać. A jednak znalazłam w sobie siłe i nadal walczę:)

Życzę Wam wszystkim i sobie abysmy długo nie musiały czekac na nasze upragnione fasolki:)
 
biedroneczka co do listy to sie nie przejmuj:) mnie i eijf też na niej nie ma:( Widocznie my sie nie staramy:) A co do tafienia w owu to też sie nie martw:) Wszystko będzie ok.

A co do załamywania sie i myślenia, ze siły sie skończyły to ja tak mam co miesiac. A w poprzednim cyklu powiedziałam mężowi, ze mam dosć i ze juz nie chcę się wiecej starać. A jednak znalazłam w sobie siłe i nadal walczę:)

Życzę Wam wszystkim i sobie abysmy długo nie musiały czekac na nasze upragnione fasolki:)
Dzięki wisienka, już mi lepiej po twoich slowach. :tak:No fakt małe załamanie prawie co meisiac i u mnie jest czasami mam ochote juz dac sobie spokoj, tylko jakos i tak nie potrafie. Lewy jajnik nadal mnie dzis pobolewa. No cóz jeśli nie teraz to moze w kolejnym cyklu, przynajmniej bedziemy juz normalnie mieszkac na swoim:tak::tak:
Trzymam kciuki za ciebie wisienko no i za nas wszystkie:tak:
 
Zdecydowanie zbyt żadko tu zaglądam a jeszcze żadziej pisze, brak czasu :( W końcu doczekałam się dwuch kresek na teście owulacyjnym, w końcu bo to już 22 dzień cylku. Dużo przytulania teraz :) :) co jest akurat pozytywne :) Tyle że mój powód by mieć bobasa w tym miesiącu się radykalnie zmienił niestety i nawet mi trochę z tym głupio ale niektóre babki gorszymi pobutkami się kieruja niż ja :) U mnie w firmie bowiem zaczeły się zwolnienia a że mój staż tam jest jednym z najkrótszych więc bardzo prawdopodobne że do końca miesiąca dostane wypowiedzenie. Jedyną szansą jest fasolka która opóźni to o wspaniałe 9 miesięcy. Tak więc w tym miesiącu ostatnia szansa później kolejne próby dopiero po znalezieniu nowej pracy ah :) (no chyba że mnie nie zwolnią :) ale lepiej dmuchać na zimne, jak kolwiek to brzmi :-) )
 
reklama
biedroneczko a gdzie w Wielkopolsce mieszkasz?

Mnie jajniki strasznie bolały jakoś tak miedzy 6-9.09. Może jakoś wtedy była owulka? Zauwazyłam na podstawie dwóch poprzednich cykli, ze jajniki bolą mnie zawsze na 2-3dni przed skokiem tempki.

A co zabezpieczania sie to my nigdy sie nie zabezpieczaliśmy czyli od 2 lat bez zabezpieczenia a 5 miesiac starań tak na poważnie. Ale kiedyś na pewno sie uda:) Ja w to wierzę:) Mam tylko nadzieję, ze nie potrwa to zbyt długo...
 
Do góry