reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Heia piekna:-)
Jak milo ze ty tez tu jestes,co u ciebie?Jak sie czujesz,jakies wieksze objawy ciazowe?
Juz prawie koncze prawojazdy,egzamin z teori zdalam tylko z dwoma bledami,wiec sie okropnie cieszylam,teraz mykam na zajecia z jazd i mysle ze sie powinnam wyrobic przed porodem:-)Oj tak suwaczek mi sie udal,chyba nasza krolewna bedzie miala na imie Sara:-)
Jakos się trzymam :tak:
Od wczoraj strasznie mnie muli tak jakbym się czyms porządnie struła :baffled:
Jednak gdyby na takim muleniu miało sie skończyc to byłabym zadowolona,bo z Paulina wymiotowałam strasznie :baffled:
Super,że z prawkiem tak sprawnie Ci idzie :tak::-D.
Ja zdałam w tym roku 13 marca (w piatek) więc trzymam mocno kciuki za Ciebie.
Orientujesz się moze czy u Ciebie egzaminy wygladaja podobnie jak teraz w Polsce?

Bo tutaj to ostatnio zmnieniaja zasady egzaminowania jak rekawiczki :baffled:
 
Jakos się trzymam :tak:
Od wczoraj strasznie mnie muli tak jakbym się czyms porządnie struła :baffled:
Jednak gdyby na takim muleniu miało sie skończyc to byłabym zadowolona,bo z Paulina wymiotowałam strasznie :baffled:
Super,że z prawkiem tak sprawnie Ci idzie :tak::-D.
Ja zdałam w tym roku 13 marca (w piatek) więc trzymam mocno kciuki za Ciebie.
Orientujesz się moze czy u Ciebie egzaminy wygladaja podobnie jak teraz w Polsce?

Bo tutaj to ostatnio zmnieniaja zasady egzaminowania jak rekawiczki :baffled:

No to calkiem niezle,jestes w polowie to moze bedzie dobrze,ja zle sie czulam do 12 tyg,malo jadlam,mdlilo okropnie,nie zygalam ale schudlam 4 kilo:-(
Ohh gratulacje to bedziesz mykac bryczka:-)U mnie w szkole maja tylko samochody ze zmiana biegow,moj M kupil mi automat i niestety nie moge miec egzaminu na automat wiec cwicze na zwyklym..no trudno jak trzeba to trzeba.
Tu to napewno jest inaczej niz w polsce...pierw szkola dwa poziomy,potem egzamin,potem jazdy z nauczycielem,tu jest bardzo drogo wiec po 16 roku zycia mozna jezdzic z ta osoba ktora ma 25 lat i 5 lat prawojazdy,naklejasz L na samochodzie i cwiczysz.I jest maly plan,4 poziomy z jezdzenia jak to zalicze teraz to potem na lodzie jazdy i juz przystepuje do egzaminu z jazdy.
 
Agniesiar przepraszam wprowadziłam cie w błąd niechcący bo ja brałam 1x1 ten bromergon, przepraszam pomyliłam sie.
Wiesz ja też myśle ze to dlatego sie udało bo nie było takiej opcji zeby sie udało hihi
zobaczysz Tobie tez sie uda kochana ja w to wierze
napisz zaraz jaki wynik prolaktyny masz??
 
Agniesiar przepraszam wprowadziłam cie w błąd niechcący bo ja brałam 1x1 ten bromergon, przepraszam pomyliłam sie.
Wiesz ja też myśle ze to dlatego sie udało bo nie było takiej opcji zeby sie udało hihi
zobaczysz Tobie tez sie uda kochana ja w to wierze
napisz zaraz jaki wynik prolaktyny masz??

Na wynik jeszcze czekam, zaraz ma dzwonić moja psiapsiuła i mi podać wynik, bo nie mogłam siedzieć tyle czasu w Olsztynie. Ale i tak jestem cierpliwa bo czekam tak od 11.00 a mamy tezr 16.06!!!
 
Agniesia

Wynik jest OK....fasolkowac mozna​

Lolitko mie martw sie tymi bólami podobnymi do tych przed @ - moze i ty jesteś skarbnicą wiedzy, ale zaufaj tej która już nosiła pod sercem maleństwo - to NIC nie znaczy.

Jak była z Julcią w ciąży to byłam pewna na 1000000% że dostanę @ i nie chciałam testować, ale uparł sie mój M i miał rację bo to była fasolka!!!

Miałam takie same bóle, takie samo samopoczycie i wszystkie znaki na ziemi mi mówiła że to @. Dopiero później, gdy już wiedziałam doszukałam się innych!!!


Więc się niczym nie martw - tylko dużo odpoczywaj!!!
 
reklama
Agniesia - juz sie przywolalam do porzadku i se komara krotkiego przycielam....toc w koncu w ciazy jestem to mi sie nalezy :-D

Jutro do pracy ide....ale mi sie nie chce :( Ty tez pewnie nie cierpisz poniedzialkow ?

Nic mi nie jest teraz - plecy nie bola, nic nie boli, tylko sie mecze z deka szybko....bo on tego 2 tygodniowego nic nierobienia to kazdy ruch jest dla mnie wyzwaniem hehe
 
Do góry