reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

staranie bez efektu

reklama
Niektórym później wychodzi pozytywny test apteczny, chociażby dlatego że owulacja mogła się przesunąć. Najlepiej pójść na test BetaHCG z krwi i mieć pewność :)
Wizytę mam ponownie w ten czwartek, więc zobaczymy co lekarz powie, na cud nie liczę. Na Hcg byłam w zeszły czwartek i wynik <0.100 więc ciąży nie ma. Chodź lekarz zdziwiony ze endometrium mam 20mm
 
Byłam w zeszły czwartek wynik <0.100
Jeśli dzisiaj jesteś 7d po terminie to w czwartek byłaś 3dni, tak?
Zawsze do tej pory miałaś regularne miesiączki?
Jest szansa, że beta jeszcze wzrośnie, ale jeśli owulacja się nie przesunęła, to raczej w tym cyklu się nie uda.
Najważniejsze, żeby nie tracić nadziei, tylko spróbować znowu. Im bardziej się nakręcamy, stresujemy, staramy - tym bardziej bezskutecznie, co znowu nakręca złość i negatywne emocje, przynajmniej tak było u mnie.
Poczekaj na spokojnie, jeśli faktycznie z tego cyklu nic nie wyjdzie to wprowadź suplementację dla Was i daj sobie czas.
Nie wiem jak długo się starasz, jeśli rok to udaj się do lekarza.
 
Jeśli dzisiaj jesteś 7d po terminie to w czwartek byłaś 3dni, tak?
Zawsze do tej pory miałaś regularne miesiączki?
Jest szansa, że beta jeszcze wzrośnie, ale jeśli owulacja się nie przesunęła, to raczej w tym cyklu się nie uda.
Najważniejsze, żeby nie tracić nadziei, tylko spróbować znowu. Im bardziej się nakręcamy, stresujemy, staramy - tym bardziej bezskutecznie, co znowu nakręca złość i negatywne emocje, przynajmniej tak było u mnie.
Poczekaj na spokojnie, jeśli faktycznie z tego cyklu nic nie wyjdzie to wprowadź suplementację dla Was i daj sobie czas.
Nie wiem jak długo się starasz, jeśli rok to udaj się do lekarza.
Tak 3dni po terminie było w czwartek. Regularne 29-30cykle.
 
U mnie @ przyszła teraz jest mój 9dc i postanowiliśmy ze będziemy się starać co drugi dzień przez cały cykl także mam nadzieje ze teraz się uda
 
U mnie w ciągu dalszym nie ma @, tylko od środy biorę duphaston do niedzieli. Po nim niby ma przyjść miesiączka do 5dni a jeśli nie to wizyta ponownie i będzie badał mi hormony itp.
 
Skoro pierwsze starania to ze spokojem, nam się udało po 8 miesiącach od odstawienia antykoncepcji. Teraz po porodzie nie stosujemy żadnej antykoncepcji i dziecko kończy 5 miesięcy i jakoś w drugą jeszcze nie zaszłam.
 
Skoro pierwsze starania to ze spokojem, nam się udało po 8 miesiącach od odstawienia antykoncepcji. Teraz po porodzie nie stosujemy żadnej antykoncepcji i dziecko kończy 5 miesięcy i jakoś w drugą jeszcze nie zaszłam
My żadnej antykoncepcji nie stosowaliśmy i nie stosujemy i to już kupę lat 🙂 od miesiąca świadoma decyzja
 
Witam Was kobietki... Troszkę jestem rozczarowana, myślałam ze możne się udało - chodz wiem ze za szybko wykonałam test (okres mam na 15.03.21 ostatni miałam od 14.02-19.02). Nie wiem co o tym myslec...... Współżyliśmy z meżem w dniach 8, 9, 12, 13, 15, 17 cyklu . Cykle mam 29-30 dniowe a tu na to wychodzi ze nie wyszło :-( :( . W sumie nie wiem po co to piszę , chyba aby się wygadać ehhh .
wykonaj 4dni po spodziwanym okresie wtedy bedzie najwiarygodniejsxy wynik
 
reklama
Do góry