reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Martynka,Emma,Nektarynka w was nadzieja na wysyp majowy.
staram sie jak moge przydałoby sie w koncy te II zobaczymy co wyjdzie
A tyle się tu mówi żeby nie testować wcześniej...Oj... Klapsior Ci się należy:-) Martynko. będę zaklinac żeby nie przylazła i żeby były dwie kreseczki upragnione:-)
wiem wiem powinnam po dupie dostac.. ale nie moglam wytrzymac..i zatestowałam.. teraz to najpredzej to w piatek lub sobote zatestuje o ile @ nie przyjdzie w czwartek
to rob testa za mnie i karole i dorysuj druga kreske jak mozesz :)
szkoda ze takie cos nie przechodzi.. ale ja tez jestem zdania ze bete za szybko zrobilas.. nawet gdyby to bylo kilka dni po zaplodnieniu.. testuj jutro i sie nie martw.. u Ciebie wyjdą dwie krechy..

ja kochane dzis popoludniu wyjezdzam na pogrzeb, wroce w nocy ze srody na czwartek.. nie piszcie za duzo.. bo nie przeczytam tego.. jak cos kropeczko gromadz info dla mnie:-)
 
reklama
Ostatnio kupiłam książkę"Virginia Andrews Kwiaty na poddaszu" myślę że bardzo by się wam dziewczyny spodobała.Trudno ją dostać bo to biały kruk ale można ją wypożyczyć w bibliotece lub obserwować bo czasami trafia się na allegro.
Marzenko przeczytaj polecam.

O ile pamiętam była też ekranizacja tej książki. Super !!!
Przydałoby sie przeczytac jeszcze raz , bo mało już pamiętam, ale tytuł mi utkwił w pamięci.
Wiem, że to tematyka taka zeschizowano-psychologiczna :-)
 
Ja oglądam Brzydulę:-) nawet sobie nagrywam jak jestem w pracy.
Ostatnio kupiłam książkę"Virginia Andrews Kwiaty na poddaszu" myślę że bardzo by się wam dziewczyny spodobała.Trudno ją dostać bo to biały kruk ale można ją wypożyczyć w bibliotece lub obserwować bo czasami trafia się na allegro.
Marzenko przeczytaj polecam.
Ja też oglądam Brzydulę:-)
A kwiaty na poddaszu czytałam - strasznie dołująca książka:-( Bardzo Ciekawa, ale nie wiem czy tak do końca mi się podobała.
Podobno jest tez kolejna cześć tej ksiażki
 
hej kobietki

wpadlam tylko na chwile powiedziec co u mnie , otoz nie jest dobrze, choróbsko mnie wzieło na całego wczoraj mialam prawie 39 stopni dzis 37,7, nie wchodze tutaj dlatego ze jestem słaba i sie wypacam w łozeczku
ale nie martwcie sie o mnie, bo jestem w kontakcie telefonicznym z lekarzem rodzinnym i ginem, obydwoj narazie kazalo mi kurowac bez lekow ! a wiec walcze z chrobskiem domowymi sposabi
buziaki
 
Witam!

Dziewczyny ja wpadłam na chwilkę, bo się fatalnie czuję - od wczoraj boli mnie głowa, dzis okropny katar - mam nadzieję, że to nie zatoki tylko jakieś pzreziębienie:wściekła/y:
u mnie dziś przyszła @ - 2 dni po terminie, ale jak wcześniej pisałam to tak też myślałam, że będzie później bo cykl był pokręcony:tak:
zniosłam to nieźle - nie krzyczę, nie płaczę - z resztą przez ten katar to mi się nic nie chce:no:
Andziu szybko wracaj do zdrowia i do nas bo kto nas do porządku doprowadzi jak Kropeczka już rady nie daje??:-D:-D
że ta wsręciucha musiała przyjśc i to się tak spóźniać bezczelnie do tego robiac człowiekowi cicha nadzieję ze juz zapomniała o tobie:baffled::confused::baffled::confused:
hej babeczki :)
a u mnie nadal brak @
Witaj PM 3mam kciukasy żeby @ nie przylazła i na najblizsze 9 albo i więcej miesięcy zapomniała o tobie!! :tak::tak::-):-) a jakieś przeczucia masz?? betą sie nie sugeruj bo za wcześnie zrobiona była:tak::tak:
Witam
Ale miałam dzisiaj okropny sen,śniło mi się że mój misiek zdradza mnie z moją koleżanką że ona mi to powiedziała a on się przyznał i opowiedzieli mi że miało to miejsce dwa razy a najlepsze że ja byłam w pobliżu w czasie naszego wspólnego wyjazdu.Dalej było tak że się z nią pobiłam i strasznie płakałam i tak mnie dusza bolała w tym śnie że szok:szok::dry: Wstałam w złym nastroju i jeszcze ta pogoda br...dzisiaj powinnam dostać @ zazwyczaj pojawia się nad ranem ale jak na razie suki nie ma ale wiem że przyjdzie albo dziś lub jutro.:no: Już ją czuję piersi przestały mnie boleć,wczoraj były jeszcze mocno opuchnięte a dziś już zrobiły się normalne.
Witaj Karola ale miałaś sen ja to raz miałam na odwrót śniło mi sie że to ja zdradziłam mojego M z jego kolegą :confused::confused::-D:-D
a moze jednak @ sie nie zjawi
Witam Się
A ja w tym tygodniu do 16 pracuję więc godzinę krócej będę z Wami siedzieć:baffled:

No proszę, to super. Mam nadzieję że bedziesz miała z niego pożytek. Juz się fajnie zachował że nie chciał kasy. Ja nie moge przeżyć tej swojej, co za 15 min pogadanki o tym o czym dowiedziałam się od dziewczyn z BB wzięła ode mnie 60 zeta. I to nie była moja pierwsza wizyta u niej więc mogła sobie darować, bo nawet mnie nie zbadała. Mam nadzieję że trafiłaś na kogos sensownego. :-)

Ja tez idę jutro na podglądanie. Z tymże bardzo teoretycznie. Bo myslę że owu bedzie może jutro może w czwartek a mąż na pewno dopiero w piatek. Ale chociaz będę wiedzieć co i jak, czy w ogóle mam owu
Witaj Zajaczku ja też mam nadzieje że on mnie fajnie poprowadzi i już niedługo ........dobra nie zapeszam.
jak będziesz z nami krócej to potem będziesz miała wiecej do nadrobienia to chyba nie będziesz zadowolona to moze zostań w tej pracy dłużej :tak:;-):-):happy2::baffled:
a moze jednak ta owula będzie puźniej i zdążycie z serduszkowaniem :tak::tak:

Witam sie ze wszytkimi
kto wypije ze mną kawkę??
 
Sama nie rozumie:no:
Nigdy nie mialam super rewelacyjnych miesiaczek,zawsze 2,3 dni w ta czy tamta.
Ostatnia spozniala mi sie pare dni(jak zawsze) ale w koncu sobota pozny wieczor-czerwono:szok:
a wiec okres jest.Po okresie drugi juz nie przyszedl ale...najlepsze...bylam na pierwszym usg zobaczyc Fasoline i pani Doktor stwierdzila,ze do zaplodnienia doszlo w sobote!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wlasnie w ta sobote kiedy mialm ostatnia miesiaczke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Daze do tego,ze... nie raz slyszalam i potwierdzam,prawda jest iz zajsc mozna przed i zaraz po okresie-udowodnione!!!
A wiec jak pisalam bzykac sie trzeba i tyle,ale nie trzeba tego robic na chama codziennie bo plemniki zyja w srodku kolo 72 godzin-na to tez jestem dowodem poniewaz kochalismy sie ostatnio w czwartek,a zaplodniona jestem od soboty,czyli 2 dni!!!
Tez to jest dla mnie pokrecone,ale tak lekarz mi powiedzial wiec dlaczego mam nie wierzyc.Juz chyba wyjasnilam to jak najlepiej potrafilam a teraz zmykam do pracy.Pa kochane i nie martwic mi sie tam,czas czas i jeszcze raz czas...a mam znajomych ktorzy lata sie starali i nagle niespodziewanie...bum !
Odezwe sie niedlugo,pa
 
Nektarynko, jak ja bym chciała żebys była jasnowidzem..:tak:
skąd wiesz ze nie jestem? czas sie przekonac czy mówie prawde.. jutro testuj:-)
hej kobietki

wpadlam tylko na chwile powiedziec co u mnie , otoz nie jest dobrze, choróbsko mnie wzieło na całego wczoraj mialam prawie 39 stopni dzis 37,7, nie wchodze tutaj dlatego ze jestem słaba i sie wypacam w łozeczku
ale nie martwcie sie o mnie, bo jestem w kontakcie telefonicznym z lekarzem rodzinnym i ginem, obydwoj narazie kazalo mi kurowac bez lekow ! a wiec walcze z chrobskiem domowymi sposabi
buziaki
kuruj się, wygrzewaj się, wypacaj się.. i szybciutko zdrowiej..

kto wypije ze mną kawkę??
ja się napije.. a własciwie już pije..

zrobiłam test, ani śladu drugiej kreski.. :( czekam na @
no to chyba nie jestem jasnowidzem..:-:)-:)no::no:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry