reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
ja zaczelam pic wiecej wody, i w nocy wstawalam 3 razy :szok: wykoncze sie, ale slyszalam ze po jakims czasie organizm sie przyzwyczaja i uczy sie rozprowadzac wode w odpowiednie miejsca.
Sproboj wody smakowe, ja mam cytrynowo-lemonkowa, nawet niezla.
hi,hi najpierw musze wypić te zapasy zwyklej które przywlekłam do domu ale z rady skorzystam tym bardziej,ze moge juz jeść cytryny:-D:tak:
Co do rozprowadzania wody to mi poszło w cycki-hurrrraaaa:-D
a żeby nie wstawać w nocy to wieczorem staram sie mniej pic bo nocne pobudki mnie wykończyły
 
To poproś M o troszke powściągliwosci w rozpieszczaniu słodkościami niech Ci lepiej kupi pierścionek lub kolczyki :-D :tak: ;-)
a na ciasteczka to sie wprosze jak juz schudne i zafasolkuje :-D uwielbiam ciasteczka domowej roboty

juz zwrucilam mu uwage to kupi takie male kitikaty, a pierscionki sama sobie kupuje,
Na ciasteczka serdecznie zapraszam
 
Zajączku to usg nie wygląda aż tak źle ja teź jak miałam robione pierwszy raz to sie obawiałam ale jakoś przywykłam a i ja chodziłam raczej do Panów ginów wiec już przywykłam
Zobaczymy jak będzie. Mam nadzieję że oki:-)
dzieki za rady, moj M lubi mnie rozpieszczac i uzupelnia zapasy, a d tego pieke PYSZNE ciasteczka
MMMMM.... podziel się z nami:-)
hejka
sorki ze wczoraj juz sie nie pisalam nic wieczorkiem ale bardzo xle sie czulam, dzis mi juz lepiej bo jestem na antybiotyku od wczoraj wieczorem - jednak
okazalo sie ze mam angine ropna
biore amipicyline
pozdrawiam was serdecznie
Cześć Elfiku, ale przeszło Ci trochę chociaż??Mam nadzieje że szybko poczyjesz się dobrze...
Ja teraz na mojej "króliczej" diecie to pije tylko niegazowana wode mineralna-bbbbłłłłłeeee,choć po tygodniu przywykłam.Naszczeście w tym tygodniu dietki moge juz pic 1 kawę i 1 herbatę więc jakos daje radę :tak::-)
Co to za królicza dieta??? Mów mi tu szybciutko!! Jakbyś była na Zajączkowej, czyli mojej to daleko byś nie zajechała:-D
 
A maja maja,bo to tak tylko z nazwy jest woda :rofl: ogladalam o tym program i niestety to nie ma nic wspólnego z naturalna woda mineralna no ale jak w tygodniu wypije 1 butelke to chyba diety szlak nie trafi-myśle:shocked2:
No dokładnie... Poza tym powiem Wam że mi one nie smakują. A do wodyu można się przyzwyczaić. Ja w tej chwili piję praktycznie tylko mineralna niegazowaną. Soki tylko czasem (jak jest M.) a napojów gazowanych w ogóle. Nie dlatego że tak super się zdrowo odżywiam tylko po prostu odzwyczaiłam się i nie smakują mi. Wolę Browar:-D
 
Kobiałki, odebrałam FSH.
5,49 robione w 4 dc. Niby norma z tego co przeczytałam.
Wiecie co, a ja nie powinnam jeszcze LH zrobić?? Ginka mi nic nie mówła
 
juz zwrucilam mu uwage to kupi takie male kitikaty, a pierscionki sama sobie kupuje,
Na ciasteczka serdecznie zapraszam
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Dziekuje za zaproszenie ;-) Poczekaj az wszystkie sie zwalimy na te ciacha to w ilosciach hurtowych bedziesz musiała napiec

Zobaczymy jak będzie. Mam nadzieję że oki:-)

MMMMM.... podziel się z nami:-)

Cześć Elfiku, ale przeszło Ci trochę chociaż??Mam nadzieje że szybko poczyjesz się dobrze...

Co to za królicza dieta??? Mów mi tu szybciutko!! Jakbyś była na Zajączkowej, czyli mojej to daleko byś nie zajechała:-D
Kochana mam taka dietke rozłozona na 14 tygodni
W pierwszych tygodniach mozna jesć w zasadzie tylko biały ser(do 5% tłuszczu) i warzywa:-D potem z tygodnia na tydzień zwieksza sie ilosc dozwolonych produktów.Nie je sie wogóle chleba,makaronów,ryżu,kasz
 
Badaicka i jak na tej diecie wytrzymujesz bo jak nie mozna jesc chleba to co albo makaronu ja nie wyobrazam sobie takiej diety, powiedz co w takim razie jesz sam ser??
 
reklama
No dokładnie... Poza tym powiem Wam że mi one nie smakują. A do wodyu można się przyzwyczaić. Ja w tej chwili piję praktycznie tylko mineralna niegazowaną. Soki tylko czasem (jak jest M.) a napojów gazowanych w ogóle. Nie dlatego że tak super się zdrowo odżywiam tylko po prostu odzwyczaiłam się i nie smakują mi. Wolę Browar:-D
Ja jeszcze niekiedy podpijam COCA-COLE :baffled: ale z gazowanych napoi to tez najlepiej smakuje mi piwko :tak:;-)

Kobiałki, odebrałam FSH.
5,49 robione w 4 dc. Niby norma z tego co przeczytałam.
Wiecie co, a ja nie powinnam jeszcze LH zrobić?? Ginka mi nic nie mówła
Ja niestety Ci nie pomoge bo na ten temat nie mam zielonego pojecia-jeszcze
 
Do góry