reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Mnie też dawno tu nie było. Ze zmian, to tylko zmiana ginekologa. Wydaje mi się, że poprzedniemu było wszystko jedno. Jestem po 4 cyklach stymulacji clo, 4 cyklach przerwy i znów 3 cyklach z clo. Bez efektu. Zrobiłam teraz badania, no i w moim przypadku prolaktyna 2007 mlU/l, a AMH 13,5 ng/ml. Czekam na dalsze instrukcje od nowego lekarza, ale czarno to widzę...
 
reklama
Tak robiłam już kilka razy więc wiedziałam jak się przygotować
Nie stresuje mnie pobieranie krwi więc to też nie wina stresu
Jakie bierzesz leki na PRL? Powiedz mi przed badaniem wspolzylas, miałaś wysiłek fizyczny, siedziałas minimum 15 minut przed pobraniem krwi na to badanie, stresowalas się, denerwowalas się?

Co do PRL dużo czynników może spowodować podniesienie PRL nawet przy braniu regularnie lekow
 
U mnie prolaktyna blokuje owulacje . Jak miałam wynik 27 kazala przyjść na monitoring i zrobiły się 3cm torbiele z jajeczek. Dała bromergon po 2 tyg spadł na 6.7 po czym znowu po 2 tyg mam nie całe 30
Ja tez mam bardzo wysoką prolaktyne lekarz wcale nie chce mi jej zbijać mówi ze prolaktyna wzrasta po jedzeniu, seksie, nieprzespanej nocy, stresie czy ciasnym staniku i ze to najmniejszy problem ja nic nie dostałam na zbicie prolaktyny.
 
To jest bardzo duży błąd bo organizm głupieje.
Co Ci przeszkadzało w diecie IO bo ja byłam na niej 2 lata i dobrze się czułam i schudłam w oczach
Nie bo dieta to dla mnie katorga. Próbowałam kilka diet ale czułam się koszmarnie ospala zmęczona po przespanej całej nocy. Nie miałam siły. A teraz jestem na metforminie jedynie co to odrzuciłam cukry i zaczęłam jeść owoce i mam siłę na wszystko wystarczy mi 3 godziny snu i jestem wyspana wypoczeta. Dodatkowo metformina hamuje mi apetyt i mogę nie jeść cały dzień gdzie zdaje sobie sprawę że to jest duży błąd.
 
Tak mniej więcej napiszę. Pierwsze śniadanie 3 kromki chleba pelnoziarnistego z odrobiną masła bio ser żółty chuda wędlina pomidor ogórek salata. Drugie śniadanie jogurt naturalny z 3 truskawkami świeżymi obiad sałatka z ogórkiem pomidorem cebula papryka kurczak smażony na oliwie z oliwek trochę pieprzu cayen podwieczorek kokatkjl z warzyw i kolacja chleb pelnoziarnisty z odrobiną masła bio z chuda wędlina i jajkiem.

Wiem że nie ktore posiłki nie miały nawet 1000 kalorii bo większość dni było takich że nie chciało mi się jeść nie byłam głodna i jadłam na siłę (tak mi lekarz kazał) i przez to że właśnie jadłam na siłę nie będąc głodna też się koszmarnie czułam.
 
reklama
U mnie prolaktyna blokuje owulacje . Jak miałam wynik 27 kazala przyjść na monitoring i zrobiły się 3cm torbiele z jajeczek. Dała bromergon po 2 tyg spadł na 6.7 po czym znowu po 2 tyg mam nie całe 30

Ja jeszcze nigdy nie miałam monitorowanego cyklu. grudniowy cykl będzie moim pierwszym rozpoczynam tez stymulację wiec może teraz dr przepisze mi coś na prolaktyne, będę wiedziała za tydzień w piątek. Ale w tym tygodniu Miałam sprawdzana drożność jajowodow i zauważyłam ze moje libido znacznie się poprawiło ciekawe czy Hsg ma z tym coś wspólnego
 
Do góry