reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

starania się - watpliwości..

hanka qrwa ja ci tyle litani odpieprzyłam a tu sie jednak schowała mała hanka, ja pierdziele ale sie ciesze !!!!! nie huj jak teraz nie wyjdzie to ide na IUI bo normalnie nie wyrobie !!!!:-D
 
reklama
To też nie bez kozery nazywam to kamieniołomem:-D:-D

Dzisiaj to tradycja jak i kultura nakazuje się zaje..ać bo nie dość że Zajączek ma urodziny, nie dość że życzymy jej fasolki to księżna zrobiła dzisiaj testa i wyszła blada kreska.
JA PIER...OLE!!!!! NIE GADAJ!!!! HANKA UDALO CI SIE CHOLRO JEDNA!!!AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!GRATULUJE!!! To w poniedzialek wyj...biemy Cie do ciezarowek!!:-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Cześć Dziewczyny:-)Ja juz spakowana,teraz tylko czekam do 15tej,bo M mnie zwozi na lotnisko,a teraz jest w pracy:tak:Moze do Was zaglądne jutro:tak:Jutro ide na urodzinki do tatusia;-)Buziolki:-p
 
a tak w ogole ZAJAC Wszystkiego czego pragniesz, czego szukasz oraz o czym marzysz. Wielu pięknych chwil, dni, miesięcy i lat. Bukietu kwiatów co dzień, miłego słowa co chwilę oraz szczęścia NA OKRAGLO ;-) z okazji Twoich urodzinek
 
Nie no Hania :-D:-D:-D:-D
to ja juz zaczne oblewańsko juz dzis.
Małż mnie wnerwił to sie schleje i tak cały tydzień a co:-D
Twoja fasolke to trza dobrze podlac coby dobrze rosła :-D:-D:-D
Jak to mówi Marzenka yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:

Jesu to chociaż mu z portfela zabierz pieniądze na chlanie, jakaś kara musi być.

o masz hahaha to ta wersja pierwsza tez jest ekstra!!:-D
hahah:-D:-D:-D:-D
jestem :-p
hanka!!!!!!!!!! blada kreska?????????????????? yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:-D:-D:-D:-D

No i lizaczek się pojawił.



A tak w ogole to czekamy do poniedziałku. To był test owulacyjny (jeden ciul) i wyszła blada krecha gdzieś po 10 min więc nie ma co się podniecać. Ale nawet podczas owulacji nie wychodzi mi blada krecha na teście więc trochę możemy się podniecić bo to w końcu jakiś sukces blady ale jest.
 
No i lizaczek się pojawił.
A tak w ogole to czekamy do poniedziałku. To był test owulacyjny (jeden ciul) i wyszła blada krecha gdzieś po 10 min więc nie ma co się podniecać. Ale nawet podczas owulacji nie wychodzi mi blada krecha na teście więc trochę możemy się podniecić bo to w końcu jakiś sukces blady ale jest.
no tak jestem podniecona tym twoim testem, ze normalnie micha mi sie cieszy ja nie wiem, ja wogole strasznie przeklina, ( co tu nie widac bo sie hamuje heh) ale mam ochote teraz powyklinac z okazji twojego testa!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale beta pewnie wyjdzie potrojna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D:-D zajebiscie!!!!!!!!!!!!!:-D
 
reklama
Kochana za poźno my się juz BARDZO podnieciłysmy :-D:-D:-D
i w poniedziałek prosimy zamiast do kamieniołomów najpierw do laboratorium pojechac po wynik betki bo do jakiegos tam wieczora czy wtorku to my tu ocipiejemy jak nic


Aaaa a co mu bede kase wyciągac jego wyśle do sklepu zeby zaopatrzył lodóweczkę w browarek
 
Do góry