reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Siema Dzeni :D

Pajka, pamietaj zeby wiesiolek brac do owulacji ( wiesiołek ma właściwości poronne, jest jednym z najstarszych srodkow na przyspieszenie porodu, bo powoduje skurcze macicy)


Buzka

 
Ostatnia edycja:
Siema Dzeni :D

Pajka, pamietaj zeby wiesiolek brac do owulacji ( wiesiołek ma właściwości poronne, poza tym jest jednym z najstarszych srodkow na przyspieszenie porodu, bo powoduje skurcze macicy)

Buzka


tak wiem :-) ale do owulki chyba jeszcze troszku czasu wiec biore :-)mysle, ze moze w poniedziałek jak wszystko będzie oki to moze pregnyl dostane:sorry:
 
Pij lampke czerwonego wina dziennie ( poki nie wezmiesz pregnylu) i jedz orzechy brazylijskie na endo. Potem tylko pregnyl i swieta z fasolka :D Trzymam kciuki
 
Pij lampke czerwonego wina dziennie ( poki nie wezmiesz pregnylu) i jedz orzechy brazylijskie na endo. Potem tylko pregnyl i swieta z fasolka :D Trzymam kciuki
Ja alkoholu nie cierpie, a po czerwonym winie mam migreny:wściekła/y: wiec u mnie to odpada. Mam nadzieje, ze przynajmniej pomoze wiesiołek. Mam nadzieje, ze fasolinka bedzie :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
kapryska przeczytaj to....
.Badania immunologiczne
Nieprawidłowości alloimmunogenne (na partnera) - szczepionki (nie stwierdzono ich skuteczności)
Autoimmunologiczne (na wlasne komorki). Przyczyny poronień nawracających są najczęściej rozpatrywane w aspekcie zespołu antyfosfolipidowego. Zespół ten został po raz pierwszy opisany przez Harrisa w 1987 roku i obejmuje współistnienie przeciwciał antyfosfolipidowych, w skład których wchodzą antykoagulant tocznia i przeciwciała antykardiolipidowe z poronieniami nawracającymi, chorobą zakrzepową lub trombocytopenią. Największym problemem jest brak standaryzowanych, laboratoryjnych testów do wykrywania przeciwciał antyfosfolipidowych. Za test z wyboru do wykrycia antykoagulanta tocznia uznano test Russela z jadem żmii (dRVVT), który jest bardziej czuły niż czas tromboplastynowy (APTT) lub czas kefalinowo- kaolinowy.
Natomiast przeciwciała antykardiolipinowe IgG i IgM są wykrywane przy pomocy testów enzymatycznych. Przeciwciała antykardiolipinowe (aCL) wykrywa się za pomocą standardowej metody immunoadsorpcji enzymatycznej (ELISA). Za pozytywny wynik uznaje się poziomy przeciwciał klasy IgG powyżej 5 jednostek i przeciwciał klasy IgM powyżej 3 jednostek. "
5. Badania antyinfekcyjne

  • różyczka
  • toksoplazmoza
  • cytomegalowirus
  • opryszczka listerioza
  • Chlamydia trachomatis
 
hej ho :-)
Wczoraj wróciłam z Karpacza, było super, duzo chodzilismy z mężem zwiedzać i wogole wszedzie na pieszo, także wypoczeci jestesmy i zarazem zmeczeni :tak::sorry:
seksior byl codziennie , takze licze na jakiegos małego góralka :-D:-D:-D

Co u was słychac dziewczyny??
buziaki dla wszystkich;-)
 
reklama
hej ho :-)
Wczoraj wróciłam z Karpacza, było super, duzo chodzilismy z mężem zwiedzać i wogole wszedzie na pieszo, także wypoczeci jestesmy i zarazem zmeczeni :tak::sorry:
seksior byl codziennie , takze licze na jakiegos małego góralka :-D:-D:-D

Co u was słychac dziewczyny??
buziaki dla wszystkich;-)

Marzenko jak widac cisza tutaj sie zrobiła dziewczyny wybyły.
Trzymam kciuki za górala ;-)
 
Do góry