reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

No ja nie moge się tu zgodzic z Toba Olcia :no:
Facet G na porodówce to skarb :tak:
Babka G która sama rodziła potrafi powiedzieć: boli,to boli mnie tez bolało :szok: nie Ciebie pierwsza i nie ostatnia :baffled:
A facet łoj boli pania bardzo to zaraz cos podamy :-D
Co do bolesnych @ to babka może Ci tez powiedziec,że ja tez bli jak ma i co zrobisz nic.A facet nie wie jak to jest i zrobi cos żeby Ci ulzyc.
Poza tym niekazda G jest matka i nie była w ciazy więc wtedy i dla niej wszystkie dolegliwosci o jakich piszesz beda abstrakcja czyż nie?;-)

Ale przeciez sama sobie moge wybrac gin ;-) Chodze do takiej, ktora jest matka i wie co to znaczy jak boli, jak mdli itd. ;-) Jakby mi rzucila tekst 'to co z tego, mnie tez bolalo', to bym grzecznie podziekowala i wyszla i juz bym do takiego babska nie wrocila!!! Na porodwoce jeszcze nie bylam, wiec nie wiem jaka tam jest roznica miedzy lekarzem a lekarka
;-)
 
reklama

Ale przeciez sama sobie moge wybrac gin ;-) Chodze do takiej, ktora jest matka i wie co to znaczy jak boli, jak mdli itd. ;-) Jakby mi rzucila tekst 'to co z tego, mnie tez bolalo', to bym grzecznie podziekowala i wyszla i juz bym do takiego babska nie wrocila!!! Na porodwoce jeszcze nie bylam, wiec nie wiem jaka tam jest roznica miedzy lekarzem a lekarka
;-)
Nio tak większe miasto to i możliwości większe :tak:
A porodówke juz niebawem zobaczysz ;-)i mam nadzieję,ze bedziesz miała stamtąd tylko mega super wspomnienia :tak::-)
 
Witam się.
Proszę o interpretację wyników mojego M.
Lolitko ciebie szczególnie proszę o zdanie w temacie.

Objętość 1,9ml
Upłynnienie dobre po 30min
Lepkość średnia
Ph 8,0
Liczba plemników 33mln/ml

Ruch A 5%
Ruch B 20%
Ruch C 50%
Ruch D 25%
Morfologia liczba prawidłowych plemników 30%

Aglutynacja-
erytrocyty-
Leukocyty 0,3 mln
 
Hejka Laski;-)

Co do wywodów o ginekologach to zdecydowanie wolę facetów:tak: byłam kiedyś u babki i nie było za fajnie i delikatnie, a faceci oki. Teraz mam takiego, że...:-) wszystko wytłumaczy, odpowie na pytania, pokieru gdzie trzeba i na co trzeba. Nie mogę narzekać:tak:

Kurcze tu co chwilkę ktoś zaciąża, może to takie magiczne miejsce;-)... Badaicka gratulacje Kobieto!!!!!

Jakoś tak mi dziwnie powiem Wam. Nic mi sie nie chce robić, ani myśleć, z M jakoś też nie tak. Pojutrze jadę na trzy dni na szkolenie to może rozłąka nam cosik pomoże. Zauważyłam, że zawsze jak owulka blisko to sie jakoś tak porobi, że się popstrykamy:-(. Sama nie wiem co myśleć - chyba wolę nie myśleć:-(
 
Hej dziewczyny :-)
Chciałam się oficjalnie pochwalić, że podjęliśmy z moim M ważną decyzję - porzucamy wszelkie uważanie i zaczynamy staranka :tak: narazie bez ciśnienia (zobaczymy jak długo wytrwam w tym stoickim spokoju...), bez robienia świecy po serduszkach i tym podobnych, po prostu - zobaczymy, co będzie!
Nie wiem, czy prosić o mocne kciuki, bo jak już postanowiliśmy, to nagle się tym wszystkim strasznie przeraziłam - hihi - niemniej proszę o trochę dobrych myśli, a może w miarę szybko się nam uda :-D


(mimo wszystko jestem pewna, że przed terminem @ nie będę mogła skupić myśli na niczym innym...)
 
wolfheart oto pozytywne fluidki *******************************************mam nadzije że szybko z nimi zafasolkujesz;-)
Black opal kciukasy trzymam za betkę
Dobrej nocki wszyskim bużka:tak:
 
Witam Was wszystkie kobitki po długiej nie obecnosci.Jak pisałam dostałam w niedziele plamienia noi znalazłam sie w szpitalu na patologi 5 dni,a potem u rodziców,dostałam tabletki i musze całą ciąze odpoczywac nie przemęczac sie,itd.Mam nadzieje ze teraz bedzie wszystko dobrze.
 
reklama
Aania29 - ja też tak mam, że się kłócimy wtedy kiedy nie trzeba i wtedy gdy naturalnie czas na amorki... a poza tym ostatnio ciagle jest coś nie tak :-( Nie wiem, może taka pora roku??:no:
Wolfheart - witamy i zyczymy spokojnego i radosnego seksiku oraz szybkich efektów :-):cool2:
Madzia - to dobrze, ze wszystko póki co się uspokoiło i ze nie zbagatelizowalaś tych plamień... trzymam kciuki, zeby dalej było ok. Oszczędzaj się kobito i daj się rozpieszczać Mkowi :tak:
BlackOpal - daj znać jak tam po betce!!;-)
 
Do góry