reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

starania się - watpliwości..

reklama
chodzi mi ogolnie o to ze jak mierzy sie za pozno to potem odstepstwa od normy wychodza a nie owulacje..


Tylko sęk w tym właśnie, że ja nigdzie nie napisałam, że mam owulację ;-) pytałam tylko o skok i tyke :-) nie należe do lasek, które widza skok tempki i juz myslą, ze to owulka - mam troche swojego rozumku i troszkę wiedzy na ten temat
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ekstra!!! ale sie podjarałam ty wszystkim że ło matko:-D
ale bedziemy balowac w poniedziałek !!!:-D

Ja to teraz mam stracha żeby się to utrzymało, po historii z Królikiem Playboya to nic nie wiadomo.

Ale chociaż już wiem, że do zapłodnienia doszło i miałam racje że nie posłuchałam lekarza i zrobiłam inseminacje. Bo jak się ma pecha przez całe życie i najgorsze gówna się ciebie czepiają to raczej wrogi śluz też by mnie nie ominął.
 
Ja to teraz mam stracha żeby się to utrzymało, po historii z Królikiem Playboya to nic nie wiadomo.

Ale chociaż już wiem, że do zapłodnienia doszło i miałam racje że nie posłuchałam lekarza i zrobiłam inseminacje. Bo jak się ma pecha przez całe życie i najgorsze gówna się ciebie czepiają to raczej wrogi śluz też by mnie nie ominął.
Dobrze mówisz, tylko jak komus się udaje po tak długim czasie to poprostu nie da sie nie cieszyc..:-) jak ktos po 2-3 miesiacach zachodzi to jest fajnie ale jak ktos po latach to jest zajebiscie poprostu!!!!
Utrzyma sie napewno, zobaczysz trzeba w to wierzyc!!
Teraz mnie tak podjarałaś, że jak mi teraz nie wyjdzie to chyba we wrześniu pojde na IUI , a nie huj we wrzesniu wyjezdzam:dry: to w pażdzirniku :-D
 
Dzięki serdeczne za gratulacje, troszkę przedwczesne ale lizusostwo się szerzy - w końcu moja kadencja też ma datę ważności - rozumiem i doceniam lizustwo a także notuję jak Kaprycha w aktach.


Dobrze mówisz, tylko jak komus się udaje po tak długim czasie to poprostu nie da sie nie cieszyc..:-) jak ktos po 2-3 miesiacach zachodzi to jest fajnie ale jak ktos po latach to jest zajebiscie poprostu!!!!
Utrzyma sie napewno, zobaczysz trzeba w to wierzyc!!
Teraz mnie tak podjarałaś, że jak mi teraz nie wyjdzie to chyba we wrześniu pojde na IUI , a nie huj we wrzesniu wyjezdzam:dry: to w pażdzirniku :-D

Nie mogę w to uwierzyć może jak dostane świstek do ręki to uwierzę.

Mialaś iść na badanie wrogości śluzu????
 
jesszcze raz dla jasnosci..
tu pisałam oczywiscie ciesze sie Twwoim szczesciem ale prosze byc na chwilke ochłonela




powiem tak.. mozesz mnie zlinczowac.. jak mialam cykl bezowulacyjny bardzo długi liczyłam ze pomimo niskich tempek gdzies jednak tam sie fasola ukryła i łudziłam sie jak głupia.. i zrobiłam w chyba przed 50dc test owu wyszla blada kreska i zaczelam sie radowac w duchu ale po 51dc przyszła @.. jesli juz to test owu powiniem byc pozytywny ale rozne kobiety rozne LH wiec to takze nie jest reguła.. jesli faktycznie udało się Tobie to po cichu gratuluje
 
reklama
Dzień dobry :-)

MAM DOBRE WIESCI
dzwonili do mnie w sprawie wizyty u specjalisty....hurrrrra!!!!
Super:-)

Martynko na pewno zrobi mi usg bo ma sprawdzać czy po CLO sie torbiele nie zrobiły
Czekamy na wieści po usg:tak::tak:

A to ja i Malwinka w 26 tygodniu.,
Ślicznie wyglądasz :-)

.ale nie ludze sie juz...
Ja i tak trzymam kciuki ;-);-)

mam pytanko do naszych specjalistek,czy jest jeszcze jakas szansa na owu(moje cykle zazwyczaj trwaja 29-33 dni, przy fazie lutealnej 11 dni)?a jesli to bezowulacyjny,to ile taki cykl trwa?czy jest podobny dlugoscia do cykli owulacyjnych?.
Cykle długością się nie różnią jedynie w bezowul nie występuje skok temp.
A faza lutealna musi mieć min 10 dni.
Żeby sprawdzić czy była owulka najlepiej zmonitorować sobie jeden cykl. Albo około 10 dni po podejrzewanej owulacji zrobić progesteron.

Dobra babole !!! Która truje małża ta L-karnityną ????????
Ja mojemu 1 dawałam ;-);-)

I nic nie widać
Jak nie widać jak widać ;-);-)
Chyba osobiście Cię chlebem i solą przywitam :-D:-D:-D

Na 16 przychodzą goście więc zaraz będę zmykać bo muszę wszystko przygotować ;-);-)

Justynko sto lat, sto lat .......:-):-D:-D:-D:-D:-D
 
Do góry