reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Hania cienko bo dzisiaj góruje winiunio :-D ja odpadłam na lampce bo chyba te wino cos nie tegens bo taki dziwny smak ma, ze jeszcze teraz go czuje, a zajadłam go kikoma paluszkami :-D
Kurde jak ja bym chciała miec taki pęchol w 6 dc :-)a tu kapencja :-(

ta tylko ja nie mam takich długich cykli jak ty. Ja trzepie te pęcherze jak wariatka tylko sie nie chcą zapłodnić. Ale wsio po clo.

a o co chodzi z naturalnym cyklem - nic na pęknięcie nie chce dać???
bo wygląda na to, że bez clo się byc może uda:tak:

A ja go tam pierdole. Mam predalon i jak mi powie że nie to i tak walne. Przecież u mnie nie pękają więc ja pierdzielę tą jego filozofie.
I tak jestem na jednej tabletce clo.

hanka ale teraz to pewnie sam super G sie przyłozy i teraz nie ma bata uda sie !
Czy brzoskwinie lub nektarynki mają jakis czynnik dobry dla plemniczków albo na cos????? bo ostatanio sie z małżem objadamy nimi i se pomyslalam ze moze akurat jakis zbawienny wplywa maja :sorry2:

Na szczęście jest w tobie tyle optymizmu że starczy za nas dwie.
Walnij mu te omega 369 co martyna mówiła. ja jutro kupie i będę łykać i mojemu też karze.

wpadłam się pożegnać, pilnie wyjeżdzam jutro i nie wiem kiedy wróce...może we wtorek??nie bede miala dostepu do komputera wiec jakby co to kontakt ze mna tylko sms..

Zanotowane.
 
Na szczęście jest w tobie tyle optymizmu że starczy za nas dwie.
Walnij mu te omega 369 co martyna mówiła. ja jutro kupie i będę łykać i mojemu też karze.
:cool2:
a na co to omega jest? bo nie doczytalam, a zreszta mój juz łyka salfazin i l-karnityne i nie wiem czy jeszcze kolejne jakies tablety to czy to nie za duzo....
 
A nie pisałaś że 50 dniowe?????

ja mam 28/29 dni jak biore bro a jak nie to 26 max. Ale w pęcherzach i rozmiarach ich jestem mistrzynią.

60 dniowe miałam bez luteiny :-) teraz mam zależy 30 dni przy clo, a przy samej lutce zdarzaly się nawet 22 dniowe to k.. cy szło dostac :-) jeszcze dobrze sie nie skonczyła a juz się zaczynała - nawet jeden cykl był 19 dniowy :wściekła/y:
 
reklama
:cool2:
a na co to omega jest? bo nie doczytalam, a zreszta mój juz łyka salfazin i l-karnityne i nie wiem czy jeszcze kolejne jakies tablety to czy to nie za duzo....

Martyna mówiła że to przy in-vitro karzą łykać na endo a faceci też powinni. To są chyba jakieś kwasy ale nie powiem ci więcej. zapytałam dzisiaj gina i powiedział że jak najbardziej powinnam łykać. Więc łyknę.
 
Do góry