reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Hej dziewczyny ! Kilka dni mnie tu nie było musiałam odpocząć,przestać myśleć i czytać. To mój 3 dc zaczynam swoją przygodę z Lamettą jestem podekscytowana !
 
reklama
Hej dziewczyny ! Kilka dni mnie tu nie było musiałam odpocząć,przestać myśleć i czytać. To mój 3 dc zaczynam swoją przygodę z Lamettą jestem podekscytowana !

Daj znać jak sie bedziesz czuła po Lamettcie. Ja też biorę teraz pierwszy raz, od piątku już. I na razie żadnych skutków ubocznych.
 
Piękny czas świąteczny wiec nastawienie u mnie tez zupełnie inne :) mam nadzieje, ze niebawem podzielisz się z nami dobrą nowiną. Będzie dobrze to nasz czas :)
 
Ja cały czas sobie tłumacze, ze muszę dać sobie czas, ze działam staram się wiec sukces przyjdzie z czasem. Wierze w to ogromnie, ale staram się nie nakręcać.
 
Ja cały czas sobie tłumacze, ze muszę dać sobie czas, ze działam staram się wiec sukces przyjdzie z czasem. Wierze w to ogromnie, ale staram się nie nakręcać.

Ciężko nie myśleć o tym niestety.
Długo się starasz? Ja rok, a od niedawna z Clo. Mój problem to małe endometrium i właśnie na poprawę dostałam teraz Lamettę.
 
Dziewczyny, a ja trwam w swojej diecie IO. Wykluczylam cukry proste. Nie jest łatwo, pomaga mi w tym dietetyk. Za 2 tyg mam włączyć metformine. Biorę na razie Inofem, koenzym Q i bromergon. Stymulacja letrozolem dopiero po 3 miesiacach. Tak sie boję, że dieta nie pomoże, ze owulacja się nie pojawi. Jakis gorszy dzień mam. Znowu narobie sobie nadziei, a po kilku miesiacach pewnie wszystko legnie w gruzach.
 
reklama
Hej dziewczyny. Widzę wszystkie marzymy o fajnej gwiazdce w tym roku. ......

Ale ja chyba już straciłam nadzieję. Biorę dupka, biorę luteinę, ale czekam z ciekawością na okres. Czy przyjdzie tydzień po owu czy dwa.... Na ciążę nie licze bo od owulacji jestem chora. To jest jakiś okropny wirus. Biorę antybiotyk ale nic nie daje. Leżę plackiem. ..... Akurat teraz jak dobrze szło ja musiałam zachorować :( czy to nie pech? :(
 
Do góry