reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Witam Kochane,ja tylko na chwilke.U mnie jak narazie jest dobrze,biore tabletki regularnie zapisał mi takze zelazo,w szpitalu mówili ze moge miec dziewczynke,ale dokładnie sie dowiem za miesiac najwazniejsze zeby było zdrowe.Juz dobrze czuje maluszka jest to super uczucie takie gilanie jakby rybka pływała:-)
 
reklama
no to zescie sie dzisiaj nie popisaly z pisaniem. ni ma co czytac nawet:cool:

Też sobie tak pomyślałam;-) jakoś tak cicho to tu bardzo dawno nie było - wszystkie chyba się grzeją w domciu pod kocykami, a ja biedna w pracy:rofl2: ale też nie jest źle. Niedługo tzn. za trzy godzinki jadę do domku, pakuję się i jutro rano jadę na szkolenie na trzy dni. Tak sobie myślę, że oboje z moją połówką odpoczniemy od siebie i może będziemy patrzeli na siebie lepszym wzrokiem:-(

Madzia84 zazdroszczę Ci tego kilania jak rybka - dbaj o Was!!;-)
 
Witajcie :happy:

Lolitko, niech Cię Twój M pomasuje, w końcu w ciąży jesteś to niech Cie rozpieszcza 5x bardziej :-D

Madziu, dobrze, że już w domku. Trzymajcie się z maluszkiem cieplutko i zdrowo :tak:

A jeśli chodzi o mnie to betka oczywiście negatywna :zawstydzona/y: Byłam u gina - nie było owulki. Dostałam duphaston na wywołanie @ i Clostillbegyt od 5 dc. Oczywiście będziemy robić monitoring. Pogadałam sobie z nim troszkę, bo to świetny facet :-D (Zdecydowanie wolę facetów, a ten jest taki sympatyczny i przystojny :-p)
Mówił mi o hsg i inseminacji, ale to plany późniejsze. Mam nadzieję, że do nich nie dojdzie;-) Ogólnie jestem bardzo pozytywnie nastawiona :tak:


Pozdrawiam Was Kochane i zmykam do gorącej kąpieli dzisiejszym ciężkim dniu :happy:
 
Ostatnia edycja:
Hej kochane - jestem po wizycie... moj gin nie przejal sie bardzo tymi wynikami ale kazal podleczyc M. Przepisal mu clostylbeggyt 1xdziennie i proviron tez raz dziennie. Kazal mu jeszcze zrobic prolaktyne i FSH (z rozpedu chcialam go zapytac w ktorym dniu cyklu):-D:-D:-D mowi ze zawsze wyniki da sie podleczyc... dobrze xze pregnylu mu nie dal bo on tez dla facetow jest.

U mnie jajo 21 mm dominujace i jakies drugie ale go nie mierzyl i endo 10mm wiec jestem plodna jak krolik...jutro mam sobie strzelic pregnyl na wieczor...
 
Gosia

Piekne jajeczko, ladne endo - super:-)

Tylko ten konowal sie myli ze wszystko mozna podleczyc - bo nie mozna. Niech bzdur nie opowiada, albo niech do szkoly wroci sie pouczyc:cool:
Gdyby tak wszystko mozna bylo podleczyc - to kto by lazil na IUI czy IVF:-D. Duren jeden
 
Lolitka - to jest lekarz z 20 letnia praktyka wiec moze sie troche zna - a poza tym nikt nie mowi ze jest cudotworca...po co zapisywal leki ktore maja poprawic nasienie?? pomylil sie??? mysle, ze troche przesadzilas...
poza tym i tak mowil ze M ma isc do urologa i androloga z tymi wynikami
 
Ostatnia edycja:
:)

Gosia - zapisal leki bo chce ruchliwosc moze poprawic. skad ja mam wiedziec po co przepisal. morfologii sie nie da poprawic kochanie. morfologia sie moze poprawic tylko wtedy jak masz zdiagnozowana jasna przyczyne - infekcje. wtedy bierzesz leki, wyleczasz infekcje, morfologia sie poprawia. - jest wiecej plywakow o zdrowej budowie... jesli sie ogolnie spieprzyla to zadne medykamenty nie pomagaja - to moze pomoc ruchliwosci badz ilosci, ale nie poprawi budowy

jak znajdziesz artykul lub ksiazke medyczna w ktorej pisze ze sa leki na taka poprawe to daj mi pls znac.

ja tam mowie co mysle....uwazam ze facet gada glupoty bo jak chce wam powiedziec ze wyniki mozna poprawic to powinien sprecyzowac co ma na mysli - bo tak jak napisalam, sa rzeczy ktore mozna, a sa ktorych nie mozna poprawic
 
reklama
proviron - z ulotki: stosowanie preparatu w nieplodnosci moze zwiekszyc badz znormalizowac ilosc i jakosc plemnikow oraz stezenie fruktozy w osoczu spermy i tym samym zwiekszyc szanse zaplodnienia...
mnie tam 6 % wystarczy byle by byly sprawne i szybkie...:-)
 
Do góry