reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Mój najsłodszy krasnalek:)
 

Załączniki

  • DSC01232.jpg
    DSC01232.jpg
    22,3 KB · Wyświetleń: 21
  • DSC01233.jpg
    DSC01233.jpg
    17,3 KB · Wyświetleń: 20
A jak bedzie mocko płakał i ja nie bede mogła go brac na rece ojejku,ale mam nadzieje ze bedzie dobrze po tej operacji.To jak ja bede mogła go przytulac?To pewnie rehabilitacja musze przesunac na listopad pewnie zeby nie forsowac mostka.
Madziu, zobaczysz, co powiedzą Ci lekarze. Być może w Waszym szpitalu pozwolą małego nosić. Myślę jednak, że dla Bartusia najważniejsze będzie to, że będziesz obok niego :) Buziam Was bardzo mocno.
 
Madziu, zobaczysz, co powiedzą Ci lekarze. Być może w Waszym szpitalu pozwolą małego nosić. Myślę jednak, że dla Bartusia najważniejsze będzie to, że będziesz obok niego :) Buziam Was bardzo mocno.

Niewiem jak to bedzie.Bartus lubi byc noszony chociaz wiem ze bedzie osłabiony po tej operacji.Czekaja mnie i Bartusia najgorsze czasy musimy to przezyc.

Acha a jak było u Was z jedzeniem pił normalnie mleko ile chciał?
 
Ostatnia edycja:
Niewiem jak to bedzie.Bartus lubi byc noszony chociaz wiem ze bedzie osłabiony po tej operacji.Czekaja mnie i Bartusia najgorsze czasy musimy to przezyc.

Acha a jak było u Was z jedzeniem pił normalnie mleko ile chciał?
Dacie radę na pewno Kochana, choć nie ukrywam, że przeżycia są ciężkie. Ja siedziałam równo 50 dni z Kubą w szpitalu i myślałam momentami, że nie mam już sił, ale musiałam wziąć się w garść dla Niego. Co do jedzenia, to na OIOMie dzieci są początkowo karmione przez sondę i w zależności od tego, jak szybko wracają do zdrowia tak szybko wprowadza się butelkę, ale na początku to jest tylko bawarka, dopiero po jakimś czasie mleko.
 
Bartus po pierwszej operacji dostawał odrazu mleko,a przez sonde,bo wtedy nie mił za bardzo odruchu ssania.To od poczatku mam go uczyc pic z butelki.Pewnie słoiczki z jedzonkiem beda musiały poczekac.

Wszystkiego najlepszego dla Kubusia z okazji 4 miesiecy.Duzo zdrówka i usmiech na buzsce:)
 
reklama
madziu Krasnalek uroczy :))

lopop a jak u ciebie? synek gotowy do 1 klasy pojsc!? :) Buzka
już gotowy ja oczywiście bardziej zestresowana od niego 100 problemów wymyślam ake już mi trochę przechodzi bo nie chcę żeby udzieł mu się mój nastrój nerwowy najbardziej obawiam się czy będę tak kończyć pracę żeby móc go odbierać bo takich szkrabów w pierwszej klasie jeszcze trzeba odbierać osobiście

a jak u Ciebie z Filipkiem dajesz go na 5 godzin czy 8?
 
Do góry