reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

no to ciut niższe BMI niż u mnie było,

ja w pierwszych tygodniach pierwszej ciazy ciagle wymiotowałam i schudłam do 47 kg. Mam koleżankę która chorowała na anoreksję i była w ciąży z waga 42 kg przy 170 cm wzrostu
Lekarze kazali jej jeść bo dziecko miało niska wagę. Na szczęście urodziła zdrowe dziecko

Ja przy rozpoznaniu cukrzycy jak wylądowałam w szpitalu w czerwcu zeszłego roku to ważyłam 38kg, skóra i kości, ale to była po prostu reakcja organizmu na brak insuliny.
Na szczęście w kilka miesięcy udało mi się dobić do tych 45kg.
Teraz mam zalecenie od lekarza żeby tłusto jeść :D
 
reklama
Ja mam 160 cm i 45-46 kg. Chciałabym tak ok 8kg przytyć, ale ja mam całe życie z tym problem. Taki już mój urok chyba. Jen normalnie, na apetyt nie narzekam, jem nawet więcej niż mój mąż, a i tak nie tyję.
Kiedyś czytałam, że duże większe problemy z niepłodnością mają osoby z niedowagą niż z nadwagą
 
A czy ktoś wyjaśnił- znalazł przyczynę? Strat?
Niestety osoby które straciły choć raz ciąże będą się baly cała ciąże do póki nie urodza dziecka i nie usłyszą że dziecko płaczę i jak lekarz będzie krzyczał z informacja o stanie zdrowia maluszka.

Jeśli chodzi o mnie i 4 straty na różnych etapach niestety ale póki co nie chce słyszeć o ciąży. Po prostu się jej boję.
 
Pierwsza biochem test pokazał okres przyszedł później test już jedną kreska. Druga była z powodu wysokiego tsh i ataków padaczki trzecia to samo co w drugiej tylko były gorsze ataki a czwarta puste jajo plodowe
Czyli nie wina ciazy A uregulowania chorob wspolistniejacych. Pytam bo mi immunolog i genetycy mówili że zawsze jest przyczyną
 
Czyli nie wina ciazy A uregulowania chorob wspolistniejacych. Pytam bo mi immunolog i genetycy mówili że zawsze jest przyczyną
Wtedy miałam tsh powyżej 10 bliżej 13 a ataki to masakra. Od kad mieszkam w DE czyli prawie 2 lata ataki miałam tylko z 4 razy i to bardzo lekkie że kontaktowała co się ze mną dzieje.
 
reklama
Do góry