reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Heheh.. Gosia niezła jesteś :-D I trzeba Ci przyznać rację całkowitą :tak: A ++ to przecież nie tak strasznie, u M Olapolap tak chyba było, zerknij kilka stron do tyłu :tak:

A apropo drinków to ja ostatnio przed owulką tyle wina wypiłam, że już sobie pomyślałam, że jak się nie uda zafasolkować to w alkoholizm popadnę :-D ale to winko mi tak smakuje, mniam :-) a i tak piję półwytrawne bo gdybym piła półsłodkie (moje ulubione) to non stop na rauszu bym chodziła :laugh2::laugh2::laugh2:
no bo wszystko jest dla ludzi a jak im to sluzy to tym bardziej...:tak::tak::-D:-Dbedzie dobrze bo niby jak ma byc??
 
reklama
Witam się pięknie :happy2:

Badaicko gratuluję Sałatki :-D Dawaj przepis :yes:
Witaj Piekna
Jak się robi Sałatkę?
Ja poszłam do G a ten zaproponował mi monitoring,bo mineło 6 miesiecy odkad zaczelismy sie starać :tak:
Dwa ostatnie cykle miałam 33 dniowe więc w 16 dc poszłam.
I tak chodziłam codziennie w 16, 17, 18 i 19 dc.
W 19 dc pęcherzyk miał 26 mm :szok: i G myslał że nic z niego nie bedzie bo wielki ale późno :baffled:
Wiec od 16 dc codziennie fikalismy z M.
Pecherzyk pękł w 20 dc ok 9 rano(poczułam mega ulge)a ostatnie fikanko było późno w nocy z 19 na 20 dc.


Badaicka nie jestem, ale mysle ze odpowiedz skierowana do mnie:-D:-D
A mierzysz tempke i sluz ?
Lolitko
Sorry Lolitko :) Ucieszył mnie ten suwaczek ciążowy u Badaickiej :tak: Gdzieś ominęłam jak się chwaliła pozytywnym testem :-D
Kochana, bo się nie chwaliłam :baffled:
W momencie naszego fikania załapałam półpaśca :-:)szok::baffled:
W 30 dc zrobłam na prośbe lekarki bete bo nie wiedziała czy w końcu moze mi podac na to jakies leki czy nie.Wyszła 30,36 :baffled: Zadzwoniłam do G zeby zapytac co teraz a on mi mówi że 30,36 to jeszcze o niczym nie swiadczy :-(bo może byc ciaża biochemiczna i kazal czekac na @ bez leków,bo 2 opcja to taka że moze to zaburzenia cyklu po półpascu.
Czekałam, w 33 dc @ nie przyszła ani w 34,35 i 36 wiec pojechałam do G w 36 dc(13 października)zrobił mi usg i powiedział,ze nic nie widać :-(
Następnego dnia po wizycie, po namowie przyjaciółek poszłam zrobic betę-1346 :-D
@ nie było, a zaczął boleć mnie brzuch,G na usg nic nie zobaczył i wystraszyłam sie że to może być ciąża pozamaciczna :baffled: więc 20 października(tydzień po ostatniej wizycie) pojechałam znowu do G i o wszystkim mu powiedziałam.
Szybko zrobił mi usg :tak:i zobaczylismy małą fasolke :-D
Teraz czekam na 3.11 i mam nadzieje,ze zobacze bijace serduszko i ze mimo tego choler**go półpasca wszystko bedzie dobrze

Boshe no to sie rozpisałam :baffled:
 
Ostatnia edycja:
Krzynko napisz jak tam u babeczki ginekologa , ja jakoś kiepskie opinie zawsze spotykam o kobietach ginekolog, ale może to stereotypy?

A ja sie nie zgadzam z ta opinia :no: Jednak nie ma to jak kobieta! Poskarzysz sie facetowi, ze Cie w ciazy boli podbrzusze, kluje, cmi itd, to skad on bedzie wiedzial o jaki bol Ci chodzi? Albo powiesz, ze masz bolesne miesiaczki - on NIGDY nie bedzie wiedzial co to znaczy bolesna miesiaczka, bo nigdy nie zwijal sie z bolu na podlodze placzac!!! Powiesz facetowi, ze Cie w ciazy mdli i jestes spiaca i chcesz L4, to ten Ci powie, ze ciaza to nie choroba - bo sam nie przezyl wiszenia nad kibelkiem, ciaglego meczenia sie z mdlosciami i z sennoscia pojawiajaca sie juz po 3 godzinach od wstania :baffled: Nie, dla mnie facet ginekolog, to teoretyk! Nie mam do nich zaufania!!!!


Kochane
trzymam za Was wszystkie mocno kciuki, pisze to dlatego, ze przez jakiś czas mnie tutaj nie będzie:-( muszę od tego wszystkiego odpocząć i dać sobie czas i nabrać nowych sił no i przede wszystkim się nie nakręcać. Potrzebuje dla siebie czasu . Mam nadzieje, ze sie na mnie nie obrazicie;-)
Nowe ciężarówki dbajcie tam o siebie i maleństwa.


Pajeczko doskonale Cie rozumiem :tak: Mnie takie odpoczywanie od forum pomagalo
:tak:

Heheh.. Gosia niezła jesteś :-D I trzeba Ci przyznać rację całkowitą :tak: A ++ to przecież nie tak strasznie, u M Olapolap tak chyba było, zerknij kilka stron do tyłu :tak:

Taaaak, moj ma ++
;-):-D
 
Witaj Piekna
Jak się robi Sałatkę?
Ja poszłam do G a ten zaproponował mi monitoring,bo mineło 6 miesiecy odkad zaczelismy sie starać :tak:
Dwa ostatnie cykle miałam 33 dniowe więc w 16 dc poszłam.
I tak chodziłam codziennie w 16, 17, 18 i 19 dc.
W 19 dc pęcherzyk miał 26 mm :szok: i G myslał że nic z niego nie bedzie bo wielki ale późno :baffled:
Wiec od 16 dc codziennie fikalismy z M.
Pecherzyk pękł w 20 dc ok 9 rano(poczułam mega ulge)a ostatnie fikanko było późno w nocy z 19 na 20 dc.



Lolitko

Kochana, bo się nie chwaliłam :baffled:
W momencie naszego fikania załapałam półpaśca :-:)szok::baffled:
W 30 dc zrobłam na prośbe lekarki bete bo nie wiedziała czy w końcu moze mi podac na to jakies leki czy nie.Wyszła 30,36 :baffled: Zadzwoniłam do G zeby zapytac co teraz a on mi mówi że 30,36 to jeszcze o niczym nie swiadczy :-(bo może byc ciaża biochemiczna i kazal czekac na @ bez leków,bo 2 opcja to taka że moze to zaburzenia cyklu po półpascu.
Czekałam, w 33 dc @ nie przyszła ani w 34,35 i 36 wiec pojechałam do G w 36 dc(13 października)zrobił mi usg i powiedział,ze nic nie widać :-(
Następnego dnia po wizycie, po namowie przyjaciółek poszłam zrobic betę-1346 :-D
@ nie było, a zaczął boleć mnie brzuch,G na usg nic nie zobaczył i wystraszyłam sie że to może być ciąża pozamaciczna :baffled: więc 20 października(tydzień po ostatniej wizycie) pojechałam znowu do G i o wszystkim mu powiedziałam.
Szybko zrobił mi usg :tak:i zobaczylismy małą fasolke :-D
Teraz czekam na 3.11 i mam nadzieje,ze zobacze bijace serduszko i ze mimo tego choler**go półpasca wszystko bedzie dobrze

Boshe no to sie rozpisałam :baffled:

No piękna historia z jakże szczęśliwym finałem :-D GRATULACJE KOCHANA :-D:-D:-D

Ale po przeczytaniu jeszcze bardziej gryzie mnie mój problem :baffled: A chodzi mianowicie o to, że muszę zrobić rtg do badania okresowego w pracy.... I dopóki nie dostanę @ to nie chciałabym go robić a muszę załatwić badania do końca października :wściekła/y:
 
No piękna historia z jakże szczęśliwym finałem :-D GRATULACJE KOCHANA :-D:-D:-D

Ale po przeczytaniu jeszcze bardziej gryzie mnie mój problem :baffled: A chodzi mianowicie o to, że muszę zrobić rtg do badania okresowego w pracy.... I dopóki nie dostanę @ to nie chciałabym go robić a muszę załatwić badania do końca października :wściekła/y:


To idz na betke - juz Ci sie @ pokaznie spoznia, wiec betka pokaze co i jak...
 

A ja sie nie zgadzam z ta opinia :no: Jednak nie ma to jak kobieta! Poskarzysz sie facetowi, ze Cie w ciazy boli podbrzusze, kluje, cmi itd, to skad on bedzie wiedzial o jaki bol Ci chodzi? Albo powiesz, ze masz bolesne miesiaczki - on NIGDY nie bedzie wiedzial co to znaczy bolesna miesiaczka, bo nigdy nie zwijal sie z bolu na podlodze placzac!!! Powiesz facetowi, ze Cie w ciazy mdli i jestes spiaca i chcesz L4, to ten Ci powie, ze ciaza to nie choroba - bo sam nie przezyl wiszenia nad kibelkiem, ciaglego meczenia sie z mdlosciami i z sennoscia pojawiajaca sie juz po 3 godzinach od wstania :baffled: Nie, dla mnie facet ginekolog, to teoretyk! Nie mam do nich zaufania!!!!
No ja nie moge się tu zgodzic z Toba Olcia :no:
Facet G na porodówce to skarb :tak:
Babka G która sama rodziła potrafi powiedzieć: boli,to boli mnie tez bolało :szok: nie Ciebie pierwsza i nie ostatnia :baffled:
A facet łoj boli pania bardzo to zaraz cos podamy :-D
Co do bolesnych @ to babka może Ci tez powiedziec,że ja tez bli jak ma i co zrobisz nic.A facet nie wie jak to jest i zrobi cos żeby Ci ulzyc.
Poza tym niekazda G jest matka i nie była w ciazy więc wtedy i dla niej wszystkie dolegliwosci o jakich piszesz beda abstrakcja czyż nie?;-)
 
reklama
Do góry