reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Babo-kupe dziewczyn ma teraz jakies zawieruchy z cyklami, nie wiem czy sie cos w faczie ksiezyca poprzestawialo czy jak....? Trzymam kciuki by bylo dobrze!

Wlasnie wszystko jest mozliwe!!!Ale ja nigdy nie mialam tak dlatego mnie to martwi troche..no coz bedzie dobrze:-)
Oj to kiepawka pogoda...tak zmykaj to padanie komp:-(
 
reklama

60 powiadasz u nas to juz 80-90 zł:szok::baffled:
no, niby nie duzo jak słyszę, ale w mieście niedaleko biorą np. po 30-40:baffled:
W życiu trzeba sobie radzić, faszeruj samca znieczulaczami to będziesz mieć święty spokuj.
moja siostra ma cud tabletki nasenne -niby ziołowe- dla kota jak gdzieś z nim jedzie bo gębe drze nieziemsko. To jak będziesz u weteryniorza to powiedź, że z psem wyjeżdżasz żeby ci przepisał i będziesz mieć mężą z głowy.:-D:-D:-D:-D:-D:-D
:-D:-D:-D:-D:-D oj dobre:-) Ja znalazłam w mieszkaniu jak się wprowadziłam jakies tabletki ziołowe na uspokojenie i pytałam M. co to ma być...Powiedział ze se kupił przed ślubem i wziął jedną (straszny nerwus jest)- przejął się chłopina:-D. Zastanawiam się czy mu czasem nie dorzucać ich do jedzenia:-D:-D

Ja mam inny problem, chcę a raczej muszę przytyć. Tylko nie dam rady:wściekła/y: próbowałam dietę wysokobiałkową, jadłam na noc, słodycze i inne takie są na porządku dziennym. jak przytyję 2 max 3 kg to efekty są na tydzień. wystarczy trochę stresu, więcej pracy, zjem mniej i już wracam do poprzedniej wagi.... to jest wkurzające!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No za babami nie trafisz:-) Ja mam parę kg do zrzucenia:baffled: A najlepiej z 10. Wtedy byłoby bajerka. Optymalna waga dla mnie 58-60 kg przy 164cm... Ech ... rozmarzyłam się.... :dry:

hej dziewczyny;-)
cos nie mam ostatnio weny do pisania...... musze prace dkonczyc pisac wkoncu bo czas mnie goni ..... a tak mi to wolno idzie ze szok....:baffled:
cześć Marzenko, ile już naskrobałaś??
cześć kobietki

no i byłam u gina...nawet u dwóch...właśnie obydwoje stwierdzili że mam najprawdopodobnej PCO....q......a!!! Jak to usłyszałam od pierwszego to stwierdziłam, że może się pomyliła przecież chodze od niej od kilku miesięcy, wielokrotnie robiła mi usg i nic....więc od razu umówiłam sie na wizytę do innego- chciałam porówna no i też mi powiedział to samo....no i co mam teraz zrobić? zajdę wogóle w ciążę??? jakie są szanse przy PCO....szlag mnie zaraz trafiii....
Karo, posłuchaj Hanki, ona wie co mówi... Nawet jak się myli to pamiętaj - Nie polemizuj, Hanka ma zawsze rację:tak:
Mój
- procent plemników o prawidlowej budowie: 90%
- 10% ze zmianami w obrębie główki i wici
- ruchliwość po upłynnieniu 75% ruch, 25% bezruch lub słaby ruch
- ilość plemników w ml: 128 mln 400 tyś.
BYDLE ROZPŁODOWE

nie mam podanych wartości referencyjnych
Sama mu wystaw referencje:-) i dawaj, bedziemy korzystać z tych dobrodziejstw, żeby się nie zmarnowały.;-)
Witam sie z wszystkimi!!
zającku już to jakoś przebolałam czekam teraz na @ ale jakoś nie chce do mnie przyleź cycuszki mnie od wczoraj bardzo bolą to moze na dniach sie @ zjawi kto wie
a co to jest to: glc, estradiol, fsh?
OT dobrze ze już masz lepszy humor. Ja też. Najgorszy ten moment kiedy przychodzi @, a jak się już wypłacze to jest lepiej.
Estradiol (ATC: G 03 CA 03) - [ame="http://pl.wikipedia.org/wiki/Steryd_anaboliczny"]sterydowy[/ame] hormon płciowy. Jest podstawowym, naturalnym [ame="http://pl.wikipedia.org/wiki/Estrogeny"]estrogenem[/ame].,
Hormon folikulotropowy (FSH z ang. follicle-stimulating hormone) - [ame="http://pl.wikipedia.org/wiki/Hormony_tropowe"]hormon tropowy[/ame] o budowie [ame="http://pl.wikipedia.org/wiki/Hormon_peptydowy"]peptydowej[/ame] wydzielany przez przedni płat przysadki mózgowej. Pobudza dojrzewanie pęcherzyków Graafa i produkcję [ame="http://pl.wikipedia.org/wiki/Estrogen"]estrogenów[/ame].

Zaniepokojona...ile czekalas na Bete?
Ja dzwonilam do lekarza i powiedziala ze tu tydzien..nie ide bo i tak za pozno...
Czekam do czwartku...8 dni bez@...testy negatywne...ble i tak nie jestem:-(
Moze po tej Barcelonie cos sie przestawilo..ale cholera tyle podrozujemy i zawsze jest ok...Chyba przeciez od namiaru sexy nie moze sie @zatrzymac..bo bylo pare razy dziennie:.-)))
Babo...Nic się nie poprzestawiało, tylko w barcelonie może w powietrzu unosiło się więcej plemniuczków:-D trzymam kciuki:)
 
Nam brakuje dziecka..... chociaż mamy jeszcze na nie czas:-) na razie musze się cieszyć tym co mam:-)teraz zyskałam jeszcze Was i jest swietnie:-)

Fajnie ,że tak do tego podchodzisz! Nic na siłę, na pewno się uda!

jak narazie u mnie tez jest ok jestem ładna(tak myśle:-D)mam fajna figure słodkiego synka uroczego przystojnego męża(jak dla mnie) auto fajne dom na włąsność duże podwórko moj M prace na podwórku(bo ma warsztat stolarski) no i tylko teraz jeszcze wyczekać drugiego dziecka i jestem spełnioną kobietą:tak:ale tak bez pochwałek też i są problemy nie zawsze tak z górki aby to mieć też człowiek musi się napracować i tak będzie dokońca życia jeszcze dużo niespodzianek nas czeka:-(

Miło was czytać- zadowolone, szczęśliwe babki;-);-);-)
 
Babo
a co Ci lekarz mówi w czym tkwi problem??

Zajączku dziekuje za info o tych hormonkach, ja poprostu straciłam już siły na to przejmowanie sie tym a do tego mam jeszcze inny problem ai to mi teraz w większości zajmuje myśli
 
A jak dzwonilam to ta w recepcji powiedziala ze moze byc za wczesnie jak test negatywny to i krew tez moze nic nie pokazac.Dzwonilam tez do szpitala i powiedziala ze mamy przyjechac w czwartek i juz tam i tak zaczynamy wszystko...Tylko jest tak ze ja nie nie denerwuje..na luzik...czasami o tym pomysle i nic wiecej:-)
A w sobote jedziemy do Grecji na tydzien..hmm mam nadzieje ze juz cos bede wiedziec:baffled::tak:
A w związku z czym Wy tak podróżujecie???? I to do Grecji teraz... Ja też chcę!!!!! Zabierzcie mnie ze soba;-)
Musze wylaczyc komputer bo burza na maksa, pioruny wala i sie blyska...a rodzice na wsi pod lasem maja dom i jak mi tu cos trzasnie w sprzet to spale siebie, komputer i chalupę!
zagladne potem, jak burza przejdzie!
Kropeczka pisze, że wyłącza kompa po czym..... odpisuje na piętnaście postów. Najlepsza jesteś:-D
 
Babo
a co Ci lekarz mówi w czym tkwi problem??

Zajączku dziekuje za info o tych hormonkach, ja poprostu straciłam już siły na to przejmowanie sie tym a do tego mam jeszcze inny problem ai to mi teraz w większości zajmuje myśli
Słońce, dobrze będzie.... Masz faceta, myslę że kochającego, fasoleczka tez na pewno się wkrótce pojawi... Głowa do góry. Dasz radę!!!
Ja nie robiłam nigdy żadnych badań, ani hormonów ani nawet morfologi... Jakoś sie nie złożyło. Dlatego się zmobilizowałam dla świętego spokoju:)
 
reklama
Babo
a co Ci lekarz mówi w czym tkwi problem??

Problem u mojego..plemniczki..robilismy jedno badanie i slabe wyszly i powiedzial ze jak u mnie jest jak w zegarku to powinismy miec pomoc bo juz tyle miesiecy i nic..on w styczniu mial goraczke 40´ przez 3 dnie i potem trwa 3 miesiace zanim wszystko wraca do normy..to tak sobie pomyslslam ze moze teraz trafilismy..ale w zeszlym roku tez nic nie wszyszko..tak sobie mysle ze raczej bez pomocy nie uda nam sie:baffled:
W szpitalu mamy pierwsza wizyte..badanie i rozmowa..i dopiero bede wiedziala co i jak..a moze ja tez bede musiala miec badane chormony...juz 3 dni do czwartku CHURA!!!:-)
 
Do góry