reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Widziałyście pogodę w tvn? Jak ślicznie wygląda ta pogodynka z brzuszkiem:-)

Tak !!!
Ja ciągle oglądam pogodę na TVN , bo nie mogę się napatrzeć na Agnieszkę Cegielską :-)
Bardzo ładnie wygląda, cera idealna i wogóle super.
Zanim potwierdziła, że jest w ciąży wyczułam ją , bo zawsze nosiła obcisłe ciuchy, a nagle zaczęła nosić tuniki itp.
Teraz to już całkiem jej brzusiu wyskoczył :-)
 
reklama
Dzień dobry!

Lore - hasło w sygnaturze pierwsza klasa - jutro olśnisz cały świat;-)

czytałam o tym lekarzu co napisałaś - może jest przewrażliwiony, ale przynajmniej profesjonalnie podszedł do pacjenta - chciałaś poważnie to miałaś:tak:

Wiesz- wszyscy go chwalili i ja też i dlatego teraz nie wiem co myśleć. Faktycznie podszedł poważnie do tematu, ale czy nie za powaznie? Owszem, co do plamień ma rację pewnie ale czemu z ciążą kazał czekać 3 lata? Specjalnie założyłam temat o ciąży po cc i tam żadna dziewczyna tyle nie czekała. I wypowiadają się te, które już mają dwójkę dzieci po cc, a nie coś tam słyszały. One to przeżyły i nie było komplikacji. Wiem,że mogą być- zawsze może się coś zdarzyć. Ale on twierdzi,że na co dzień widzi mnóstwo pęknietych macic. Trochę to dziwne, skoro są takie sprzęty do usg,że można to kontrolować. I tam jedna dziewczyna dobrze napisała- nie ma żadnego ryzyka, jesli na każdej wizycie robi się usg. Ja mimo wszystko uważać go będę za dobrego lekarza,ale to nie ten idealny:-D Nie wiem czy taki istnieje. Hanka ma
takiego:-) A Ty Andziu masz kogos takiego?

Te do których przylazła @ mocniutko przytulam a za te do których nie przylazła @ tzrymam mocno kciukaski

Loree powodzenia u nowego G :tak:
cholerka zapomniałam co jeszcze a tu taki monolog.........:baffled:

Dzięki kochana. To dopiero o 18. Nie lubię czekać:no::no::no:

mam pytanko, jestem na początku 5tego, gin jeszcze nic nie zobaczy na usg?
trzeba poczekać do 6tego czy ryzykować?

Wiesz - jak ja poszłam w 5 tyg, to lekarz nic nie widział. Poszłam w 7 i juz widziałam. Ale muszę dodac,że to było 3 lata temu i mój lekarz nie miał wtedy dobrego sprzętu do usg. Może zadzwoń do swojego i zapytaj czy już możesz przyjechać? On będzie wiedział najlepiej. Ja w tym 5 tyg poszłam do takiego z przychodni i on jak mi zrobił usg to powiedział "nic tu nie widze, oby to nie była pozamaciczna ciąża!" Nie ma to jak miłe słowo na początek ciąży. Oczywiście za 2 tyg było ok ale
ja i tak od początku czułam,że mam swoja dzidzię. No i oczywiście zmieniłam lekarza!

Witam
Wredna @ dzisiaj się pojawiła:angry:
Czułam że tak będzie kurna.
No nic nowy cykl nowe starania ale już powoli mam dosyć:no:
Kochana przytulam mocno, nie smuć się!
 
Ostatnia edycja:
Tak !!!
Ja ciągle oglądam pogodę na TVN , bo nie mogę się napatrzeć na Agnieszkę Cegielską :-)
Bardzo ładnie wygląda, cera idealna i wogóle super.
Zanim potwierdziła, że jest w ciąży wyczułam ją , bo zawsze nosiła obcisłe ciuchy, a nagle zaczęła nosić tuniki itp.
Teraz to już całkiem jej brzusiu wyskoczył :-)

Ja ja zawsze lubiłam. Taka bardzo serdeczna osoba. I teraz rzeczywiście ślicznie wygląda. Niektóre kobiety maja szczęście tak wygladać do samego końca. Ja miałam brzuszek dopiero w 6 miesiącu, ale potem już nie wygladałam fajnie. Byłam opuchnięta strasznie i tak słoniowato się czułam ( 20 kg na plusie:szok:).
Jak widziałam np. Nataszę Urbańską w ciąży , to wtedy wiedziałam,że kobieta ciężarna może byc piękna!
 
Ja ja zawsze lubiłam. Taka bardzo serdeczna osoba. I teraz rzeczywiście ślicznie wygląda. Niektóre kobiety maja szczęście tak wygladać do samego końca. Ja miałam brzuszek dopiero w 6 miesiącu, ale potem już nie wygladałam fajnie. Byłam opuchnięta strasznie i tak słoniowato się czułam ( 20 kg na plusie:szok:).
Jak widziałam np. Nataszę Urbańską w ciąży , to wtedy wiedziałam,że kobieta ciężarna może byc piękna!

Tak Natasza ładnie wyglądała, ale muszę przyznać, że buzia jej się bardzo zmieniła (nie mam na mysli cery).
Zrobiła sie taka okrągła jakby lekko spuchnięta, ale to było pod koniec ciąży, więc wiadomo, że to normalne :-)
 
:-D Dzień dobry dziewuszki! :-D:-D:-D
ja z dnia na dzień czuje się lepiej (coraz mniejsza panika sercowa) :-) mam nadzieje ze nie zapeszamt teraz :-) ale co tam pochwalić sie chcialam!
mam pytanie do mierzacych tempkę!!!!!!!! UWAGA!
mam dzisz 25 dzien cyklu ostatnio mi sie skrocił do 28 dni wiec jeszcze jakies 3-4 dnia do @ jak nigdy mam od 3 dni sachare :confused: a zawsze sie ze mnie lało ... no i dzisiejsza tempka ...37,05 i moje pytanie - bo zmierzylam ja po siusianiu i bieganiu za psem po schodach oczywiscie ja zaznaczylam jako zakłuconą ale ... normalnie mam tempke na poziomie 36,8 zmierzona byla o tym samym czasie :confused: i nie wiem ja tą temp traktować ... :baffled:
PS Eve-niezle jaja z tymi opiniami lekarzy! Ale poszperalam o tym w sieci i pisze tak jak mowila moja lekarka...wiec chyba nie zalezy to od plci pacjenta ale jednak tych innych czynnikow (jak np. zaparcia, cisnienie, ewentualnie uszkodzenia mechaniczne, hehe) Jak znosisz brak chlopa 2 dzien? A ty stosuj prysznic-tzn. masaż prysznicem:-D;-):-Dpodobno pomaga i zapobiega powstawaniu takiego cusia ...bo majac 2 czynniki jestes w grupie ryzyka...
ja sie smialam ze to zależy od pluci LEKARZA! :-D:-D:-D mowia jak im wygodniej a do tego trzeba wsiąć nawias na to co mowi moj brat - ma farbki w kolorze calej tęczy! :-D:-D:-D:-D
i żesz mnie nastraszyla ! dobra od dziś sie tam prysznicuje :-D
a chłopa to nima juz od niedzieli!!!!! :-( stesknilismy sie jak dwa osiolki ale bedzie fajnie jak wroci! :-) tylko ze ... musi zrobic kupe badan .. jest pewne ryzyko ze chodzi od paru lat z BOLERIOZĄ!!!! :no:
mam pytanko, jestem na początku 5tego, gin jeszcze nic nie zobaczy na usg?
trzeba poczekać do 6tego czy ryzykować?
Dziubasku ja poszłam w 5 tygodniu i juz serduszko biło więc idź śmiało :tak::-DPowinnam gdzieś mieć usg z tej wizyty to jutro wrzucę tu na forum
Ja rownież nigdy nie slyszalam o przypadku bicia serducha w 5 tyg!!!! chyba ze mowimy o 5 tyg od zaplodnienia to sie zgodze! bo wtedy to jest z reguly 7 tydz od @!!!! w 5 tyg od @ to widac z reguly pęcherzyk ciążowy i to zalezy od sprzetu! ;-) serducho zaczyna bić w 21 dniu od powstania bobo! więc wypada na 6/7 tydzien od @ !!! :sorry2:
Witam
Wredna @ dzisiaj się pojawiła:angry:
Czułam że tak będzie kurna.
No nic nowy cykl nowe starania ale już powoli mam dosyć:no:
przytulam mocno bąbelku i głowka do gory :sorry2: nowe staranka za kilka dni już! :-)
a tak a propo znanych w ciązy to ja czekam na zdjecia kasi cichopek..
ja też!!!! nie wiem czemu tylu ludziów na niej tak psy wiesza! :confused: normlana swojska dziewczyna do czegos doszła to trzeba ją zlinczować! :no:
 
Nie wiem...dla mnie Kasia Cichopek nie jest jedną z tych zmanierowanych gwiazdeczek...Typu Kasia Burzyńska albo Sowińska...Taka normalna fajna dziewucha.. :)
 
a tak a propo Kasi Cichopek, patrzcie jakie zdjęcia jej znalazłam..

28smwcw.jpg


20rk2ll.jpg


14vjt35.jpg


30vklf4.jpg


vex828.jpg
 
reklama
Do góry