reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

rozumiem...ja tez mialam takie rozmowy przed ciaza ze jakby co rzucamy palenie, ograniczamy wogole alkohol skoro to ma pomoc zafasolkowac...Co do rad...zawsze sluze pomoca wiec jakby co pisz nawet na priv :-)


buhahah prosze Cie przestan kobieto :-) bo znow mi sie wlaczy na plucie monitora...dzieki za streszczenie...Wow Bobo w ciazy :-) Hihi i przepraszam ze sie tak rozpisalam ale ja ZAWSZE chce tylko udzielic jedno-zdaniowej rady a konczy sie na wypracowaniu :-p
No jak na pania profesor przystało wypracowanie musi być :-D:-D:-D
 
reklama
No jak na pania profesor przystało wypracowanie musi być :-D:-D:-D

baaa prawda...a w klasie maturalnej na polrocze byla pala...widac ze sie zolza uwziela bo talentu mi nie brak :-p:-p:-p
Znikam do kuchni kochane,bo małz zaraz wróci z pracy
OLU PM czekamy :-D:-D:-D

KROPTUSIU

Dziekuje Slonce..milego pichcenia...Ja sie dzis poswiecilam...przez ostatnie dni towarzystwo jadlo moje zamrazarkowe zapasy robione wlasnie na takie okazje tzn czarna godzine gdy nei moge zrobic obiadu a dzis....

PAROWKI ZAPIEKANE Z PAPRYCZKA, PIECZARKAMI I ZOLTYM SERKIEM DO TEGO CEBULKA I POMIDOREK :-) ... M wroci to sie rzuci :-)
 
swietne te filmiki ale w 1 jest blad... dokladnie 1:23 do konca...

,,od 16 MIESIACA ciazy plod wykonuje wiele skomplikowanych ruchow''
:biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2: hihihih my nie slon :biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2:

buhahaha a kto powiedzial ze NIE :-) ja np. czuje sie jak mega slodka slonica...:-p:-p czy jakby to powiedzial M "kruszynka":-) ale fakt nawet z przejecia nie pokojarzylam
 
Kroptusia---tobie to juz malo zostalo:-)Boze jak ten czas szybko leci!!!
No tak nie bylo mnie pare miesiecy...ale jest teraz efekt:-)
Pomoz mi tez wstawic dzidziusia...jakos nie wychodzi:-(
 
LILU ja ci mówie kobitko że ty masz fasolke w brzusiu:tak:

Ale czy przy fasolce mozna nie miec zadnych innych obiawow takich jak bol piersi i ogolne ich powiekszenie ???

Lilu a ilu dniowy miałas najdłuzszy cykl?

wiesz kachana ostatniego czasu bylam na duphastonie wiem @ mialam co 31 dni.
Ostanie dwie @ przyszla samoistnie ( bez pomocy duphastonu ) jeden cykl 29 dniowy drugi 37 dniowy. Ale za mlody zdarzyl mi sie cykl 180 dniowy :szok: ale najczesciej byly ok 60-90 dniowe :baffled:
 
reklama
Kroptusia..ten co pokazuje ktory miesiac ciazy..co ty masz:-)
Dziekuje :-)))

wchodzisz na stronke : Baby Gaga: Free Pregnancy Tickers that count-down your Pregnancy Due-Date! - podajesz date prawdopodobnego porodu w Configure your Pregnancy Ticker - i po prawej stronie wciskasz przycisk "get my ticker" - i naciskasz na przycisk "yes, I know about cord....." - kopiujesz BBCode i wklejasz u nas w ustawienia w sygnaturce, dajesz na podglad powinien byc jaka masz date porodu??
 
Do góry