reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Wiecie co, czytam teraz na temat badań hormonalnych na forum BB i kurka tam jest napisane o jakimś stosunku LH do FSH. A ja nie mam LH zrobionego;( Buuuu
 
Zobaczymy jak będzie. Mam nadzieję że oki:-)

MMMMM.... podziel się z nami:-)

Cześć Elfiku, ale przeszło Ci trochę chociaż??Mam nadzieje że szybko poczyjesz się dobrze...

Co to za królicza dieta??? Mów mi tu szybciutko!! Jakbyś była na Zajączkowej, czyli mojej to daleko byś nie zajechała:-D

tak, dziekuje zajaczku, jak lykam antybiotyk, to czuje ze pomaga, jestem jeszcze slaba, ale juz tak nie cierpie
 
Badaicka i jak na tej diecie wytrzymujesz bo jak nie mozna jesc chleba to co albo makaronu ja nie wyobrazam sobie takiej diety, powiedz co w takim razie jesz sam ser??
Kochanie w 1 tygodniu jadlam np tak:
na I sniadanie:
swerk wiejski(z BIEDRONKI)z rzodkiewką,ogórkiem,szczypiorkiem i np sałata lodową
II sniadanie serek homogenizowany naturalny z ogórkiem lub rzodkiewka
Obiad:
gotowane brokuły i 1 jajko sadzone
kolacja
Biała kapusta,cebula,papryka,szczypior,wymieszane razem i polane jogurtem naturalnym
Niestety nie jestem w stanie zjesc przepisowych 5 posiłków
mogę jeść nieograniczone ilosci tych produktów które w danym tygodniu sa dozwolone.Jeśc tyle zeby sie najesć
 
badaicka, a mięsko można jeść??? :)
Ja ze słodyczy schabowe, a z gotowanych dań - bimber. Tak mój tato mówi:)
DOBRE!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D:-D:-D:-D:-D
Co do mięcha to w pierwszym tygodniu nie wolno w drugim mozna juz tuńczyka i troche piersi z kury a póxniej z tygodnia na tydzień coraz wiecej mies i ryb bez ograniczeń

Co by nie było to skonsultowałam ta dietkę ze swoja kolezanka która skończyła studium medyczne-kierunek dietetyka:tak:
 
a to wsumie nie taka zła ta dietka bo ja serek wiejski i rzodkiewki szczypiorek brokuły mogę jeśc na okragło, jakie widzisz efekty tej diety??
 
reklama
a to wsumie nie taka zła ta dietka bo ja serek wiejski i rzodkiewki szczypiorek brokuły mogę jeśc na okragło, jakie widzisz efekty tej diety??
Kochana jak na razie zeszła ze mnie zbedna woda zatrzymywana tez przez anty bo odstawiłam ale tez i schudłam tydzień temu w piatek ważyłam 79 kg a teraz ważę 74:-D
Widzę, że tutaj temat jakieś fajnej dietki... Czy mogłebyś ją całą podać??
Jeśli podasz mi na priv adres mail na który mogę ja przesłać to nie ma problemu bo ta sa dosc spore pliki pdf i tu nie umniem ich zamiescić
 
Do góry