reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
wikula ja mam bacie ma około 75 lat i tez cigle do stanów do syna lata heheh chyba sobie odbijają za czasy mlodosci:-D

andziu bombe wymysliła kropeczka bo ja ciagle siedze i lutuje hahaha:-D

hej hanula i jak tam u super G było ??? opowiadaj pipo!!

dzeni to masz super syna ze ci tak pomaga naprawde pozazdroscic tylko!
 
Wikulaa - wiem, ale jak moja babcia miała 79 lat to jeszcze ogródek sobie sama skopała:tak: a teraz - jest jak dziecko

Dzeni - to chyba dużo nie sprzeda, co?:tak::-):-);-)
 
Cienko coś dzisiaj


No i dziewczyny jest - przyszla @

Nie sądziłam że kiedyś to powiem ale się ciesz że @ przylazła. Do roboty.

Gosiaczku :)
U mnie dziewczynki bez zmian, jakby nic nowego..@ brak - jak nie było tak nie ma. Tak jak wspominałam, na jutro umówiłam się na 17 do ginka..Pójdę jeśli nie przylezie @, jak przylezie to mam zadzwonić i odwołać wizytę. A mój mąż coś przebąkuje że może w ciąży jestem?! Ale ja jakoś w to nie wierzę, choć nie ukrywam że w głębi serca mam nadzieję.

I my mamy w głębi serca


Zajebiste imie

nie wiem czy zauwazyłyscie ża wracamy z M do staranek i dziś mam pierwsze podgladanko i zobaczymy jak mi te pecherzyki urosły od poniedziałku
M dzis zrobił badania wyniki beda w poniedziałek bardzo sie stresowałam a teraz to nie moge sie doczekać żeby juz odebrać te wyniki :tak:
[/B]

Zauważyłyśmy. Nie wiem czy to możliwe on-line ale w większości nam się wyrównalo i większość mamy testowanie z dziolchami prawie w tym samym czasie

dziewczyny a ja mam pytanie do tych, które miały robione IUI jeżeli takowe w ogóle tutaj są. Jakie to są koszty takiego zabiegu. Bo na stronach klinik piszą , że 600-800 zł, ale pewnie cos do tego trza doliczyć.
Mnie tak zabieg plus 2 wizyty i 2 monitoringi 900 zł, bez leków bo miałam.

Jutro znikam na 4 dni z mezem do Kornwalii (mam nadzieje, ze pogoda dopisze i kolano wytrzyma...)-wiec nie bedzie mnie kilka dni na bb....wskoczylam dzis poczytac co tam u Was:-)

Jacie ja też chce. walnij coś w tej kornwalii

boshe jak tu dzis pusto??? co sie z wami dzieje babolce?????
do mnie zaraz kolezanka przylezie i bede chlac wino..... chyba wezme sobie wasze rady i bede je chlac chyba codziennie do owulki:-)

Chlej kurna. ja wczoraj walnełam pół wina. mój do mnie chyba przesadzasz co ty chcesz żeby cię to endo rozwaliło to się lampkę pije. na to ja nie mamy lampek bo żeś pacanie wszystkie wytłukł a z resztą dziś mam mega endo nawet lekarz się zdiwił.
Chlej

Hej!
Melduję się po wizycie...papiery podpisne, pierwsze leki odebrane...od 3 dc zaczynam.
Niech ta @ przychodzi!

Bosze niech przychodzi


Ide poszukac czegos do picia z %, poki jeszcze moge sie napic:sorry:

Wal poki możesz, abstynencja śpi to poszalejemy.
 
Hanka - Ty nie czytaj tylko pisz!!!!:tak::tak::tak:

hej hanula i jak tam u super G było ??? opowiadaj pipo!!

Jak czule pipo:-D:-D:-D

Wsio wpariadkie.

Mam 6dc a pęcherz mam 11mm - qrwa zajebista jestem.
W środku czysto i elegansko.
Nie dostałam nic na endo bo mam ok.
Chyba go źle zrozumiałam bo powiedział że endo 54mm albo inaczej ma na tym swoim monitorku.

W poniedzialek jade znowu na oględziny. chce mi zrobić naturalny cykl bez większych stymulacji i chemii.

Ja mu jeszcze udowodnie że na glowę upadł i szybciej wypisze recepty niż się wysika metodą kropelkową.
 
Cienko coś dzisiaj

Chlej kurna. ja wczoraj walnełam pół wina. mój do mnie chyba przesadzasz co ty chcesz żeby cię to endo rozwaliło to się lampkę pije. na to ja nie mamy lampek bo żeś pacanie wszystkie wytłukł a z resztą dziś mam mega endo nawet lekarz się zdiwił.
Chlej
.
no cienko cienko, nie wiem gdzie wszystkie wywiało cholerka:confused2::eek:

no i wypilam 3 lampeczki wina troszke mnie zmuliło , chyba usne dzis jak dziecko i zamiast gwałtu to bedzie spanko :confused2:


badaicko i jak mama , gdzie jetes???
 
reklama
Hanka - ja wiem, że Ty jestes wyjatkowa, ale 54 mm:szok::szok::szok:

Marzenixx - tylko nie zaśnij do przyjścia M to potem już z górki;-)

Dzeni - to nie siedź na rynku - Kamil niech sprzedaje:tak:
 
Do góry