reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

oj ja też bym co chlapneła na powietrzu nie mówiąc już o tej trawce ale by się działo

no to na kiedy zapraszasz Hanka??

Następne pijackie nasienie.

Daj mnie stodołe chociaż postawić bo gdzie sie schronimy jak zacznie piorunami walić. A podczas miesięcznej terapiji może się zdażyć choć jeden dzień niesłoneczny:-)
 
reklama
Śliczne te kolczyki! mam letnią sukienkę w podobne wzory ale w nią już pewnie nie wlezę:-(

Wczoraj mi grzebano w jednym otworze dzisiaj w drugim.... Jezu... Boje się dzisiejszej wizyty u tego nowego gina. Podbrzusze mnie pobolewa, chyba mam owulkę. Dzisiaj 13 dc. więc by się zgadzało. Wczoraj tez zauważyłam na bieliźnie "coś w rodzaju śluzu płodnego - taki galaretowaty ale dziwnie nie rozciągliwy (sorki za dosłowność). Już kusiło mnie żeby zrobić test owu. ale stwierdziłam że to bez sensu. I tak idę na Usg dowcipne więc mi gin powie czy owu jest, była czy w ogóle będzie. Boje się kobity...:baffled::baffled::baffled:
Rozbawiłaś mnie z tymi otworkami.Ja wolę chodzić do gina niż dentysty.Będzie dobrze zobaczysz dzisiaj ładny pęcherzyk zobaczysz:tak: ja zawsze jak wracam od lekarza to jestem pełna optymizmu że fasolka już nie długo się pojawi.:-)

Karola de. Chyba mam podobny pierścionek do twojego, tylko mój ma jeden brylancik w środku i 6 dookoła i jest z białego złota, ile kosztował to nie wiem, bo mój małż wybierał go sam (nawet trafił w mój gust) i całkowicie mnie zaskoczył oświadczając się:zawstydzona/y::-D
To bardzo podobny:-) Mój też sam wybierał potem podejrzałam na paragonie ile kosztował:happy2: Jesteśmy z sobą 10lat i to jest pierwszy pierścionek jaki dostałam od niego.

Takie warsztaty kosztuja 350zl :szok:
Pogięło ich:szok::szok: my tu mamy swoje warsztaty.

chrom tak działa, trzeba go dość długo jeść, ale fajne jest to, że w miarę naturalnie człowiek mniej je, żołądek się zmniejsza i powoli, ale jednak się chudnie, no i nie cierpisz przy tym bardzo

świetnie, że u Ciebie zadziałał, wyczuwam spadek wagi zaraz:tak:

a może nie przyjdzie? ja tam 3mam kciuki bardzo mocno, strasznie dzielna jesteś, że nie testujesz!:tak:

no i mnie olesia załatwiłaś, biżuteria jest przepiękna, coś sobie wybiorę, ale niestety spędzę na tej stronie kilka godzin:zawstydzona/y:
a miałam pracować i ograniczyć czas na necie!:baffled:
Też sobie kupię ten chrom i wsiądę na rowerek stacjonarny.Jutro jak @się nie pojawi to zrobię test dla świętego spokoju.W pierwszych miesiącach starań robiłam mnóstwo testów dlatego teraz już spokojniej do tego podchodzę bo jak widzę tą jedną kreskę to mnie szlak trafia.

Tych to bym się nie odważyła założyć :-D

Sie witam

Czuje sie jakby mnie ktoś przemielił i wypluł. Muszę wypić choć kubek kawy żeby połknąć następną tabletkę. Na widok jedzenia wywleka mnie na lewą stronę. Nienawidze BRO.

Moj polazł do roboty po 2 dniach wolnego - jesu jaki tu spokój.
Biedactwo współczuję tego samopoczucia po bromku.Ale trzeba dla fasolki.:-)
 
Olesiu coś teraz się tu pustki porobiły wszystkie poszły obiady gotować chyba.

Kroptusiu co u ciebie jak sie czujecie??

a Kropeczka gdzie?/ wczoraj cosik w Krakowie załatwiała i do dzis nie wróciła??
 
reklama
Ja już obiadek zjadłam:tak:a z M stwierdziliśmy że podobnoż w ten poniedziałek wybierzemy sie do ginekologa:tak:
 
Do góry