reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Monitoring najczęściej robi się od ok 11 dc - mój przypadek pokazuje, ze warto zrobić monitoring, szczególnie przy nie regularnych cyklach. W tym cyklu miałam piuerwszy monitoring i myślę że on też przyczynił się w dużej mierze do tego, że teraz mam fasoline :-) Oprócz tego pełna mobilizacja u mojego Mka i jakoś się udało... a nie spodziewałam się zbytnio...

Wolf - robiłaś drugi teścik mamuśku??;-)
 
reklama
Krzynka - miałam robić, ale nie mogłam zasnąć rano po mierzeniu tempki i w końcu poszłam siusiu (nie wytrzymałam), miałam rano wysłać M po test ale było bardzo wcześnie i nie chciałam go budzić... uznałam też, że od wczorajszego wieczora nie będzie tak dużej różnicy. Powtórzę chyba we wtorek rano :tak:
 
nie wiem co myslec, zrobila test i wynik negatywny.... cos musialo mi sie niezle rozregulowac, chyba musze zrobic badania bo miewam wzdecia i zgage a w moim moczu zauwazylam cos dziwnego, niby @ nie ma, a temp wysoka i zadnych objawow na zblizajacy sie @ a test negatywny, nie wierze zeby okazal sie mylny.... tylko co z moim cyklem sie stalo????
 
ja cykle mam regularne tylko teraz nie wiem bo może u mnie brak owulacji jednak..
dlatego chcę ten monitoring robić.
To widze, ze stanowimy bardzo podobne "przypadki";-) Ja tez mam bardzo regularne cykle, wszystkie objawy owulki, i zanim sie zbadalam moje podejrzenia padaly na M:cool: A tu taka niespodzianka;-)

Monitoring najczęściej robi się od ok 11 dc - mój przypadek pokazuje, ze warto zrobić monitoring, szczególnie przy nie regularnych cyklach. W tym cyklu miałam piuerwszy monitoring i myślę że on też przyczynił się w dużej mierze do tego, że teraz mam fasoline
Qrde - u mnie 11 dc przypada w nowy rok:confused2: Ale niech ja strace - zadzwonie jutro do gina i spytam czy sie uda popodgladac w tym cyklu...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam i od razu wszystkim bardzo DZIĘKUJĘ, za wsparcie którego tak bardzo potrzebowałam w tych trudnych chwilach!!!

Pokłóciłam się z termometrem już nie mierzę temperatury, nie wiem jak długo ale mam nadzieję, ze w tym cyklu zdam sie tylko na lekarza i nie będę niczego sprawdzać. Jak powie przytulanka to będzie i nic więcej - zero obserwacji i szaleństw!!!!

Najchętniej odpuściłabym sobie jeszcze latanie do lekarza, ale tego nie mogę, bo nie chcę przerywać kuracji, bo potem znów wszystko od nowa, wić spokojnie będę brała clo., potem Ovitrelle, a jak powie, ze trzeba potem luteinkę, to też se zapodam - a co tam!!!

Walczę - do upadłego!!!! Ale teraz juz spokojniej!!!!

Jedyny minus, to po tych hormonach to po raz pierwszy faza lutealna mi9 się wydłużyła, dziś 14dpo. i nic, ale śluz typowy przed więc mam nadzieję, ze jutro dostanę - oby!!!

Głupio czekać na @ Jak wiadomo, ze nic tam nie ma!!!

BUZIAKI!!!
 
Maćku - zwykle jest to 11 dc, ale wszystko zależy od długości cykli. Ja zaczęłam 12 dc a i tak było bardzo wcześnie, bo ja mam cykle długie. Owu wystąpiła w 22 dc. Ważne by zacząć na tyle wczesnie by zaobserwować wzrost pęcherzyka. Więc czy pierwsze usg zrobisz 12 czy 13 to nie ma znaczenia... głowa do góry (no chyba, że zwykle owu masz wcześnie np 13-14 dc, to się musisz sprężyć):tak:

Martusska - ty nie panikuj. U mnie pierwszy test też był negatywny. Drugi ledwo ledwo widoczny... ale w międzyczasie robiłam betkę i wiedziałam że jest ok :tak:Poza tym wszystko zalezy od czułości testu. ja widocznie miałam mało czułe.

Wolfheart - w sumie racja - zrobisz test później, bedzie pewniejszy :tak:

Kinga - a ty sobie nie wmawiaj cykli bezowulacyjnych, dopóki nie sprawdzisz u lekarza!!
 
nie wmawiam sobie:) spokojnie.
Pojdę to się dowiem.
Tyle mi tu dziewczyny popisały że mam mętlik troszkę w głowie i zastanawiam się co może być grane.. ale może poprostu nic nie jest grane :sorry2:

we wtorek moj synek jedzie z babcią na wycieczkę wiec ja pojde na spokojnie do ginekologa na rozmowę :tak:

agniesiar tulam cię....
 
Maćku - zwykle jest to 11 dc, ale wszystko zależy od długości cykli. Ja zaczęłam 12 dc a i tak było bardzo wcześnie, bo ja mam cykle długie. Owu wystąpiła w 22 dc. Ważne by zacząć na tyle wczesnie by zaobserwować wzrost pęcherzyka. Więc czy pierwsze usg zrobisz 12 czy 13 to nie ma znaczenia... głowa do góry (no chyba, że zwykle owu masz wcześnie np 13-14 dc, to się musisz sprężyć):tak:
Ostatnio owulke mialam w okolicy 14 dc. A cykle raczej krotkie - 27dniowe.
Zadzwonie jutro - zobaczymy, czy mnie zaprosi;-) Oby, bo wolalabym wiedziec, czy jest ta owulka czy tez nie...
 
reklama
Monitoring najczęściej robi się od ok 11 dc - mój przypadek pokazuje, ze warto zrobić monitoring, szczególnie przy nie regularnych cyklach. W tym cyklu miałam piuerwszy monitoring i myślę że on też przyczynił się w dużej mierze do tego, że teraz mam fasoline :-) Oprócz tego pełna mobilizacja u mojego Mka i jakoś się udało... a nie spodziewałam się zbytnio...

Wolf - robiłaś drugi teścik mamuśku??;-)

Krzynka to zalezy jakiej długosci są cykle nie zawsze od 11 dc ja miałam juz od 7 dc.

Witam i od razu wszystkim bardzo DZIĘKUJĘ, za wsparcie którego tak bardzo potrzebowałam w tych trudnych chwilach!!!

Pokłóciłam się z termometrem już nie mierzę temperatury, nie wiem jak długo ale mam nadzieję, ze w tym cyklu zdam sie tylko na lekarza i nie będę niczego sprawdzać. Jak powie przytulanka to będzie i nic więcej - zero obserwacji i szaleństw!!!!

Najchętniej odpuściłabym sobie jeszcze latanie do lekarza, ale tego nie mogę, bo nie chcę przerywać kuracji, bo potem znów wszystko od nowa, wić spokojnie będę brała clo., potem Ovitrelle, a jak powie, ze trzeba potem luteinkę, to też se zapodam - a co tam!!!

Walczę - do upadłego!!!! Ale teraz juz spokojniej!!!!

Jedyny minus, to po tych hormonach to po raz pierwszy faza lutealna mi9 się wydłużyła, dziś 14dpo. i nic, ale śluz typowy przed więc mam nadzieję, ze jutro dostanę - oby!!!

Głupio czekać na @ Jak wiadomo, ze nic tam nie ma!!!

BUZIAKI!!!

Kochana trzymam mocno kciukasy, zeby była fasolka 2010 :tak:

nie wmawiam sobie:) spokojnie.
Pojdę to się dowiem.
Tyle mi tu dziewczyny popisały że mam mętlik troszkę w głowie i zastanawiam się co może być grane.. ale może poprostu nic nie jest grane :sorry2:

we wtorek moj synek jedzie z babcią na wycieczkę wiec ja pojde na spokojnie do ginekologa na rozmowę :tak:

agniesiar tulam cię....

Kinga na spokojnie nie denerwuj sie zdarzają się cykle bezowulacyjne ja miałam tak, ze u mnie 1 na pół roku był owulacyjny wiec katastrofa a udało sie:tak: wiec i Tobie sie uda.
Ja miałam monitoring od razu po skonczonej @ bo raz miałam w 8dc owulkę:szok: wiec lekarz powinien zrobic Ci mnitoring kilku cykli ja miałam monitorowanych 5
 
Do góry