reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

starania się - watpliwości..

jesszcze raz dla jasnosci..
tu pisałam

powiem tak.. mozesz mnie zlinczowac.. jak mialam cykl bezowulacyjny bardzo długi liczyłam ze pomimo niskich tempek gdzies jednak tam sie fasola ukryła i łudziłam sie jak głupia.. i zrobiłam w chyba przed 50dc test owu wyszla blada kreska i zaczelam sie radowac w duchu ale po 51dc przyszła @.. jesli juz to test owu powiniem byc pozytywny ale rozne kobiety rozne LH wiec to takze nie jest reguła.. jesli faktycznie udało się Tobie to po cichu gratuluje

jesu już myślalm że coś napisałaś a ja nie zauważyłam i pomyślałaś że cię olałam.

Ale ja napisałam że się nie podniecam zbytnio, u mnie nie ma skoku LH dlatego dostaje zastrzyk i nie wychodzą testy owulacyjne.
Więc sukces jest bo test wyszedł.
Zrobiłam bete, w poniedziałek będzie wynik i się dowiem. Dopuki nie zobacze wyniku to nie uwierze, nawet swojemu nic nie powiem o teście. Po co mam siać zamęt jak to może być fałszywy alarm.
Wam mogę napisać bo jak nawet nie wyjdzie to wy rozumiecie że czasami tak bywa, ciąża się nie utrzymuje, ciąża biochemiczna, popierdolone hormony i takie tam.

Dzień dobry :-)
Jak nie widać jak widać ;-);-)
Chyba osobiście Cię chlebem i solą przywitam :-D:-D:-D
Na 16 przychodzą goście więc zaraz będę zmykać bo muszę wszytsko przygotować ;-);-)

Jesu jaki luksus a miód dorzucisz????????

A bo dzisiaj sobota to i imprezy kulturalno-towarzyskie
 
reklama
jesu już myślalm że coś napisałaś a ja nie zauważyłam i pomyślałaś że cię olałam.
ja wiem ze nie masz skoku LH itd.. tylko wiem jak to jest sie strasznie rozczarowac i probuje Cie przed tym uchronić.. licze na to ze sie Tobie uda i bedziesz tylko patrzec jak co weekend my pijemy a ty sączysz soczek :-D:-D:-D:-D:-D dobra okropna jestem:)
 
to mi testy owulacyjne z bladą krechą wychodziły praktycznie cały czas a w okresie owulki była wyraźna druga krecha. Ale Hania trzymam kciuki :)
 
zostawić Was na chwilkę w sobotę:wściekła/y:
mnie temp nakrecila w poprzednim cyklu,bo dzien przed @ mialam 37 i mialam nadzieje,ze sie udalo...:-(
trzymam kciuki Anetko!!!! dobrze,ze jutro niedziela,to bede mogla rano sprawdzic na BB jaki wynik :tak::tak::tak: trzymam kciuki!!
dla zainteresowanych wrzucam moj wykres...choc juz wszystko jasne...
ponawiam tylko pytanie CZY MOGE ZROBIC BADANIE ANDROSTENDIONU W CYKLU BEZOWULACYJNYM?? bede wdzieczna za odpowiedz,bo nie wiem,co mam robic...
dzięki Szafirku :tak: a co do badania - skoro nie było określone, w którym dniu cyklu to moim zdaniem możesz zrobić w bezowulacyjnym, bo rozumiem, że nie jest istotna faza cyklu to nie jest istotne czy była owulacja:sorry2:
Laseczki a ja tak z innej beczki.
Szukam zegarka dla mojego Pawła.
Wiem,że lubi takie raczej sportowe i z elektronicznym wyswietlaczem.
Co myślicie o tym?

Magda - jak lubi sportowe, to jak najbardziej:tak:
ale jak lodówki nie zaopatrzy to sie wstrzymaj;-)
no to ZEBY NIE PRZYSZLA!!!ZEBY NIE PRZYSZLA!!!ZEBY NIE PRZYSZLA!!!ZEBY NIE PRZYSZLA!!!ZEBY NIE PRZYSZLA!!!ZEBY NIE PRZYSZLA!!!ZEBY NIE PRZYSZLA!!!ZEBY NIE PRZYSZLA!!!ZEBY NIE PRZYSZLA!!!ZEBY NIE PRZYSZLA!!!
]
dzięki Gosiu*:-)
Ależ proszę :-):-):-) Mój niestety tak nie wygląda, jak ten na zdjęciu, choć w zamiarze tak miał wyglądać ;-);-);-)
Asiq - ale smakuje na pewno dobrze - nie ważne jak wygląda:-p
No wiem, ale one lubią być poniżane, tutaj wszystkie to w większości Lachociągi. Poczekaj do libacji alkoholowej to sie dowiesz jakie cudeńka sexualne potrafią.
:-):-):-D:-D:-D:-):-):-)
widać humor Księżnej dopisuje
Andzia jutro rano otwieram kompa i jest wiadomość od Ciebie, ok? Dziś kup test,żeby się nie wykręcać. Trzymam kciuki bardzo mocno.
Loree - nie mam zamiaru się wykręcać - test juz mam - jutro robię rano, bo jak się okaże, że pozytywny to nie jedziemy w góry, a jak negatywny to na poprawę humoru - Zakopane - tylko mam nadzieję, że pogoda dopisze - a z resztą - jaka pogoda - jak nie pojadę to mi wszystko jedno pzreciez będzie, czy w Zakopcu leje;-)
ja dziewczynki zmykam bo nie znalazłam chętnego do prasowania :wściekła/y::-D więc muszę to zrobic sama :-) spokojnej ładnej soboty życzę :)
nienawidzę prasowania:no:
Dzisiaj to tradycja jak i kultura nakazuje się zaje..ać bo nie dość że Zajączek ma urodziny, nie dość że życzymy jej fasolki to księżna zrobiła dzisiaj testa i wyszła blada kreska.
Hankaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I Ty to tak spokojnie piszesz!!!!!!!!!!!!!!!!
mam nadzieję, że betka to potwierdzi:tak: tylko się nie wymiguj w poniedziałek od podania wyniku nam szybciutko:-)
HAHAHAHAHAHAHA :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D ale sie usmialam...mysle,ze jest obrazliwe w calej Polsce! Ale widze,ze jeszcze nie znasz poczucia humoru naszej wrazliwej Hani :-D;-)

z tego co sie orientuje,to Ty jestes mistrzynia w robieniu smigla z ch...ja :-D:-D:-D:-D
hahahaha:-D:-D:-D
Hanka - widzisz jak żmija - na piersi - sama wyhodowałaś:-D:-D:-D
No to czekamy do jutra:tak: Już nie moge się doczekac Twojego testowania:-)Trzymam kciuki!:tak:
Dzięki:-)
hanka qrwa ja ci tyle litani odpieprzyłam a tu sie jednak schowała mała hanka, ja pierdziele ale sie ciesze !!!!! nie huj jak teraz nie wyjdzie to ide na IUI bo normalnie nie wyrobie !!!!:-D
Marzenixx - ale masz motywację:-):-D:-D:-D
 
HankaM ja tez widze :-):tak::tak: trzymam kciuki :tak::tak::tak: i tak po cichutki gratuluje...
w ogole to nie masz innego wyjscia :-):-):-) musisz dolaczyc do kwietnioweczek bo normalnie tam to sa nude ze masakra :-):-) nawet nie ma z kim pogadac.... jak 3 posty na dzien sa to jest git wiec kochana nie ma innej opcji!!!!! musi byc tam fasolka albo nawe wiecej niz jedna :tak::tak::tak::tak: kup tesciora jakiegos fobrego i rob... ja robilam dzien przed @ i to jakos po poludniu i wyszly mi 2 krechy bardzo mocne... nie polecam tych malych paskowych... niby cos pokazuje ale nie sa mocne i sie trzeba zastanawiac... mowie o tych tanich testach z allegro... owulacyjne ok ale ciazowe sa okropne...
kochana czekamy na super nowinke :tak::tak::tak:
 
no nie w sobote taki tu ruch?? jak nigdy chyba ale to wszystko przez Hankę !!

a Hanka jak nie napiszesz nam rano w poniedziałek jaki jest wynik betki to cię normalnie zamorduje nie no moze nie aż tak ale do tyłka na pewno nakopę !!
 
Dzisiaj wielka jest nowina
Urodziny ma Justyna
O rok starsza dzisiaj jest
Więc wszystkiego dobrego życzę jej
Zdrowia szczęścia pomyślności
Niech radość w twym sercu gośći
Dużo prezentów w tym dniu
Pewnie Ty zostałaś już
Życzeń osobiście Ci nie złożę
Może ten wierszw w tym pomoże
Ja Ci powiem jeszcze tak
Żyj Ty więcej niż 100 lat
 
reklama
Do góry