reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
ja tu tylko w czasie przerw w reklamach bo i tak przez forum zaniedbalam swoj czas z moim...;)
czemu usunelam wykres?Aaa jakiegos dola mialam,cykl jakis lewy mi sie wydawal i mialam dosyc pisania o kolejnych etapach i o tym co czuje...Juz nawet nie pamietam dokladnie dlaczego.teraz nawet nie pamietam jakbym go miala znow wstawic ale w tym cyklu juz nie ma sensu.Moze w nastepnym:)co do temperatury to jakas nijaka byla.w okolicach 36,6 a dzis wskoczyla do 36,8.No ale zawsze taka mam i strasznie boli mnie brzuch.strasznie.2 mc temu cierplilama przed @,w ostatnim mc nic a nic a teraz znow sie zaczyna i mysle ze @ przyjdzie w czwartek lub pt.

p.s. dziwcvzyny dokupilam prezenty do kosza.w tym tyg musze spakowac:)
 
a mnie chyba jakieś przeziębienie łapie, strasznie bolą mnie mięśnie, gardło, do krew chlusta mi z nosa, mam nadzieję, że to nie świńska grypa. jutro idę zbadać progesteron, na wiele mi się ta wiedza nie przyda, ale mam skierowanie to idę.
 
reklama
I co az tak źle było? Ja bardzo miło wspominam nasze wesele:) Było takie jakie sobie wymarzyłam:)
A skoro tesciowa chciała to wesele to chociaż finansowo was wspomogła? My wszystko robiliśmy sami ale nas nikt do wyprawienia wesela nie zmuszał:) ja jak widać z Poznania. Daleko od Ciebie....A juz myślałam, ze moze też z Poznania albo okolic jestes:)
 
Do góry