reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Jestescie kochane dziewczyny-dzieki!!! ale ja naprawde nie mam ochoty smecic...a nie chodzi o nic nowego...nazbieralo sie starych rzeczy tyle, ze by na kilka dolków wystarczylo....kolano boli i puchnie, zyc nie daje, szczelina sie nie zleczyla trzeba bedzie operowac, krwawi,, brak staranek i bark jakiekolwiek pozytywnej opcji co do terminu i wznowienia, a czas ucieka przez palce, niemozliwosc zycia "normalnie"-pojscia na specer, na zakupy, praca....szkoda gadac...w dodatku we wrzesniu mam wesele przyjaciolki w kraju-takiej naj, nja...i lece sama bo moj m nie moze....:-(
Prosze mnie nie pocieszac i nie pisac, ze bedzie dobrze...bo ja wiem, ze bedzie, musi byc....ale ja mam juz dosc czekania i tej sytuacji teraz....
Ehh przykro mi jest że taką fajną osóbkę spotyka takie cuś,no bo zebyś była jakas zła,wstretna,brzydka,alkocholiczka to by to po mnie spływało ale Ty jestes przemiłą,przesympatyczną,uroczą kobitka
ach ale to zycie jest niesprawiedliwe.........


glodna jestem..ide cos wtrząchnę bo padnę tu wam przed kompem....

Kropeczka to ja Ci nie współczuje..tak z głupoty niech będzie że zazdroszczę :p
Smacznego

jakos boje sie ze sobie wkrece ze jestem w ciazy a tu @ przyjdzie... boje sie bardzo bo juz tyle razy sie rozczarowalam a to tak bardzo boli i chce miec pewnosc niz teraz skakac z radosci a jutro beczec ze sie mylilam..
To ja juz zgłupiałam napiszcie mi który test jest czulszy taki co ma 10 czy 25 ml U cos tam cos tam :baffled:
 
reklama
OLICA nie przejmuj się, jestem w podobnej sytuacji co Ty. Mojego męża też po całych dniach nie ma. I też nie mam z kim się cieszyć jak mnie moje maleństwo kopie na całego :) jestem w 29 tygodniu i bardzo mi potrzeba bliskości mojej połówki ale cóż zrobić....także wiem, co czujesz. :)
 
badaicka ja zanim zrobiłam test popytałam dziewczyn, który jest najlepszy ich zdanie. Mówiły, że bobo-test (czułość 25 ml U). Ponoć nie pomylił się jeśli chodzi o wynik. Sama go zrobiłam i też mnie nie zawiódł :)
 
dzieki kochane... tez mam nadzieje ze to fasolinka bo juz tak dlugo czekamy ze az wariowalam....
no jasne ze fasolinka a niby co innego????? :-);-)
Dobra, zrobiłam test = 1 krecha..Bardzo proszę tylko nie mówcie, że wam przykro itp - bo ja wiedziałam że raczej nic z tego tylko test jest dla pewności.mi nie jest przykro - polecze sie, gin zrobi mi monitoring i damy rade!
ok nie jest mi przykro :sorry2::cool2: a przynajmniej wiesz co i jak! ;-)
Dobrze, że tak gładko poszło;-)
tez sie ciesze ale niestety nastepne beda juz hirurgicznie usowane :-:)no: juz sie boje moze za miesiac sie umowie :baffled: a ty Kopciuszku jak sie czujesz??????? :-)
Jestescie kochane dziewczyny-dzieki!!! ale ja naprawde nie mam ochoty smecic...a nie chodzi o nic nowego...nazbieralo sie starych rzeczy tyle, ze by na kilka dolków wystarczylo....kolano boli i puchnie, zyc nie daje, szczelina sie nie zleczyla trzeba bedzie operowac, krwawi,, brak staranek i bark jakiekolwiek pozytywnej opcji co do terminu i wznowienia, a czas ucieka przez palce, niemozliwosc zycia "normalnie"-pojscia na specer, na zakupy, praca....szkoda gadac...w dodatku we wrzesniu mam wesele przyjaciolki w kraju-takiej naj, nja...i lece sama bo moj m nie moze....:-(
Prosze mnie nie pocieszac i nie pisac, ze bedzie dobrze...bo ja wiem, ze bedzie, musi byc....ale ja mam juz dosc czekania i tej sytuacji teraz....
I kto wie co z PYSIA 510?????????? tak sobie myslalam ostatnio o Pysiuli.....
Kropczeko :sorry2: wielki buziak dla ciebie na poprawe humorka zanim sie zorientujesz bedzie po wszystkim! :sorry2:
a co do Pysi tez jestem ciekawa co ja tak wcielo i sie świnka mala w ogole nie odezwie nawet! :-(
 
Loree ja mysle ze 11tc to juz w sam raz na USG przez powłoki brzuszne..wszystko zalezy od tego jakiej jakosci gin ma sprzet

Dzięki. Ale wizyta dopiero za ponad 2 tygodnie, więc będzie wtedy 13 tc. Tylko ciągle myslę czy nie za wcześnie jest żeby córkę informować o dziecku. Jeszcze jest sporo czasu. Zobaczymy.
 
Cześć Kropeczko. Fajnie, że jesteś. Mam nadzieję, że dolegliwości żołądkowe już minęły na dobre i lepiej się czujesz.
Przytulam mocno Kochana.
!!!

dziękuje Asiq...choc zoładek jest juz ok...

Jeszcze jej nie mówiłam o dziecku, bo myślę,że jest za wcześnie. Będzie mnie pytac kiedy będzie dzidzia a przeciez dla niej to wieczność. Kupiłam jej książeczkę " Franklin czeka na siostrzyczkę" i to taki wstęp do rozmowy. Wczoraj wyjęłam pudła z małymi ciuszkami po niej i razem je oglądałyśmy. Tłumaczyłam jej że teraz juz jest duża a takie małe ciuszki są dla malutkich dzidziusiów. Pytałam o to usg, bo myślę,że jakby cos widziała na usg, to łatwiej byłoby jej pojąć że w brzuszku ktoś jest. Ale nie wiem czy jeszcze nie jest za wczesnie.

Kropeczko kiedy możesz miec tą drugą operację? Długo po niej będziesz dochodzić do siebie czy to raczej taki zabieg szybki???

Loree-baaaardzo mi sie podoba Twoje podejescie do tematu i przemyślane przygotowanie corci na wiesc o rodzenstwie...chyle czoła za pomysł i inteligencję!

A co do zabiegow...tych kolankowych i tych "innych"...dzis na 5.50 ide do lekarza, on mnie skieruje do specjalistow i wtedy sie dowiem wiecej. Mam nadzieje, ze nie bede musiala czekac wieki na wizyte do ortopedy i do chirurga z tymi skierowaniami....
 
Dzięki. Ale wizyta dopiero za ponad 2 tygodnie, więc będzie wtedy 13 tc. Tylko ciągle myslę czy nie za wcześnie jest żeby córkę informować o dziecku. Jeszcze jest sporo czasu. Zobaczymy.

ja już od 9tc mialam przez brzuch robione USG..a co do mowienia corce o dziecku to twoja decyzja...ciezko jest radzic..
 
a ja znowu po proźbie :-):-):-)
prosze o przetlumaczenie tego co na czerwono plizzzzz ;-) i baaardzo dziekuje z gory! :sorry2:
CEN EN 14154-1 Document Information:
Title
Water meters - Part 1: General requirements
European Committee for Standardization
Publication Date:
Feb 1, 2005
 
reklama
Kochana ja wiem,że mi napisałaś że w 10 tc, ale Kinguś napisała,że chyba w 15 tc a Dzeni że w 12:-D:-D:-D

1. Moja córcia to Weronika- juz kiedys pisałam:tak:
Ona zawsze dużo jadła, więc nie mam takiego problemu. Np. na kolację wczoraj zjadła 2 kanapki i prawie dwa ogórki zielone:-D
Widzę,że lubi nowości , więc jak zaczyna marudzić wymyslam nowe dania. Ona tak jak ja lubi ostre, mocno doprawione rzeczy. Oczywiście bez przesady, ale jak np. jemy pizze w pizza hut to ona zawsze je pieczywo czosnkowe z serem. ;-)

2. Jeszcze jej nie mówiłam o dziecku, bo myślę,że jest za wcześnie. Będzie mnie pytac kiedy będzie dzidzia a przeciez dla niej to wieczność. Kupiłam jej książeczkę " Franklin czeka na siostrzyczkę" i to taki wstęp do rozmowy. Wczoraj wyjęłam pudła z małymi ciuszkami po niej i razem je oglądałyśmy. Tłumaczyłam jej że teraz juz jest duża a takie małe ciuszki są dla malutkich dzidziusiów. Pytałam o to usg, bo myślę,że jakby cos widziała na usg, to łatwiej byłoby jej pojąć że w brzuszku ktoś jest. Ale nie wiem czy jeszcze nie jest za wczesnie.
No wiem,wiem,że pisały ale ja nadal twierdzę,że po 10 tyg to spokojnie przez brzuch :tak:
1 moja tez zawsze duzo i ladnie je ale cos tak od kilku dni mogłaby zyc na samych napijach i chrupkach np :baffled:
2 acha,acha,acha :-D


badaicka ja zanim zrobiłam test popytałam dziewczyn, który jest najlepszy ich zdanie. Mówiły, że bobo-test (czułość 25 ml U). Ponoć nie pomylił się jeśli chodzi o wynik. Sama go zrobiłam i też mnie nie zawiódł :)
Wiem wiem,że zrobiłam w poniedziałek własnie taki tesciorek i 1 krecha a @ nadal ni ma :-D
chodziło mi o to który jest bardziej czuły ten co ma 10 czy ten co ma 25 ml U ? bo jak dla mnie to ten 25 więc skoro sandrze na teście z czułością 10 wychodzą blade krechy to moze jak kupi czulszy to wyjdzie jej ciemniejsza i przestanie się stresowac bo jest to teraz wcale dla niej nie wskazane
 
Do góry