reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Ja chciałam się tylko pochwalić..W końcu są rezultaty mojej diety..Dzisiaj koleżanka której dawno nie widziałam spojrzała na mnie i powiedziała:"Ale ty schudłaś!"...Ale mi się cieplo na sercu zrobiło!
To kochana może już wystarczy tej diety??? Żebyś przypadkiem nie przesadziła...
Dziewczyny...potrzebuje rady.....mam klopot...tzn nie jest to klopot doslownie, ale potrzebę podjecia decyzji.....musze cos kupic przyjaciolce z okazji slubu (nie mowie teraz o prezencie slubnym dla malzonkow, bo tu sprawa jest jasna-dam koperte z zalacznikiem)...Chce jednak podarowac cos kolezance od siebie-tylko dal niej...z okazji teg jej "wilkeigo dnia" i nie wiem co...
myslalam o slonikach na zawieszce, o podkowie na szczescie, albo wrecz o "szczesciu" ...ale nie moge nic fajnego znalezc...sprawdzalama strone w. kruka -nie trafilam na nic...a przegladajac svarowskiego napotkalam takie cos:
podoba wam sie cokolwiek z tego??? ta koniczynka bylaby fajna -tak na szczescie...., ale powinna miec chyba 4 listki, co??? a podkowa???

jak ktoras z Was na cos trafi...przypadkiem, u jubilera, czy w sieci-dajcie znac...mam czas do 5 wrzesnia:-)

czy cos z tych ponizej moge wziac pod uwage...jak sadzicie?

Jewellery - Pendants - Favola Pendant


Jewellery - Pendants - Gamma Pendant

Jewellery - Necklaces - Heroine Love Necklace

Jewellery - Necklaces - Heroine Happy Necklace




Wikulaa a ty masz teraz jakas prace czy siedzisz w domku??? bo kiedys cos wspominalas ze biegniesz do pracy w weekend??? co robisz???
Jeżeli chodzi o biżuterie to mi się podoba ta podkowa:tak: jakby mi coś "wpadło w oko" to oczywiście dam znać:tak:
Ja zawsze od września do czerwca pracuję w sekretariacie szkoły policealnej (zaocznej czyli tylko w weekendy), nie mogła wcześniej pracować inaczej, bo studiowałam dziennie, ale teraz już chciałabym znależć normalną pracę na cały etat albo przynajmniej na pół, żeby w tygodniu mieć jakieś zajęcie. Bo w tej szkole policealnej od września mogę objąć stanowisko dyrektora, ale to nadal będzie praca głównie w weekendy i wtedy jakbym została tym dyrektorem, to chciałabym jakąś drugą pracę na pół etatu i byłoby idealnie:-)
 
reklama
Plamka wszystko tylko nie napisy

dzieki Hania***...juz latwiej zdecydowac...
no wlasnie one tak nie bardzo mi siadly...ale wiem ze sa rozne gusta i gusciki i chcialam sprawdzic co o takim czyms sadza kobitki....ja osobiscie wole male rzeczy.......

A tak wogole to co innego-jak myslicie-oprpcz zawieszek i lancuszkow-moge wogole brac pod uwage???
jakies pomysly? sugestie??? bede wdzieczna za wszyyyystko!:-)
 
Bosze czy ja musze wszystko sama robić, opychasz sie tylko słodyczami a potem twój od całowania cię zemdleje bo taka słodka będziesz.

Olapolap przykro mi bardzo ale takie jest brutalne życie, wszystko co dobre kiedyś musi się skończyń. Ja jako głowa najsexowniejszych Lachonów żegnam cię życząc ci powodzenia na nowej drodze życia. Przyjmij kwiaty oraz czekoladki.
Sekcja Ciężarówek dostała twoją teczkę osobową i czeka już na ciebie.
Papa, astalavista

 
Ja chciałam się tylko pochwalić..W końcu są rezultaty mojej diety..Dzisiaj koleżanka której dawno nie widziałam spojrzała na mnie i powiedziała:"Ale ty schudłaś!"...Ale mi się cieplo na sercu zrobiło!
To kochana może już wystarczy tej diety??? Żebyś przypadkiem nie przesadziła...
Dziewczyny...potrzebuje rady.....mam klopot...tzn nie jest to klopot doslownie, ale potrzebę podjecia decyzji.....musze cos kupic przyjaciolce z okazji slubu (nie mowie teraz o prezencie slubnym dla malzonkow, bo tu sprawa jest jasna-dam koperte z zalacznikiem)...Chce jednak podarowac cos kolezance od siebie-tylko dal niej...z okazji teg jej "wilkeigo dnia" i nie wiem co...
myslalam o slonikach na zawieszce, o podkowie na szczescie, albo wrecz o "szczesciu" ...ale nie moge nic fajnego znalezc...sprawdzalama strone w. kruka -nie trafilam na nic...a przegladajac svarowskiego napotkalam takie cos:
podoba wam sie cokolwiek z tego??? ta koniczynka bylaby fajna -tak na szczescie...., ale powinna miec chyba 4 listki, co??? a podkowa???

jak ktoras z Was na cos trafi...przypadkiem, u jubilera, czy w sieci-dajcie znac...mam czas do 5 wrzesnia:-)

czy cos z tych ponizej moge wziac pod uwage...jak sadzicie?

Jewellery - Pendants - Favola Pendant


Jewellery - Pendants - Gamma Pendant

Jewellery - Necklaces - Heroine Love Necklace

Jewellery - Necklaces - Heroine Happy Necklace




Wikulaa a ty masz teraz jakas prace czy siedzisz w domku??? bo kiedys cos wspominalas ze biegniesz do pracy w weekend??? co robisz???
Jeżeli chodzi o biżuterie to mi się podoba ta podkowa:tak: jakby mi coś "wpadło w oko" to oczywiście dam znać:tak:
Ja zawsze od września do czerwca pracuję w sekretariacie szkoły policealnej (zaocznej czyli tylko w weekendy), nie mogła wcześniej pracować inaczej, bo studiowałam dziennie, ale teraz już chciałabym znależć normalną pracę na cały etat albo przynajmniej na pół, żeby w tygodniu mieć jakieś zajęcie. Bo w tej szkole policealnej od września mogę objąć stanowisko dyrektora, ale to nadal będzie praca głównie w weekendy i wtedy jakbym została tym dyrektorem, to chciałabym jakąś drugą pracę na pół etatu i byłoby idealnie:-)
 
tez mam teraz cerutti i podobaja mi sie rowniez - ale w lato obowiazkowo zielona herbatka od Arden :-):-):-)
A gdzie to szannowna druga polowka sie bedzie podziewac?? co to za samotna wyprawa??

Jedzie w Lublin i okolice trochę do rodziny a trochę do Kazimierza :) generalnie odwiedzić przyjaciół. Żadne takie tam w tym roku :)
 
Kropeczko...co do biżuterii w W.Kruku na stronie internetowej nie ma wszystkiego co jest w salonach..Jeśli coś byś u nich znalazła to daj znać. Mam kartę zniżkową do nich to chętnie się podzielę..Kupowaliśmy u nich nasze obrączki ślubne - nie dość że cena normalna to jeszcze dożywotnia opieka nad biżuterią u nich kupioną: powiekszanie, pomniejszanie, czyszczenie i polerowanie..aaaa...i filizanki porcelanowe, firmowe Kruka na kawke po nocy poślubnej dostalismy...
 
reklama
Ja chciałam się tylko pochwalić..W końcu są rezultaty mojej diety..Dzisiaj koleżanka której dawno nie widziałam spojrzała na mnie i powiedziała:"Ale ty schudłaś!"...Ale mi się cieplo na sercu zrobiło!
:tak::tak::tak: to dawaj fotke! to tu popodziwiamy :-) a takie slowa sa zawsze bardzo porządane! moja babcia zawsze mowila o Ewunia to sie poprawila na buzi! :wściekła/y:
Dziewczyny...potrzebuje rady.....mam klopot...Chce jednak podarowac cos kolezance od siebie-tylko dal niej...z okazji teg jej "wilkeigo dnia" i nie wiem co...
jak ktoras z Was na cos trafi...przypadkiem, u jubilera, czy w sieci-dajcie znac...mam czas do 5 wrzesnia:-)
napisiki odpadaja !!! :sorry2: mi sie osobiscie ta konieczynka podoba ale faktycznie wypadaloby by miala 4 listki :sorry2:
jak cos znajde to podesle!
a tak w woli pamieci - dzisiaj powinnam odgruzowac kompa :-):sorry2:
Siemacie Lachony
Pozamiatane, kurtyna zapadła, Astalavista, Daswidania, nie ma odwrotu - w sensie zrobiłam bete. Wynik w poniedziałek ale nie mam jak odebrać bo pracuje na rano a mędy powiedziały że trzeba osobiście bo one przez telefon wyników nie podają.
Srał je pies. Zaraz spadam do kamieniołomów. A wy na bank kawusie chlejecie grupowo.
Dobra Ksiażna wrocila od razu porzadek i ład nastał! :-D
a z ta beta to pindy jakies w tym lab! wrrr.... a z reszta co sie martwisz czy rano czy wieczorem wynik bedzie tak samo wielki :-D

a ja wrocilam cala i zdrowa z pierdzielonego urzedu dokladniej PKP nosz jak ja smialam przerwac czytanie gazetki panci łojojoj a sie czepiala pisma ze hej :wściekła/y: wrrr.... i tak do zalatwienia na pon.

widzialyscie jaki rów marianski zaliczyla mi temp ! :szok:
 
Do góry