reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
ja nie przepadam za sokami bo w nich jest sam cukier i wole owoca zjeść niż sok kupic ale ten pomidorowy to mi bardzo odpowiada
 
Kurka coś mnie wywaliło z forum :wściekła/y:
Laski macie jakis skuteczny sposob na NIEPODJADANIE, kurcze geba mi sie nie zamyka, w taki sposob trudno monitorowac co i ile sie je :-(
Polecam jabłka :tak:
i łykanie chromu naturalnego.Działanie widac po ok tygodniu,zmniejsza łaknienie i apetyt na słodycze.Przetestowałam na sobie tylko trzeba łykac regularnie


Zajączku to usg nie wygląda aż tak źle ja teź jak miałam robione pierwszy raz to sie obawiałam ale jakoś przywykłam a i ja chodziłam raczej do Panów ginów wiec już przywykłam
Badaicka po wizycie jestem pozytywnie nastawiona mam zrobic hormony i dostałam clo i luteinę na wyregulowanie cyklu i ogólnie czuję ze ten lekarz mnie dobrze poprowadzi co celu jakim jest fasolka
Olesiu ja tez tak ciagle podjadałam zwłaszcza jak przed kompem siedziałam ale teraz sie ograniczam i zakupiłam sobie sok pomidorowy i jak cos to go popijam bo on jest taki sycący a i zdrowy, ale poprostu trzeba to kontrolować i już albo jeszcze do takiego podjadania kupiłam sobie wafle ryzowe i jak coś to chrupe sobie
To bardzo sie ciesze,ze wreszcie widac jakieś swiatełko w tym długim tunelu :-D;-)

jak jestem w pracy to nie jest zle, ale jestem w domu i chyba za blisko do szafki z lakociami.
Proponuje opróznienie i nie uzupełnianie tej szafeczki chocaz przez jakis czas :-D:tak:
 
Polecam jabłka :tak:
i łykanie chromu naturalnego.Działanie widac po ok tygodniu,zmniejsza łaknienie i apetyt na słodycze.Przetestowałam na sobie tylko trzeba łykac regularnie

Proponuje opróznienie i nie uzupełnianie tej szafeczki chocaz przez jakis czas :-D:tak:

dzieki za rady, moj M lubi mnie rozpieszczac i uzupelnia zapasy, a d tego pieke PYSZNE ciasteczka
 
hejka
dzieki dziewczyny za wasza troske i rady

sorki ze wczoraj juz sie nie pisalam nic wieczorkiem ale bardzo xle sie czulam, dzis mi juz lepiej bo jestem na antybiotyku od wczoraj wieczorem - jednak
okazalo sie ze mam angine ropna
biore amipicyline
pozdrawiam was serdecznie
 
Elfa to dobrze ze szybko zareagowałaś bo z anginą ropną nie ma zartów szybko wracaj do zdrowia i dbaj o siebie
 
Ja teraz na mojej "króliczej" diecie to pije tylko niegazowana wode mineralna-bbbbłłłłłeeee,choć po tygodniu przywykłam.Naszczeście w tym tygodniu dietki moge juz pic 1 kawę i 1 herbatę więc jakos daje radę :tak::-)
 
dzieki za rady, moj M lubi mnie rozpieszczac i uzupelnia zapasy, a d tego pieke PYSZNE ciasteczka
To poproś M o troszke powściągliwosci w rozpieszczaniu słodkościami niech Ci lepiej kupi pierścionek lub kolczyki :-D :tak: ;-)
a na ciasteczka to sie wprosze jak juz schudne i zafasolkuje :-D uwielbiam ciasteczka domowej roboty

hejka
dzieki dziewczyny za wasza troske i rady

sorki ze wczoraj juz sie nie pisalam nic wieczorkiem ale bardzo xle sie czulam, dzis mi juz lepiej bo jestem na antybiotyku od wczoraj wieczorem - jednak
okazalo sie ze mam angine ropna
biore amipicyline
pozdrawiam was serdecznie
Oj bidulko! Kuruj sie kochana i odpoczywaj,leż teraz jak najwiecej to szybko wrócisz do siebie.Na angine poleciłabym Ci zimne lody bo ciepłego to absolutnie nie ale z uwagi na Twoja fasolkę to lepiej stosuj sie do zaleceń lekarza
 
reklama
ja zaczelam pic wiecej wody, i w nocy wstawalam 3 razy :szok: wykoncze sie, ale slyszalam ze po jakims czasie organizm sie przyzwyczaja i uczy sie rozprowadzac wode w odpowiednie miejsca.
Sproboj wody smakowe, ja mam cytrynowo-lemonkowa, nawet niezla.
 
Do góry