reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Ja też lubię Cichopek tzn nie przeszkadza mi.
Wykorzystuje swoje 5 minut i ma rację.
Głównie w tańcu z gwiazdami wypłynęła. Dobrze tańczyła i teraz jest rozchwytywana- i dobrze-niech się jej powodzi.

Mnie np wkurza Piróg. Wg mnie to pozer. Robi karierę na siłę.
Afiszuje się ze swoim niby żydowskim pochodzeniem, z orientacją seksualną, naśladuje swoimi komentarzami Wojewódzkiego (wszsystko odgapia i moim zdaniem nie jest sobą).
Takich "gwiazdek" nie cierpię !!!
 
reklama
kurcze nawet nie wiedzialam ze ona reklame bielizny jakas robila...dopiero jak te zdjecia zobaczylam.. :) fajnie wyglada..i tak jak OLICA mowi..ma dziewczyna swoje 5 minut i niech korzysta..

A co do Piroga...mnie on drażni..Taki człowiek z tych takich :"JAKI JA JESTEM ZAJEBISTY"
 
oj tak pirog to masakra jakas !!!! :dry: ale dobrali sie z Egurolą nie ma co !!! :cool2:
PM do mnie dopiero teraz dotarlo ze ty robilas testa po połudiu!!! hehehehe to sie niedziwie ze negatyw! :p
 
no widzisz bo ja w goracej wodzie kapana...jak cos mnie napadnie to ma byc juz i teraz...tak samo jak z ta beta..nic tylko mlotkiem w łeb..

tak samo jest jak mi sie wymysli fryzjer...np ostatnio..wymyslilo mi sie zrobic blond balejage..wydzwaniałam po fryzjerach jak glupia zeby ktos mnie JUZ przyjal i tylko sie wkurzałam ze wszyscy mowia ze jutro albo za dwa dni..
 
Olica :) swieta prawda..

ja ostatnio wlazłam na www.pudelek.pl zeby plotki poczytac...no i jedna normalnie mnie powalila na kolana..Pani Horodyńska która ma się za stylistkę i znawczynię mody ubrała się w białe, potępiane przez wszystkich kozaki...no padaka...
 
Olica :) swieta prawda..

ja ostatnio wlazłam na www.pudelek.pl zeby plotki poczytac...no i jedna normalnie mnie powalila na kolana..Pani Horodyńska która ma się za stylistkę i znawczynię mody ubrała się w białe, potępiane przez wszystkich kozaki...no padaka...
:-D:-D:-D widzialam to tylko ze to zjecie bylo z przed kilku lat wtedy jeszcze byly chyba "modne" :-D:-D:-D ja na nia patrzec nie mogę! tylko na salony chodzi a nic konkretnego z jej pracy ja nie widzę!!! :dry:
 
dzisiaj mnie gwiazdy obudziły o 6.06 - masakra normalnie, ale włączyłam im jakąś bajkę i jeszcze sobie pospałam
widzę, że temat pseudo gwiaz jest na tapecie, mnie też one drażnią, wcielą się w postać jakiejś trzecioplanowej postaci w byle serialu i już wielkie gwiazy....:dry:

Karola przutylam Cię, ale nie martw się niedługo nowe staranka!

Dzień doberek
 
reklama
Ja rownież nigdy nie slyszalam o przypadku bicia serducha w 5 tyg!!!! chyba ze mowimy o 5 tyg od zaplodnienia to sie zgodze! bo wtedy to jest z reguly 7 tydz od @!!!! w 5 tyg od @ to widac z reguly pęcherzyk ciążowy i to zalezy od sprzetu! ;-) serducho zaczyna bić w 21 dniu od powstania bobo! więc wypada na 6/7 tydzien od @ !!! :sorry2:

przytulam mocno bąbelku i głowka do gory :sorry2: nowe staranka za kilka dni już! :-)
Gdzieś w głowie utkwiło mi ,ze KANGAN obserwując siebie liczyła swoje tygodnie od zapłodnienia stąd moja wypowiedź na ten temat.
KANGAN Słonko jesli wprowadziłam Cie w bład to przepraszam

 
Do góry