reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Lolitko, wiem przez co teraz przechodzisz i rozumiem, ze potrzebujesz troche czasu zeby do siebie dojsc. Chce tylko, zebys wiedziala ze mysle o Tobie i jezeli bedziesz potrzebowala porozmawiac, to jestem tutaj dla Ciebie.
Kochana, uwierz mi ze bedzie lepiej. Chociaz moje "utarte slogany", wydaja Ci sie teraz puste, to jednak prosze - badz silna!!!
Czekamy tu wszystkie na Ciebie!!!


"Musimy działać tak, jakby przegrana nie wchodziła w grę."






 
Ostatnia edycja:
reklama
Pajka, czytals to co Ci wkleilam a propos malego endo? Tam masz tez dawki lekow ( w tym Viagry :D ) na wspomaganie endo. Jak widzisz takie kuracje daja bardzo dobre wyniki. Moze warto przemyslec taka taktyke? :D Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Pajka, czytals to co Ci wkleilam a propos malego endo? Tam masz tez dawki lekow ( w tym Viagry :D ) na wspomaganie endo. Jak widzisz takie kuracje daja bardzo dobre wyniki. Moze warto przemyslec taka taktyke? :D Pozdrawiam

Myślę, ze pomysle o tym tylko ostatnio wyczytałam, ze to ze miałam endo w 9 dc tylko 3 mm o niczym nie swiadczy bo najwazniejszy jest moment owulacji i rozmiarów endo. Jezeli w poniedziałek (a to bedzie moj 14 dc) dowiem sie, ze endo jest znowu małeczyli nie bedzie miało tych 8 mm to wtedy pomysle, bo owulke mam w granicach 17 dc, a srednio tak jak pęcherzyki endo przed owulacją rosnie 2 mm na dobę, więc nie jest jeszcze nic stracone ;-)

Mnie na razie od wczoraj strasznie boli podbrzusze jak na @, a konkretnie chyba macica bo jest to ból posrodku:-(
Ja na endo biore na razie wiesiołka +linocomplex i zobaczymy jak to zadziała
 
Pajka, jasne skoro to pierwszy taki incydent z za malym endo, to nie ma co panikowac. Wiesiolek podobno sie sie swietnie sprawdza, nawet polozne go polecaja wiec powinno byc spoko. A myslalas o piciu ziolek, zeby sie wspomoc? Ja kiedys do tego sceptycznie podchodzilam ale powiem Ci, ze na wlasnej skorze od czulam ich dzialanie. Pilam po nieudanym IVF ziolka nr1 i moj cykl wrocil prawie ze natychmiastowo do normy (gdzie normalnie cykle po IVF bywaja bardzo rozregulowane). Z tego co czytalam na Bocku, to ziolka nr 3. daja chyba najlepsze wyniki (i to juz po pierwszym cyklu picia). Ja pilam jedynki, na moje jajowody. Gdybym nie miala z nimi problemow to tez chyba wybralabym trojke. Polecam i trzymam kciuki za Twoj nowy cykl:-D Obysmy swieta spedzily juz z fasolka!
 
reklama
Pajka, jasne skoro to pierwszy taki incydent z za malym endo, to nie ma co panikowac. Wiesiolek podobno sie sie swietnie sprawdza, nawet polozne go polecaja wiec powinno byc spoko. A myslalas o piciu ziolek, zeby sie wspomoc? Ja kiedys do tego sceptycznie podchodzilam ale powiem Ci, ze na wlasnej skorze od czulam ich dzialanie. Pilam po nieudanym IVF ziolka nr1 i moj cykl wrocil prawie ze natychmiastowo do normy (gdzie normalnie cykle po IVF bywaja bardzo rozregulowane). Z tego co czytalam na Bocku, to ziolka nr 3. daja chyba najlepsze wyniki (i to juz po pierwszym cyklu picia). Ja pilam jedynki, na moje jajowody. Gdybym nie miala z nimi problemow to tez chyba wybralabym trojke. Polecam i trzymam kciuki za Twoj nowy cykl:-D Obysmy swieta spedzily juz z fasolka!

Ja piłam ziółka ojca Sroki, ale niestety miałam znowu bezowulacyjne cykle wiec wróciłam do leków.
Co do endometrium to zawsze mam w początkowych dc bardzo małe a potem rosnie do 10-12 mm oczywiscie w cyklu owulacyjnym - przy stymulacjach tak było, a jak nie mam stymulowanych to endo leży tak jak pęcherzyki zresztą.

Ja mam cichą nadzieję, że uda się dwie fasoleczki u mnie:-D
 
Do góry