reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Te do których przylazła @ mocniutko przytulam a za te do których nie przylazła @ tzrymam mocno kciukaski

Loree powodzenia u nowego G :tak:
cholerka zapomniałam co jeszcze a tu taki monolog.........:baffled:
 
reklama
Dobry Wieczorek, ja się dopiero teraz doczołgałam przed monitor a zmęczona jestem okropnie:no: a wszystkie baby poszły spać, no prawie wszystkie

tak Kropeczko chorubsko mnie bierze od wczoraj boli mnie gardło a dziś się pojawił biały nalot na migdałkach właśnie sobie pije mleczko z czosnkiem
mnie ostatnio lekarka kazała jeść suchą skórkę od chleba, ściąga ten nalot najlepiej, można też pić zimne picie dużymi haustami to się spłucze (chleb lepiej działa - boli, ale ściąga ten nalot najlepiej)
Ja też już uciekam do łóżeczka, mecz zaraz się kończy..Ja poczytam książeczkę.

Kładę się z nadzieją na brak @ dziś w nocy, i jutro...i przez kolejne 9 miesięcy..
nie przyjdzie wredna @, nie przyjdzie

mam pytanko, jestem na początku 5tego, gin jeszcze nic nie zobaczy na usg?
trzeba poczekać do 6tego czy ryzykować?
 
Dobry Wieczorek, ja się dopiero teraz doczołgałam przed monitor a zmęczona jestem okropnie:no: a wszystkie baby poszły spać, no prawie wszystkie
mam pytanko, jestem na początku 5tego, gin jeszcze nic nie zobaczy na usg?
trzeba poczekać do 6tego czy ryzykować?
Dziubasku ja poszłam w 5 tygodniu i juz serduszko biło więc idź śmiało :tak::-DPowinnam gdzieś mieć usg z tej wizyty to jutro wrzucę tu na forum
 
Ostatnia edycja:
no chyba zwariuje.. wyjezdzalam byla 2108 strona a teraz jest 2152.. wiecej naskrobac nie moglyscie? teraz to nie mam sily czytac.. poczytam jutro z rana.. w kazdym razie temka z 36,82 stadla na 36,67 ale dalej jest powyzej czerwonej lini coverlne.. zobaczymy co jutro.. zero bolesci brzucha jak na @, piersi troche dalej pobolewają jak od 21dc.. a sutków raczej staram sie nie dotykac bo takze bolą.. jutro sądny dzien, no chyba ze faza lutealna mam 15 dniową.. sama nie wiem.. jutro laseczki was poczytam bo dzis juz ledwo patrze na oczka..
pogrzeb piękny pełno ludzi, straż pożarna, orkierstra.. naprawde piękny... ale nie bedę smutac tutaj

Pozdrawiam
 
Naprawdę? O matko no to jutro się umawiam, momentami kiepsko się czuję - jest mi całymi dniami przeraźliwie zimno, mam dreszcze i boli mnie głowa więc chciałabym porozmawiać z ginem na ten temat. Z drugiej strony chciałabym iść i już coś zobaczyć, nie czuję się bardzo źle, można wytrzymać i mogę poczekać, no ale jak jest szansa, że zobaczy coś to dzwonię jutro i spróbuję się umówić.
Dzięki Badaicka:)
 
Naprawdę? O matko no to jutro się umawiam, momentami kiepsko się czuję - jest mi całymi dniami przeraźliwie zimno, mam dreszcze i boli mnie głowa więc chciałabym porozmawiać z ginem na ten temat. Z drugiej strony chciałabym iść i już coś zobaczyć, nie czuję się bardzo źle, można wytrzymać i mogę poczekać, no ale jak jest szansa, że zobaczy coś to dzwonię jutro i spróbuję się umówić.
Dzięki Badaicka:)
Za nie ma co :-D Słoneczko
Lekarz moze potwierdzic ciaze 2 tygodnie po zapłodnieniu.
 
No dobra późna juz pora,nikogo ni ma wszystkie spią to ide sobie zrobić relaksującą kapiel i tez sie kładę.Po tym grabieniu wokół bloku jestem połamana,oj to nie robota na moje stare plecy:baffled::-D
 
eh dziewczyny, nie mialam dzis wogole czasu zeby z wami poplotkowac....:-(
własnie skończyłam pisac pracę zaliczeniową na zajęcia, a jutro planuje dokończyć juz dyplomową...:baffled: teraz w wekend mam zajecia i musze pokazać moje wypociny promotorowi:dry:
moze jutro znajde troszke czasu więcej, ale wątpie, czas mnie juz goni a ja sie tu z wami rozleniwiłam...

buziaczki dla wszytskich bez wyjatku;-)
 
reklama
Dobry Wieczorek, ja się dopiero teraz doczołgałam przed monitor a zmęczona jestem okropnie:no: a wszystkie baby poszły spać, no prawie wszystkie


mnie ostatnio lekarka kazała jeść suchą skórkę od chleba, ściąga ten nalot najlepiej, można też pić zimne picie dużymi haustami to się spłucze (chleb lepiej działa - boli, ale ściąga ten nalot najlepiej)

nie przyjdzie wredna @, nie przyjdzie

mam pytanko, jestem na początku 5tego, gin jeszcze nic nie zobaczy na usg?
trzeba poczekać do 6tego czy ryzykować?

U mnie zarodek z sercem było widać dopiero w 7 tygodniu.
W 5 tygodniu był tylko pęcherzyk ciążowy.

Dziubasku ja poszłam w 5 tygodniu i juz serduszko biło więc idź śmiało :tak::-DPowinnam gdzieś mieć usg z tej wizyty to jutro wrzucę tu na forum

To chyba niemożliwe żeby na początku 5 tygodnia już był zarodek z bijącym serduszkiem. Nie znam ani jednego takiego przypadku :-)

Witam
Wredna @ dzisiaj się pojawiła:angry:
Czułam że tak będzie kurna.
No nic nowy cykl nowe starania ale już powoli mam dosyć:no:

Oj przykro mi.... Musisz walczyć dalej !!!
 
Do góry