reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Hej dziewczynki, bardzo bardzo Wam dziekuje za wszystko :-D Brzuch mnie boli, kluje, spac nie moge (a jak juz uda mi sie zasnac to snia mi sie koszmary) - tak bedzie przez caly czas? ;-) Musze sie zapisac do gina i na usg... robi sie w 6 tc?


Olapolap jesu jak sie cieszę!!!!! Gratulacje!!! Tak długo czekałaś na te kreseczki!!!!! Koniecznie rwacaj i opowiadaj co i jak i jak powiedzialas M i jak zareagował!!! GRATULEJSZON!!!!!!

Hm jak powiedzialam M byl mocno zszokowany. Pokazalam mu test, zapytal co znacza II, powiedzialam, a on sie zapytal 'ale jak to mozliwe?' :szok: Szkoda, ze on nie chcial tej ciazy tak bardzo jak ja i ze nie skakal ze szczescia.... pozniej w ciagu dnia powoli do niego docieralo, mowil rzeczy w stylu 'ale male nie bedzie jesc mojego jedzenia?'. Nie wiem co myslec, w pewnym momencie przechodzilismy obok gruuubej babki z dwojka malych dzieci i powiedzialam, ze ja tez tak bede wygladac po drugiej ciazy, a ten na to, ze jesli bede tak mowic, to mi sie zabierze ciaze, zapytalam jak to, bo przeciez juz za pozno, na co on powiedzial, ze sie da.... :confused: Moze on potrzebuje czasu, bo przeciez zgodzil sie na staranka za moja namowa, sam z siebie nie przejawial nigdy ciagot w te strone....

Hej jestem juz, dzikeuje bardzo za wsparcie i przepraszam ze was zestresowalam
udalo nam sie szybciutko bo moj mezczyzna jest mundurowy i zajechalismy na syrenach pod izbe przyjec i jakos bez czekania wszedzie.

No wiec wszytsko dobrze. jest serduszko bijace. Dzidzia ma 6 mm. Mam lezec w lozkuprzez 2 tyg mniej wiecej i przepisal mi jakies zastrzyki chyba progesteron jak mi maz wykupi to poczytam. Kazal sie nie martiwc, czytac ksiakzi i odpoczywac. Tak tez bede robic, al z tym martwieniem to nie wychodzi bo to pies , bo obiad bo cos tam zawsze tzreba zrobic i teraz moj biedny makaronek bedzie mial wszytsko na glowie a biedaczek tez sie strasznie przejal. nie dal mi poznac na poczatku, mnie pocieszal, ale jak juz wyszlismy z gabinetu to myslalam ze mi sie osunie na ten moj wozek.

Ufffff ale sie najadlam strachu. Nie chce juz wiecej. mam nadzieje ze przejdzie i juz nie wroci to durne plamienie. Dzieki kobitki jeszc eraz
Bede sie odzywac w miare samopoczucia i mozliwosci, bo nam sie laptop zepsul ( cholera jasna)
Buziaki papa

Kochanie strasznie sie ciesze, ze wszystko w porzadku :-):-):-) Dbaj o siebie i prosze powiedz mi czy 'lezenie' to naprawde lezenie czy moze byc siedzenie?
 
reklama
Kochana jeśli chodzi o USG to wszystko zalezy od sprzetu jaki ma gin..Moja kolezanka miala robione w 5t3d pierwsze usg i bylo widac...a inna lekarz odeslal i kazal po 2 tygodniach przyjsc..Takze to wszystko od gina zalezy. Ja na Twoim miejscu zrobilabym bete i po dwoch dniach powtorzyla zeby wiedziec jak przyrasta...Ja bylam na USG dopiero w 8tc bo sierota jestem...

A krolewiczem sie nie przejmuj...dojdzie do niego predzej czy pozniej i zacznie sie cieszyc..Moj nie moze sie doczekac II :)
 
Hej dziewczynki, bardzo bardzo Wam dziekuje za wszystko :-D Brzuch mnie boli, kluje, spac nie moge (a jak juz uda mi sie zasnac to snia mi sie koszmary) - tak bedzie przez caly czas? ;-) Musze sie zapisac do gina i na usg... robi sie w 6 tc?
Hm jak powiedzialam M byl mocno zszokowany. Pokazalam mu test, zapytal co znacza II, powiedzialam, a on sie zapytal 'ale jak to mozliwe?' :szok: Szkoda, ze on nie chcial tej ciazy tak bardzo jak ja i ze nie skakal ze szczescia.... pozniej w ciagu dnia powoli do niego docieralo, mowil rzeczy w stylu 'ale male nie bedzie jesc mojego jedzenia?'. Nie wiem co myslec, w pewnym momencie przechodzilismy obok gruuubej babki z dwojka malych dzieci i powiedzialam, ze ja tez tak bede wygladac po drugiej ciazy, a ten na to, ze jesli bede tak mowic, to mi sie zabierze ciaze, zapytalam jak to, bo przeciez juz za pozno, na co on powiedzial, ze sie da.... :confused: Moze on potrzebuje czasu, bo przeciez zgodzil sie na staranka za moja namowa, sam z siebie nie przejawial nigdy ciagot w te strone....
kochana, gratuluje jeszcze raz i trzymam kciuki - tak jak Ola mowi, ze czy bedzie widac to od sprzetu zalezy...
A co do faceta to moj tak ma, ze kocha dziecko ponad wszystko ale jak bylam w ciazy to dla niego to byl kosmos - bal sie brzucha...my jestesmy matkami nawet przed zajsciem w ciaze (jezeli mowimy o naszych klinicznych forumowych przypadkach) a chlopy ojcami sa dopiero po porodzie... jak zobacza...
 
Witajcie przy porannej kawie

dziekuje nektarynko! ale szyjki badać nie umiem i chyba nie chce... ale sluz będe jak najbardziej!
dobrze malenka, jesli bedzie wszystko ładnie uzupelniane to bedzie git:)
no to zonk,bo temp dzis spadla,a tescik owu juz nic nie pokazuje i co?ja sie pogubilam...
a gdzie wykres dla mnie? wrr wstawiaj wykres.. a u ciebie moze byc tak jak u Oli (olapolap) ze dopiero jest wzrost kilka dni po owu.. nie mozna tego wykluczac..
 
Hej!
Gosiu, Olapop, OlaPM-dzien dobry!!!

Kropciu,pisalam juz kiedys,ale chyba nie doczytalas,jakbys decydowala sie na operacje w kraju,to w Otwocku (czyli tam,gdzie mieszkam) jest taki specjalistyczny szpital ortopedyczno-urazowy,ludzie tu przyjezdzaja z calej Polski,ma dobra opinie i widzialam program w TV,ze to jest jedyny szpital w Polsce,gdzie wstawiaja implanty lokciowe,itd.Moze warto choc na konsultacje sie wybrac...w razie czego oferuje wikt i opierunek :tak:

2...to ja jestem stara babcia...sypie sie juz...migreny,wada wzroku,3 migdalki,chora tarczyca,chore jelita,dysplazja bioder...az boje sie zastanawiac co jeszcze :szok::szok::baffled:

3...to ja musze sie pochwalic,ze dzis tesciowa zachwycala sie moimi pierogami :tak:
4...super Gucci Envy (z konwaliami) lub Gucci Envy Me.obydwa piekne!

Hej Szafirku...no jak na zlosc sie "spiknac" online nie mozemy:wściekła/y:
1-Dziekuje za namiary na szpital...posprawdzam co i jak...ja co prawda mam kolana a nie lokcie, ale skoro maja dobrych ortopedow, to pewnie od wszystkiego:tak:
Ja po tej nieszczesnej artroskopii znalazlam dobra klinike w Zorach ...i bylam juz raz na konsultacji u lekarza tam pracujacego...we wrzesniu wybieram sie po raz drugi...ale Otwock sprawdze-poczytam jak na razie, bo ode mnie do Otwocka to kawalek...
Dziekuje slonko***
2-jak Ty jestes stara babacia to ja z moimi klopotami zdrowotnymi to jestem juz denatka:szok:
3-no dobra...skoro sa az tak pyszne-to moze niekoniecznie do szpitala, ale np. na pierogi wpadne do tego Otwocka:-p:-D:-p
4-kurcze mowisz o tych w wysokiej buteleczce, takiej chudej??? jakos ich zapachu nie pamietam...ale chyba kojarze butelke...spr. zapach...

Hej dziewczynki, bardzo bardzo Wam dziekuje za wszystko :-D Brzuch mnie boli, kluje, spac nie moge (a jak juz uda mi sie zasnac to snia mi sie koszmary) - tak bedzie przez caly czas? ;-) Musze sie zapisac do gina i na usg... robi sie w 6 tc?

Hm jak powiedzialam M byl mocno zszokowany. Pokazalam mu test, zapytal co znacza II, powiedzialam, a on sie zapytal 'ale jak to mozliwe?' Szkoda, ze on nie chcial tej ciazy tak bardzo jak ja...

Olapop-brzuszek boli bo sie pomalutku maly gosc zaczyna "czuc dobrze jak u siebie w domku"....a spac pewnie nie mozesz bo za duzo myslisz....
Do gina najlepiej kolo 6 tygodnia, tak, jak pisaly dziewczynki-duzo zalezy od psprzetu, ale po 6 tygodniu to zwykle juz widac bijace: tamdam, tamdam tamdam...serduszko...taka mala migajaca "kropeczke"-))):-)

Co do faceta (nie wiem czy to maz czy nie maz?)...nie martw sie on na pewno w srodku serducha cieszy sie...ale potrzebuje czasu by do niego dotarlo...i jak pisala Gosia, wiekszosc facetow zaskakuje ze sa ojcami jak chwyca niemowle na rece...wczesniej to jest dla nich kosmos...
ja mam nadzieje, ze moj bedzie inny....

..Moj nie moze sie doczekac II :)
No to tak jak moj...ale my jeszcze nawet nie dzialamy...moze to dlatego:confused:;-)
 
Ceześć dziewczynki;-)
To i ja się z kawka przyłączę ;-)
Zaprosili mnie na rozmowe w sprawie pracy na kierownika do Orsay'a , ale chyba bez sensu żebym szła bo przecież we wrzesniu jade do siostry na 3 tyg..... i dupa....
Mój małż przylazł nawalony o 4 rano i zasnął w salonie z gołą dupą hahahaha:-D bez żadnego przykrycia spał przy otwartym oknie i nawet nie zmarzł :-D

Olapolap gratuluje jeszcze raz! A co na to twoi rodzice?? Przeciez oni mysleli że ty kariera zajęta a tu proszę!:-)
 
Ceześć dziewczynki;-)
To i ja się z kawka przyłączę ;-)
Zaprosili mnie na rozmowe w sprawie pracy na kierownika do Orsay'a , ale chyba bez sensu żebym szła bo przecież we wrzesniu jade do siostry na 3 tyg..... i dupa....
Mój małż przylazł nawalony o 4 rano i zasnął w salonie z gołą dupą hahahaha:-D bez żadnego przykrycia spał przy otwartym oknie i nawet nie zmarzł :-D
Marzenko a mówiłam,że noc jest ddłłłłłłłłuuuuuuuugggggaaaaa ;-):-)
 
reklama
Witajcie :-)

na forum pojawiło się wiele nowych osób, ale mam nadzieję, że choć kilka będzie mnie jeszcze pamiętać.

U nas wszystko w porządku. Czekamy na córeczkę - Gabrysię. Obecnie jestem na zwolnieniu w domku - muszę troszkę poodpoczywać i zwolnic tempo.

Trzymam mocno za Was wszystkie kciuki i życzę owocnych starań.

Pozdrawiam serdecznie
 
Do góry