reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Ja chciałam się tylko pochwalić..W końcu są rezultaty mojej diety..Dzisiaj koleżanka której dawno nie widziałam spojrzała na mnie i powiedziała:"Ale ty schudłaś!"...Ale mi się cieplo na sercu zrobiło!
 
reklama
Hej dziewczyny :) jak znosicie te upały ? Ja jestem w 30 tyg. ciąży i to słońce mnie dobija :) Boli mnie krzyż, mam skurcze łydek, strasznie płytki oddech a tu jeszcze ta smażalnia za oknem :) Mój synuś rozpycha się w moim brzuszku jak tylko może :) nawet czuję kiedy ma czkawkę :) nauczyłam się rozpoznawać też co lubi a co nie. Np. nie cierpi kiedy leżę na wznak albo na prawym boku :) czy któraś z Was też tak ma ?:) buziaki !!!!
 
Dziewczyny...potrzebuje rady.....mam klopot...tzn nie jest to klopot doslownie, ale potrzebę podjecia decyzji.....musze cos kupic przyjaciolce z okazji slubu (nie mowie teraz o prezencie slubnym dla malzonkow, bo tu sprawa jest jasna-dam koperte z zalacznikiem)...Chce jednak podarowac cos kolezance od siebie-tylko dal niej...z okazji teg jej "wilkeigo dnia" i nie wiem co...
myslalam o slonikach na zawieszce, o podkowie na szczescie, albo wrecz o "szczesciu" ...ale nie moge nic fajnego znalezc...sprawdzalama strone w. kruka -nie trafilam na nic...a przegladajac svarowskiego napotkalam takie cos:
podoba wam sie cokolwiek z tego??? ta koniczynka bylaby fajna -tak na szczescie...., ale powinna miec chyba 4 listki, co??? a podkowa???

jak ktoras z Was na cos trafi...przypadkiem, u jubilera, czy w sieci-dajcie znac...mam czas do 5 wrzesnia:-)

czy cos z tych ponizej moge wziac pod uwage...jak sadzicie?

Jewellery - Pendants - Favola Pendant


Jewellery - Pendants - Gamma Pendant

Jewellery - Necklaces - Heroine Love Necklace

Jewellery - Necklaces - Heroine Happy Necklace


Witam!!

Ale mam lenia od samego rana, masakra... :baffled:

Wikulaa a ty masz teraz jakas prace czy siedzisz w domku??? bo kiedys cos wspominalas ze biegniesz do pracy w weekend??? co robisz???
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny :) jak znosicie te upały ? Ja jestem w 30 tyg. ciąży i to słońce mnie dobija :) Boli mnie krzyż, mam skurcze łydek, strasznie płytki oddech a tu jeszcze ta smażalnia za oknem :) Mój synuś rozpycha się w moim brzuszku jak tylko może :) nawet czuję kiedy ma czkawkę :) nauczyłam się rozpoznawać też co lubi a co nie. Np. nie cierpi kiedy leżę na wznak albo na prawym boku :) czy któraś z Was też tak ma ?:) buziaki !!!!


Naomi tu w większości są tylko staraczki..Ciężarówek niewiele..A takie zaawansowane jak ty to 2-3.. :)
 
Siemacie Lachony

Pozamiatane, kurtyna zapadła, Astalavista, Daswidania, nie ma odwrotu - w sensie zrobiłam bete. Wynik w poniedziałek ale nie mam jak odebrać bo pracuje na rano a mędy powiedziały że trzeba osobiście bo one przez telefon wyników nie podają.
Srał je pies.

Madzienka wywaliłaś Olap czy się opierdzielasz darmozjadzie.

Zaraz spadam do kamieniołomów. A wy na bank kawusie chlejecie grupowo.
 
Pozamiatane, kurtyna zapadła, Astalavista, Daswidania, nie ma odwrotu - w sensie zrobiłam bete. Wynik w poniedziałek ale nie mam jak odebrać bo pracuje na rano a mędy powiedziały że trzeba osobiście bo one przez telefon wyników nie podają.
.

Hanka-wiec trzymamy kciuki by cos wylazlo zza tej kurtyny...jak nie w poniedzialek to we wtorek...we wtorek mozesz odebrac wyniki -tak? daj nam koniecznie znac!!! a wogole to jak sie czujesz???
 
reklama
Do góry