reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

starania się - watpliwości..

Dzień dobry, słoneczko świeci, chyba będzie woda, piasek i opalanie:-D Nareszcie doczekałam się ładnej pogody i wolnego:cool2:
Temp trzyma się na poziomie 36.7 (6:00) od czterech dni. Plamienia brązowym śluzem ustały.
Miłego dnia wam życzę kobitki:-)
 
reklama
Heeej :)
Ja dzisiejsze przedpołudnie spędzam przy garach..
Mąż w pracy od 7 a ja gotuje dzisiaj obiadek imieninowy..Jesu święty jak ja tego nie znoszę. Niby człowiek ma swoje święto a się napracuje jak głupi.
 
Dzień Doberek:-)Jeszcze na chwilke zajrzałam do Was.Jest u mnie moja siostra najstarsza która sie dowiedziała ze w mieszkaniu jednorodzinnym spłoneła jej tesciowa,szwagier i wujek,a młodszy szwagier w wieku 17lat,babcia i taki strazak zostali ranni.:no:Straszne:szok:Jak mojej siostry maz sie dowiedział o tym,to musiał wrócic z Szwecji wkoncu to jego rodzina:-:)no::szok:
 
Siemacie Lachociągi

Ja dzisiaj od 6 na nogach i mam chwilę przerwy bo geriatria je śniadanie a i szpicel zajęty bo geriatrii podaje jajeczko na miękko.

Madzienka powodzenia żebyś się nie posrała bo o resztę się nie martwię

Dla całej reszty zacnych mych koleżanek przesyłam buziaczki z jakże słonecznej szklarki:cool2:
 
Siemacie Lachociągi

Ja dzisiaj od 6 na nogach i mam chwilę przerwy bo geriatria je śniadanie a i szpicel zajęty bo geriatrii podaje jajeczko na miękko.

Madzienka powodzenia żebyś się nie posrała bo o resztę się nie martwię


Dla całej reszty zacnych mych koleżanek przesyłam buziaczki z jakże słonecznej szklarki:cool2:


Dziękuje ślicznie Hanka:tak:;-):-)
 
reklama
Do góry