reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
tak Marzenko w 9 dc miałam tylko niecałe 3 mm, ale mam nadzieje, ze jak podejde w poniedziałek a to bedzie 14 dc ze bedzie wieksze. W koncu mam clo i łykam wiesiołka
 
tak Marzenko w 9 dc miałam tylko niecałe 3 mm, ale mam nadzieje, ze jak podejde w poniedziałek a to bedzie 14 dc ze bedzie wieksze. W koncu mam clo i łykam wiesiołka
ja tez zamierzam od nastepnego cyklu brac clo i pregnyl chyba ze gin zaleci cos innego... za kilka dni zrobie sobie progesteron i ide z wynikami hormonow do gina i zobaczymy co powie :tak:
moze jakies blizniaki mi sie trafia po tym clo hehe:-) mężuś byłby zadowolony :-)
 
ja tez zamierzam od nastepnego cyklu brac clo i pregnyl chyba ze gin zaleci cos innego... za kilka dni zrobie sobie progesteron i ide z wynikami hormonow do gina i zobaczymy co powie :tak:
moze jakies blizniaki mi sie trafia po tym clo hehe:-) mężuś byłby zadowolony :-)

ja tam licze na blizniaki:tak: i najlepiej dziewczynki:tak:, ale mam nadzieje, ze bedzie chociaz jedno a zdrowe:tak:
 
Hejka Laski
Baaaaaaardzo długo mnie nie było, ale chyba tak musiało być;-) Musiałam "odpocząć" od tematu "ciąża, dziecko, dni płodne..."

Tęskniłam za Wami....

Witam nowe i stare Kobietki;-)
 
reklama
Ja tylko na chwileczkę:-)

pracujemy z M na pełnych obrotach, nieraz nawet 7 dni w tygodniu. Kasę można niezłą złapać a lekarze kosztują więc się przyda. Mam nadzieję, że nim zbierzemy na inseminację bądź in-vitro to coś przez przypadek między czasie samo wpadnie. Taka mała wpadka.

Była bym wdzięczna jakby któraś z dziewczyn zdała mi zwięzłą relację na PM co słychać u stałych bywalczyń i tych co znamy jeszcze z Staraczek 2008r.

Pozdrowienia dla wszystkich bez wyjątku i powodzenia:-)
 
Do góry