reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

starania się - watpliwości..

jest kwas omega 3 w takich mega kapsułkach a o 6 i 9 nie słyszałam my tylko ten 3 łykamy :) te to juz wiem kurna dlaczego mam takie endo jak łykam ten 3 :-)
 
reklama
Martyna mówiła że to przy in-vitro karzą łykać na endo a faceci też powinni. To są chyba jakieś kwasy ale nie powiem ci więcej. zapytałam dzisiaj gina i powiedział że jak najbardziej powinnam łykać. Więc łyknę.
ahia, to sie zastanowie bo w sumie nie chce zeby moj tyle tablet bral, on jeszcze na alergie łyka i na zatoki..... wiec lepiej mniej tablet a wiecej warzyw heheh:sorry2:
 
Andziu odpowiadając a Twoje pytanie o @..tak się rozkręca i rozkręcic nie może..tak sobie odrobinę plamie od rana..a brzuch mnie napieprza jakbym miała @ w pełni..

A propo cyklów..Mój ten był 52 dniowy ...Pobiłam rekord?
 
kurde dziewczyny mnie tak macica i jajniki bolą, że szok:-(nigdy tak nie mialam:-(od samego poczatku tego cyklu tak mam. dzień w dzien ból brzucha:wściekła/y:a to nie czas eszcze na owulke :-(
Moj M tez tego łyka, ze szok, w sumie ja tez :) pełno witamin + kwasiki.
Marzenixx - ten kwas omega 3 jest w kapsułkach identyczny jak wiesiołek.
Moj M się kiedys pomylił i zjadl wiesiołka i sie mnie pyta co sie stanie a ja mu , że będzie miał pikny śluz :-D
 
kurde dziewczyny mnie ak macica i janiki bolą, że szok:-(nigdy tak nie mialam:-(od samego poczatku tego cyklu tak mam. dzień w dzien ból brzucha:wściekła/y:a to nie czas eszcze na owulke :-(
Moj M tez tego łyka, ze szok, w sumie ja tez :) pełno witamin + kwasiki.
Marzenixx - ten kwas omega 3 jest w kapsułkach identyczny jak wiesiołek.
Moj M się kiedys pomylił i zjadl wiesiołka i sie mnie pyta co sie stanie a ja mu , że będzie miał pikny śluz :-D

Pajkaa - a kiedy idziesz do lekarza - bo teb ból to tak dziwnie:sorry:
 
Nektarynko - czyli mogło zapalenie wpłynąć na kondycję żołnierzy:tak:
i pewnie znowu będziecie powtarzać po wizycie - tylko do lekarza niech weźmie obydwa wyniki to może lekarz Wam coś wyjaśni:sorry:
na pewno wezmiemy oba badania niech porownuje a co przepisze to sie dowiemy potem
Być może. Ostatnio nawet wyczytałam, że przez 14 dni nie powinno się pić dużo alkoholu(przed badaniem).
w sumie moj M raczej nie pije gdzies tam czasem lampke wina.. a przed badankiem to juz na bank go pilnuje
A Sylwia - Kroptusia sie nie pojawiła u nas?? co u niej??
nie bylo jej na forum 3 dni miala do mni pisac jakby cos sie dzialo.. wiec jak cos bede wiedziala to napisze Wam od razu
Dziś robiłam 4 test owu. Pierwsze dwa wątpliwe, wczorajszy już prawie, prawie, a dziś piękna tłuściuchna krecha, więc trzeba koniecznie pomęczyć małża :-):-):-)
Nektarynko, dzięki za podpowiedzi :-)
trzymam kciukasy za cykl:)
Czy brzoskwinie lub nektarynki mają jakis czynnik dobry dla plemniczków albo na cos????? bo ostatanio sie z małżem objadamy nimi i se pomyslalam ze moze akurat jakis zbawienny wplywa maja :sorry2:
a co do nektarynek - ja nie wiem, ale Kamila może będzie wiedziała;-)
jesli chodzi o nektarynke to wiem ze dobrze wplywa na swojego męzą ale do do plemników to nie wiem.. na innych mezach nie sprawdzałam i wole nie sprawdzac :-D:-D
A propo cyklów..Mój ten był 52 dniowy ...Pobiłam rekord?
pobiłas mnie o 1 dzien:)
wracaj do nas szybko bo doczytałam ze wyjezdzasz i napisz mi po i jak przez smsa
 
reklama
Pajkaa - a kiedy idziesz do lekarza - bo teb ból to tak dziwnie:sorry:
No byłam u niej wczoraj i nic mi nie mowila. Z początku myslalam, ze mam tam mega pecherze dlatego tak boli, a tu sie okazało, ze dwa lewutki nawet 15 mm nie maja wiec tego nawet nie czuc. No chyba, ze lekarka cos spieprzyła, albo nie zauwazyla bo mialam ten pecherz pełny :szok:
 
Do góry