reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Loree - pewnie już po fakcie ale napiszę - ja badałam estradiol w 3 dc:tak:

Niunia i Marzenixx - słodkie pieski:tak:

OluPM - ten kociak to taki dostojny się wydaje i patrzy z wyższością;-)

ja bardzo chcę pieska - mój M nie lubi kotów - oboje więc chcemy psa - owczarka długowłosego lub szwajcarskiego:tak:

Kropeczko - kochana czytałam o twoich problemach z "drugiej strony" - przytulam mocno
 
witaj Andziu jak sie czujesz?/
ja też się rozchorowałam coraz gorzej się czuje i coraz mocniej mnie boli gardło i mam biały nalot na migdałkach i jutro idę do lekarza
 
ja mam kota Franka i bardzo go kocham, niby zwykły dachowiec, ale jest naprawdę uroczy:-)
Wikulaa - ja nie mam nic przeciwko kotkom - to mój M ich nie lubi i sama właściwie nie wiem dlaczego:sorry2:
witaj Andziu jak sie czujesz?/
ja też się rozchorowałam coraz gorzej się czuje i coraz mocniej mnie boli gardło i mam biały nalot na migdałkach i jutro idę do lekarza

Ja dalej mam katar i to wszystko - dziękuję kochana, że pytasz i pamiętasz:-)

Emma i Loree - fajne żyrafki macie w awatarkach, ale OluPM - Ty masz kibelek:-D
 
Ja już obiadek zjadłam:tak:a z M stwierdziliśmy że podobnoż w ten poniedziałek wybierzemy sie do ginekologa:tak:
Też mam wizytę w poniedziałek ;-);-)

No właśnie, Kropeczka - where are you???
No właśnie :confused::confused::confused:

sorki ze wczoraj juz sie nie pisalam nic wieczorkiem ale bardzo xle sie czulam, dzis mi juz lepiej bo jestem na antybiotyku od wczoraj wieczorem - jednak
okazalo sie ze mam angine ropna
Zdrówka życzę:tak::tak:
Wiecie co, a ja nie powinnam jeszcze LH zrobić?? Ginka mi nic nie mówła
Nie mam pojęcia :baffled::baffled:


BĘDĘ GWAŁCIC DZIŚ DO SKUTKU!!:tak::-D

I bardzo dobrze. Ja swojego molestowałam przez 6 dni z rzędu ;-);-);-);-):-D

w ciagu dnia jak wchodzilam po schodach a teraz jak zginam.
wczoraj dalam sobie popalic na rowerze i tak przypuszcalam ze przesadzilam
Maścią przeciwbólową posmaruj, pewnie nadwyrężyłaś kolanko.

Kroptusia jak się czujesz?

Witam!
Niestety beta negatywna... , spodziewałam się że nic z tego to była formalnaść by odstawić dupka... teraz by @ przylazła jak najszybciej i zaczynam przygotowania do 2 inseminacji... tym razem udanej...
Mocno trzymam kciuki za kolejne podejście :tak::tak:

To jeszcze nie wszystko z mojego nieudanego dnia, otóż jak jechaliśmy po wyniki to walnęła w nas baba i rozwliłam nam zderzak (trochę) ale najlepsze że uciekła to my za nią a potem zatrzymała sie w końcu i gadała przez telefon my czekamy aż wyjdzie a ona znowu ucieka... normalnie jaja.
No to miałam dziś prawdziwy 13
:szok::szok::szok:

Kciuki zaciśnięte
 
karola de a jak tam twoja @ pojawiła się??
Jeszcze nie @ brak:-)
Ale już się martwię że może znowu torbiel po nie pękniętym pęcherzyku:baffled:

Witam!
Niestety beta negatywna... , spodziewałam się że nic z tego to była formalnaść by odstawić dupka... teraz by @ przylazła jak najszybciej i zaczynam przygotowania do 2 inseminacji... tym razem udanej...
Szkoda Martynko ale tak jak mówisz następnym razem się uda.:tak:

Loree - pewnie już po fakcie ale napiszę - ja badałam estradiol w 3 dc:tak:

Niunia i Marzenixx - słodkie pieski:tak:

OluPM - ten kociak to taki dostojny się wydaje i patrzy z wyższością;-)

ja bardzo chcę pieska - mój M nie lubi kotów - oboje więc chcemy psa - owczarka długowłosego lub szwajcarskiego:tak:

Kropeczko - kochana czytałam o twoich problemach z "drugiej strony" - przytulam mocno
Uwielbiam owczarki długowłose sąsiedzi z mojej ulicy mają teraz małą suczkę jest zajebista.A szwajcarski to nie wiem jak wygląda kojarzy mi się że jest chyba większy jeszcze.

ja tez dziewczynki sle Wam fluidki, w srode beda swieze bo ide do ginka i moc kopniakow od Kacperka wczoraj wypchna noze bo mi sie mini gorka zrobila na boku :-)

*************************************************************
*************************************************************
*************************************************************
*************************************************************
*************************************************************
*************************************************************
Łapię fluidki aby @ odgonić:-)
To mały piłkarz rośnie w twoim brzuszku;-)
 
reklama
Do góry