reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Hej dziewczyny mam pytanko ostatnią @miałam 29 listopada i byłam wtedy na luteinie byłam regularna jak w zegarku a zazwyczaj tak nie jest @miałam dostać w 1 dzień świat zrobiłam w sobote testa bo pomyślałam że fajnie by było dowiedzieć sie w święta negatywny ale może się pospieszyłam? @ dalej nie ma i nie wiem co mam myśleć wczoraj mnie pobolewały jajniki i nie bardzo mogłam sie kochać,zawsze przed@ bardzo bola mnie krzyże a teraz nic i nie wiem ile jeszcze czekać na 2 testa czy jest możliwe że jak nie biore luteiny to juz sie znowu rozregolowałam jak nie byłam na luteinie to miałam nawet co 40 dni@ doradzicie mi coś :-):-)
 
reklama
Witam dziewczynki u mnie 1dc. nowego cyklu - mam nadzieję, ze teraz będzie łatwiej i spokojniej - modlę się tylko o to by nie szleć i zapomnieć - tego teraz najbardziej potrzebuję!

Pajeczko - nie dziękuję :-)

Olcia26- niestety, ale to możliwe, ze po odłączeniu luteiny, cykle znów mogą Ci się wydłużyć!
 
:baffled: witam Was kochane staraczki,
ja jestem zła na mojego M bo w święta dal czadu z alkoholem i nici ze staranek a wczoraj byla owulka na 100% bo dziś byłam u gina niby kazał jeszcze dzis spróbować, ale czarno to widze gdyż jestem obrażona na mojego M.
:wściekła/y:
 
Hej dziewczyny mam pytanko ostatnią @miałam 29 listopada i byłam wtedy na luteinie byłam regularna jak w zegarku a zazwyczaj tak nie jest @miałam dostać w 1 dzień świat zrobiłam w sobote testa bo pomyślałam że fajnie by było dowiedzieć sie w święta negatywny ale może się pospieszyłam? @ dalej nie ma i nie wiem co mam myśleć wczoraj mnie pobolewały jajniki i nie bardzo mogłam sie kochać,zawsze przed@ bardzo bola mnie krzyże a teraz nic i nie wiem ile jeszcze czekać na 2 testa czy jest możliwe że jak nie biore luteiny to juz sie znowu rozregolowałam jak nie byłam na luteinie to miałam nawet co 40 dni@ doradzicie mi coś :-):-)

odstawienie lutki noze spowodowac powrót do poprzednich cykli. A dlaczego nie brałas lutki jak sie starasz??

Witam dziewczynki u mnie 1dc. nowego cyklu - mam nadzieję, ze teraz będzie łatwiej i spokojniej - modlę się tylko o to by nie szleć i zapomnieć - tego teraz najbardziej potrzebuję!

Pajeczko - nie dziękuję :-)

Olcia26- niestety, ale to możliwe, ze po odłączeniu luteiny, cykle znów mogą Ci się wydłużyć!

kciukaski mocno zaciśnięte:-D

:baffled: witam Was kochane staraczki,
ja jestem zła na mojego M bo w święta dal czadu z alkoholem i nici ze staranek a wczoraj byla owulka na 100% bo dziś byłam u gina niby kazał jeszcze dzis spróbować, ale czarno to widze gdyż jestem obrażona na mojego M.
:wściekła/y:
nie boczyc sie tylko do dzieła :-D

Dziewczynki ja byłam dzisiaj na usg i pajkaa junior/juniorka ma 8mm i serduszko mocno bije termin mam na 17 sierpnia.

i co mnie cieszy z 66,5 kg zeszłam teraz na 64,2 :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej dzieczwynki po świątecznie sie wytam :)
Mam pytanko .... ile wam sie wydłuzyła faza lutealna (poowulacyjna) na duphastonie??? albo po prostu ile trwała?? jestem 1 cykl na dupku i normalnie jutro bym miała @ i chop siup dzisiaj zaliczyłam lekki spadek temp jak zawsze ??? dziwne troszke bo myślalam że będę miala 14 dfl a nie 11 ... :(

Agniesiar! jestem z tobą! trzymam kciuki i za luz i za efety :)
 
u mnie fl twa minimalnie 11dni a max 13 mniej wiecej. Szalu nie ma. Teraz ostatnio trwała 11 i chyba za krotko.... :-(
Ja puki co zadnych tabletek nie biore ale to się chyba niedługo zmieni chociaż nie wiem bo wiele kobiet bierze tą luteinę i dupka, ale żeby jakoś zachodziły w ciążę to bez szaleństw chyba... :sorry2: :-(
 
no właśnie ... ja z reguly mam 11dfl raz miałam max 12dni więc mało ... no i teraz w końcu dostałam dupka i sama nie wiem co myśleć ... ??? albo sobie wmawiam że będzie @ albo ... niestety przylezie ... a ten spadek czułam w kościach normalnie ...
 
reklama
no właśnie ... ja z reguly mam 11dfl raz miałam max 12dni więc mało ... no i teraz w końcu dostałam dupka i sama nie wiem co myśleć ... ??? albo sobie wmawiam że będzie @ albo ... niestety przylezie ... a ten spadek czułam w kościach normalnie ...


Maja faza zawsze trwa równiutko 13dni, po luteinie nic sie nie zmieniło i trwała też 13. Dopiero w tym cyklu po clo., Ovitrelle, luteinie, którą i tak wcześniej odłączyłam, bo wiedziałam, ze nic się nie udało faza lutealna wydłużyła mi się do 14 dni.

Buźka Ewciu - dawno nie gadałyśmy - TRZYMAM KCIUKASY!!!
 
Do góry