reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Witam w prima-aprilis :-):rofl2:;-):-)

Jeszcze 3 dni i urlop, dłuży to się strasznie.
Ja dziś kupuję testy owulacyjne. Wcześniej nie robiłam takich testów, może znacie jakieś stronki gdzie to wszystko jest fajnie opisane. Bo nie wiem czy z angielskiego testu wszystko zrozumiem…
 
Witam sie w słoneczny dzionek..

dziś zrobiłam testa.. wyszegł negatywny.. no nic czekam cierpliwie na @ zobaczymy czy sie pojawi, jesli nie to do lekarza na wywoływanie..
 
Cześć Babeczki:-)
Piekna mamy wiosnę prawda?? dobrze że świeci słoneczko i to mi poprawai humor, bo niestety zakupy do kitu:crazy: Nic mi się nie podoba. Ja chyba na prawdę wybredna jestem. czasem jak wracam z zakupów to chora jestem.

ja tez to stwierdzam a ponadto to mnie jakos nie krecą takie kaloryfery:eek: ani męski striptiz i tym podobne jakies to takie dla mnie nie męskie ....
Mnie się podobają dobrze zbudowani faceci... ale tylko do popatrzenia. W gruncie rzeczy, nie chciałabym żeby M. tak wyglądał. Bałabym się przy nim rozebrać z tymi wszystkimi moimi kompleksami. Seks tylko po ciemku pod kołdrą i bez dotykania wałeczków;-)
Cześć dziewczynki!!!!!!!!!!! SĄ JAKIEŚ NOWE FASOLINKI?
Bardzo was przepraszam ale nie bardzo mam czas żeby do was zaglądać, mimo że jestem na l4. Moja córcia wyciska ze mnie wszystko a jak nie to oblęża komputer. korzysta że ma mame w domku...uff... Ja się jż dobrze czuje ale lekarz powiedział, że żadnych basenów o moczeń pupki bo przez to że mam nerkę ciut mniej sprawne jestem narażona na infekcje. a ja całe życie na basenie spędzam. no ale cóż dzidzia najważniejsza. dzidzia ma już ponad 2 cm i serduszko bije ach....
Bardzo was przepraszam, że tak rzadko zaglądam!!!! POZDRAWIAM WSZYSTKIE STARACZKI I TRZYMAM KCIUKI ZA WASZE FAOLINKI!!!
niunia27 dzięki za wiadomość! POzdrawiam CIĘ :-) ;-)
To już kawał fasoli hest:-):-) Normalnie Duży JAś:-):-) Wszystkiego dobrego
Witam!
No i wróciłam z monitoringu - rzeczywiście ze mnie panikara... ponieważ pęcherzyki mają 12,13,14 mm czyli termin IUI ustalony na piątek lub sobotę!
No widzisz Martynko:-):-) Musisz się zmienić w siłę spokoju:-D

hahaha mój M. też tak gada "Ooooooo moje kochane cycuszki" :-D
btw. ja też myśle o operacji hihi
Dziewczyny, co wy z tymi operacjami??? Ja mam melony i chciałabym mieć mniejsze. Między innymi przez nie (oraz brzuszek i boczki) wracam sfrustrowana z zakupów. A kupienie sukienki, czy kurtki to już w ogóle jest meksyk mały. Z kieckami najgorzej jest. Wszystko mi wychodzi na wierzch, albo jak się mieści to jest za szerokie w biodrach i wyglądam jak klocek. Ze spodniami podobnie. Nie mam wcięcia w talii więc jak dopasuję spodnie w pasie i biodrach to na nogach mi wiszą (te dzięki bogu mam nawet fajne:-):-))

A mój M. i tak na moje cycochy mówi"moje maluszki":happy::happy:

I tym pozytywnym akcentem witam się serdecznie raz jeszcze:-)
 
Witam sie w słoneczny dzionek..

dziś zrobiłam testa.. wyszegł negatywny.. no nic czekam cierpliwie na @ zobaczymy czy sie pojawi, jesli nie to do lekarza na wywoływanie..
Nektarynko - w sumie do @ jeszcze dwa dni... Więc jak to się utarło tutaj.... "nie ma@ jest nadzieja@. Ja mam też 2/3 dni teoretycznie do końca cyklu, ale nawet nie będę się testować:-(
 
ja to bym chciała mieć przynajmniej pełne B a nie A :-(

a ja stwierdziłam że mojemu M. przestane marudzić, zobaczymy za pół roku :-D bo wiecie mi się tak wymarzyło we wrześniu zaciążyć wtedy dzieciątko będzie z maja :-D
 
ja to bym chciała mieć przynajmniej pełne B a nie A :-(

a ja stwierdziłam że mojemu M. przestane marudzić, zobaczymy za pół roku :-D bo wiecie mi się tak wymarzyło we wrześniu zaciążyć wtedy dzieciątko będzie z maja :-D
Ja kiedyś chciałam dzidziusia z sierpnia lub czerwca. teraz chcę po prostu dzidzusia:-) I nie ważne jakiej płci. Może być parka za jednym zamachem:-)
 
reklama
ja na pewno chce 2 dziecie (mininum - może byc troje) ale jak teraz nam tak idzie4 kiepsko... to najlepiej dwoje od razu:-) nie wyobrażam obie ze moje dziecko miałoby być jedynakiem. ja mam 4 rodzeństwa. Wszystcy mają jż swoje rodziny - w tym razem siedmioro dzieci. mój brat jest po rozwodzie i jego przyjaciółka ma dwoje dzieci. Moja bratanica urodziła niedawo dzidziusia... Więc pomyscie sobie co się dzieje jak się zjeżdząmy do rodziców na święta:-D:-D:-D
I przy tym wszystkim, kiedy występuje cała masa indywidualności, poglądów i charakterów my się nadal lubimy, szanujemy. A jeśli chodzi o rodzeństwo - to gdyby się któremuś z nas działa krzywda - to niech się strzeże:-)
 
Do góry