reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Dziewczyny pomocy czy przy clo miałyście suchość w pochwie i straszny ból przy stosunku? Co w takiej sytuacji zrobić nie miałam tak wcześniej
 
reklama
Byłam dziś na badaniu owu. Endometrium 7mm. Dowiedziałam się ze zrobiło się ciałko krwotoczne. Wchłania się samo. Dostałam 2x1 przez 10 dni duphaston. Lekarz powiedział ze jeśli wystąpi miesiączka przyjsc w drugim dniu cyklu zeby zobaczyć czy można wdrążyć stymulację. Również powiedział ze ciałko krwotoczne nie wyklucza ciąży. Co to właściwie jest to ciałko krwotoczne?
 
Ja miałam tak samo... Też się zrobił właśnie krwistek ale żadnego duphastonu nie wysłałam i jutro idę na kontrolę bo zazywalam normalnie clo. I w ciąży nie jestem, ale lekarz mi też tak powiedział że ciąży nie wyklucza. Po prostu pęcherzyka się nie zapadł przy pęknięciu tylko wypełnił się krwią. Nie ma się czego bać i trzymam kciuki żeby w Twoim wypadku była ciąża :)
 
Cześc dziewczyny wczoraj testowałam i jedna kreska...
W sumie to 29dc a cylke mam około 30-35 i łudzę sie ze za szybko zatestowałam.
Podbrzusze mnie boli i ciągle mam nadzieję... mój lekarz jest teraz na urlopie wiec zoaczymy jak bedzie :)
A jak u Was ktoś zobaczył wreszcie 2 kreski ??
 
Ja miałam tak samo... Też się zrobił właśnie krwistek ale żadnego duphastonu nie wysłałam i jutro idę na kontrolę bo zazywalam normalnie clo. I w ciąży nie jestem, ale lekarz mi też tak powiedział że ciąży nie wyklucza. Po prostu pęcherzyka się nie zapadł przy pęknięciu tylko wypełnił się krwią. Nie ma się czego bać i trzymam kciuki żeby w Twoim wypadku była ciąża :)
Mi lekarz powiedział ze jeżeli jest ciałko krwiste to nie mogę brać stymulacji bo zrobi się torbiel. Jeżeli okaże się ze w nowym cyklu w 2 dniu jest jeszcze to nie będę mogła zażyć stymulacji dopiero po wchłonięciu. Pozostaje czekać. Na razie testu nie robię bo jest za szybko. Byłam w 12 dc na 1 badaniu owu i tego 12 i 14 się kochaliśmy dziś jest 15dc. Pozostaje czekać i mieć nadzieje
 
Mi lekarz powiedział ze jeżeli jest ciałko krwiste to nie mogę brać stymulacji bo zrobi się torbiel. Jeżeli okaże się ze w nowym cyklu w 2 dniu jest jeszcze to nie będę mogła zażyć stymulacji dopiero po wchłonięciu. Pozostaje czekać. Na razie testu nie robię bo jest za szybko. Byłam w 12 dc na 1 badaniu owu i tego 12 i 14 się kochaliśmy dziś jest 15dc. Pozostaje czekać i mieć nadzieje
Ja jutro rano ide do lekarza i zobaczymy co mi powie, czy się to wchłonęło czy nie. W poprzednim cyklu pęcherzyk mi urósł znacznie dopiero kolo 15 dc i pozniej w 22 był dość ładny... no ale powstał ten krwistek..
 
Cześc dziewczyny wczoraj testowałam i jedna kreska...
W sumie to 29dc a cylke mam około 30-35 i łudzę sie ze za szybko zatestowałam.
Podbrzusze mnie boli i ciągle mam nadzieję... mój lekarz jest teraz na urlopie wiec zoaczymy jak bedzie :)
A jak u Was ktoś zobaczył wreszcie 2 kreski ??
U mnie dzisiaj 30dc a moje cykle mam nieregularne, od 4 dni bolą mnie piersi w podbrzuszu kłuje ale to kłucie to czuję cały cykl i pewnie się znowu nie udało. Chodząc do toalety łudze się aby nie zobaczyć @. Jeśli przyjdzie to cykl z clo i dawka 3x1.
 
reklama
Cześć! Byłam na monitoringu, w lewym jajniki ładny pęcherzyka 14- 15 mm w 11 dc. Endometrium 7.35. Wcześniejszy krwistek się sam wchlonal i nie ma śladu. Mam przyjść jeszcze w pn rano zobaczyć jak to wygląda rozmarowo. Nie mówili mi o żadnych zastrzykach. Zobaczymy :)
 
Do góry