reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE ROB TEGO to nie jest wyjscie, trzeba sie zaakceptowac nawet z tymi malutkimi :-)
Male jest piekne

no tak inne wyjscia nie ma, tez nie mam zbyt wielkich ;) mialam kopleks , teraz juz wielkosc piersi zaakcpetowałam, choc fajnie bylo by miec przynajmniej rozmiar wieksze
 
no wiesz co to ja zmienilam zdanie i jeszcze troche zostane a TY uciekasz.
To ja sie witam!
Drugi dzien migreny ::baffled::eek:
Jade na prochach non stop.

Dobranoc,
Szafirek83 wiem co czujesz, jak mnie kiedys migrena zlapala, to przez 72 godziny wstac z lozka nie moglam, mdlosci itp.
Spokojnej nocy ;-)

współczuje, wiem co to bo nie raz miałam, a moja mama to potrafi mieć migrene z 2 tygodnie bez przerwy :szok:
Dzieki Laseczki!
Ja sie lecze od 4-5 lat.Juz i tak jest lepiej,bo mam slabsze ataki i rzadziej.
Pomagaja mi jedynie leki na recepte: 6 tabl-155 zl!!!!!!
A potrafie zuzyc podczas jednego ataku 3-dniowego ok.9 :-(

Witajcie :)
Ja nie sypiam po nocach (bo spie w dzień :szok:). Specjalnie dla nas wszstkich uśmiechnięte zdjęcie: Forum BabyBoom - Misiamarysia's Album: Moje największe szczęście - Majeczka - Zdjęcie

Dobrego dnia :)
super fotka!

Witam!!!Nie dostałam @ wiec zrobiłam testa i wyszła druga blada kreska ale ja widac, wiec poczekam pare dni i zrobie jeszcze jeden test:-)
GRATULACJE!!!!
Ja, Mistrz Joda - napisałam wczoraj egzamin (przed czasem). Myślę ze źle nie było, ale na pewno się gdzieś rypnęłam. Teraz do poniedziałku na wyniki muszę czekać i .....drugi egzamin:baffled:

Bardzo mi przykro Szafirku... ja też, jak pomyślę, ile moi rodzice maja lat, boję się... Czasem tak mnie nachodzi jak na nich patrze co bym zrobiła gdyby... chyba by mi serce pękło:-(. nawet jak o tym pisze to mam łzy w oczach:-:)-(
Wiedzialam,ze z tym egzaminem bedzie luzzz.Wiesz,ja mam lzy w oczach,jak tyko slysze slowo "tata",a juz minely 4 lata...a co do wieku,to o moim tacie,niektorzy mysleli,ze jest moim dziadkiem (ale jakbym Wam opowiedziala,to wrzucilybyscie mnie do watku "mozliwe??")

Cześć dziewczyny :-)
Troszkę was tu podczytuję i chciałabym do was dołączyć jako staraczka.
Witamy!

Witajcie Dziewczynki.

Ja jestem dzisiaj bardzo smutna :-(
Wczoraj sie dowiedzialam ze moj Tata prawdopodobnie ma raka pluca :-(
wyszledl mu guz na plucu o wiekosci 3 cm
teraz przechodzi wszystkie mozliwe badania i czeka go operacja :-(

Dziekuje kochane Dziewczynki za mile slowa :*
Wiem ze to narazie przypuszczenia ale guz na plucu jest ma az 3 cm i napewno nie moga go tak zostawic, na 100 % w nijblizszym czasie tatko bedzie mial operacje :-(
Widzisz mi tato nawet nie powiedzial o guzie tylko ze ma plamke na plucach :zawstydzona/y: O guzie dowiedzialam sie od jego przyjaciolki..... i powiedziala mi ze tata strasznie sie boi :-(
moj tato ma juz 61 lat wiec do mlodziakow nie nalezy a wiadomo czy czlowiek starszy tym gorzej znosi operacje czy leczenie :-(

A co do takich mlodocianych przekretow w slowach to moj
siostrzeniec zamiast Marcin wola : JAJCIN :-D a moj chrzesniak tez zamiast marcin wola JEPIN :-D
Trzymam mocno kciuki za Twojego tate.Moge Cie jedynie pocieszyc tym,ze w starszym wieku namnazanie komorek jest znacznie mniejsze,w zwiazku z czym osoby z nowotworami maja mniejsze ryzyko przerzutow,no i sam guz nie bedzie tak szybko rosl,wiec bedzie dobrze!Musi byc!!

Czytam o tych ciagnieciach w pepku i trafilam na ten post :-):
"Uprawialismy z moją dziewczyną petting. Nie przypominamy sobie żeby doszło do niebezpiecznej sytuacji grożącej ciążą, uważaliśmy, myliśmy dokładnie ręce, ale oczywiśćie i tak mielismy okropnego stracha. Było to w sobotę 10 czerwca. Martwiliśmy się, ale w końcu stwierdziliśmy że nie ma się o co martwić, że przecież byliśmy ostrożni i nasienie nie mogło się dostać tam gdzie nie powinno, pytaliśmy na forum, też nas uspokoili, spoko. Ale ja dzisiaj znowu oszalałem i się zacząelm martwić. Dziewczyna ma dostać okres w sobotę. Teraz pobolewa ją brzuch, jest lekko obrzmiały. Ona mówi, że tak jest przed okresem. Ale czy to mogą być objawy ciąży? Cholera, bo ja czytałem że takie są, w ciągu dwóch tygodni od zapłodnienia i już sikam ze strachu..."
...myliśmy dokładnie ręce... CO ONI Z TYMI REKOMA????
Oni chyba tez byli na watku "mozliwe?"

A widzisz u mnie na odwrót: za duża pupa do brzucha:-D
U mnie tez :-p Mam figure ala J Lopez czyt.niezaleznie ile schudne,bede miec na czym siadac :-p

Słońce spokojnie nie denerwuj się,masz prawo pisać i udzielać się na kilku forach jeśli masz tylko na to ochotę.I nam tu z tobą dobrze:happy:
Swoja drogą to dziwne te dziewczyny skoro ciebie szukają i mieszają na naszym forum:no: No i Andzie naszą niepokoją.:no:
Wlasnie! Wara od Andzi :-)
To i ja dorzuce swoje 3 grosze:
Dzis nam sie niezla sensacja na forum wdarla.A moze tak nakrecimy serial sensacyjny?? Byloby juz pare odcinkow z dzisiaj :-D

Witajcie kochane.
Nie dam rady nadrobić wczorajszych zaległości:zawstydzona/y: mam nadzieje, że wybaczycie.
Wczoraj byłam u ginki z wynikami badań, mam brać witaminki. Słuchałam serduszka mojego szkraba.
Troszkę się wczoraj kiepawo czułam zaliczyłam rozmowę z wc przed wizytą u lekarza.
A dziś przyszły drugie spodnie ciążowe z allegro i jestem bardzo zadowolona a i w pacy na święta bony dawali :-):-)

Lilu, Marzenixx buziak
Super!!! Rozmowa z wc fakt niemila,ale czego sie nie wytrzyma dla fasolki!!

mi na nieszczescie wszystkie dodatkowe kg ida w pupe i uda :wściekła/y: nie obrazila bym sie gdyby to byly cycuszki.

Moj jeszcze dodaje ze sa takie akorat mieszcza sie w dloni :-):-D
no ja twierdze,ze mam mandarynki,a moj M ze "dorodne grejpfruty",a ja sie smieje,ze jak sobie je namaluje!ale tez przyznaje,ze "idealnie leza w dloni" hehe
 
Kropeczko - dzięki wielkie - właśnie z K dopijamy resztki wiśnióweczki... Synek - trafiłaś bo chce siostrzyczkę...
a jaki to lekarz?? wyślij mi na PM nazwisko - byłabym wdzięczna:))
martynka - ciesze się ze te pęcherzyki tak sobie urosły - ja po 3x1 clo dziennie mam 1 pęcherzyk...
Oj ale jutro sie bedzie dzialo - wracam do pracy po 2 tygodniach L 4... na szczescie jutro akurat mam tylko 3 lekcje wiec nie powinnam sie przemeczyc ale musialam posprawdzac kilka testow ktore robilam...siedzialam dwa wieczory:))
u gina bylam i na ten cykl dal mi jeszcze clo i duphaston a jak nie wyjdzie to zrobi mi HSG - udraznianie jajowodow w nastepnym cyklu... teraz jeszcze musze zrobic po @ wymaz i badanie bakteriologiczne...
Mam nadzieje ze to w koncu poskutkuje...:happy::happy::happy: bo juz mam dosc czekania -
oki ja wpadlam tylko na chwilke napisac co nieco o wizycie i spadam bo jutro pobudka - oj ciezko bedzie wstac...
 
Czesc moje kochane!!!tyle wczoraj naskrobalyscie,ze nie mam czasu tego wszystkiego ogarnac.witam sie porannie i slonecznie,ale nie wiem,czy jeszcze dzisiaj dam rade cos naskrobac,bo praca zapowiada sie dlugo.u mnie zaczyna sie owu,bo brzuszek kluje jak cholerka.trzeba by dzisiaj konkretnie dzialac,ale w tym miesiacu sie nie nastawiam,bo M ma badania,a ja w maju wizyte u gin.pozyjemy ,zobaczymy.pozdrawiam wszystkie dziewczynki i zycze Milego,slonecznego dzionka.buziaki!PA!:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Dzień do bry! :-D co tam słychować? :-)
a co ty za badania robilas?? i kiedy wkoncu zaczniesz staranka??
Eve...chodzi o alergiczne testy??? I co???
I co wyszło z tych testów?????????
no tak chodziło mi o testy alergiczne! :tak: dali rade zrbic tylko 2 grupy drzew! i cala łapka urosła! :confused2: ale to juz mnie nie dziwi bo wiedzialam ze mam i testy juz tez mialam 11 lat temu! no to wyszlo mi uczulenie na: olche, leszczyne, brzoze, dąb, grab, buk. a jeszcze muszę sprawdzić - bylice, owoce, mieszanki! a co najzabawniejsze to najwieksze uczulenie mam na GRAB a ja nawet nie wiem jak to drzewko wygląda! :laugh2::laugh2::laugh2:
Marzenko co do staranek to na 90% od następnego cyklu :-D
Witam Wszystkie przyszłe mamy!!mam 23 lata i jestem ze szczecina,w wieku 18 lat poroniłam w 11 tygodniu::(teraz staram sie o małego dzidziusia,ale boje sie ze moge byc niepłodna:(:(:(na dodatek mam strasznie nieregularne miesiączki!!!prosze o odp.cos na ten temat!!czy mam jakąs szanse na bycie mamą???Pozdrawiam :(:(:(:
Tak straciłam Małego bobaska z mojej winy!!duzo paliłam papierosów i tez byłam w depresi!!!Po Poronieniu byłam w szpitalu na łyzeczowaniu dostałam leki i wszystko niby miało wrucic do normy.Byłam niedawno u ginegoloszki niby wszystko jest wporządku ale moze dochodzic u mnie do brak jajeczkowanie sama juz niewiem zrobiłam duzo badan w 8 dniu cyklu robiłam badania hormonalne i jednego mam chyba troszke za duzo!!Ogólnie mówiac to lekarz sie zbyt tym nieprszejoł!!staram sie o maluszka 6 miesięcy i nic:::((((czy jest jakas szansa!!??szczerze to trace nadzieje::((
Przykro mi z powodu straty! :sorry: ale juz po przeczytaniu ze robilas w 8 dniu cyklu badania hormonalne to sie mi cos nie zgadza! na dobra sprawe to wtedy powinnas zrobic tylko prolaktyne! :sorry: napewno lekarz do zmiany! nie nastawiaj sie negatywnie!!!!! nadzieja to podstawa w naszym gangu na BB! :laugh2:
Wiem,wiem. Jestem w 4klasie technikum architektury, i mam zamiar to kontynuowac, Jesli przyszloby malenstwo mialabym pomoc, z mojej mamy strony, jak i od jego mamy strony. Licze chyba pocichu na to,ze sie zmieni i dojzeje ktoregos dnia, ale czekac ile mozna? Co mozna stwierdzic o chlopaku,ktory sie oswiadcza, po czym zostawia?... Masz racje tego kwiatu to pol swiatu. Ale jakby nie bylo, bylby to ojciec mojego dziecka, a nie chcialabym tez aby dziecko bylo powodem powrotu, a my bysmy sie tylko pewnie kłócili, bo to by było niedorzeczne, On by sie sam na siebie wsciekal,ja na siebie, a dziecko by cierpiało. Dam sobie,mu. no i @ troche czasu jeszcze. Chociaz do konca tygodnia.Pozdrawiam ;)
stwierdziłam ze też dorzuce swoje 3 gr do tematu! ;-)
o ile w twoje pragnienie dziecka w wieku 19lat moge uwierzyc o tyle w pragnienie dziecka przez 19letniego chlopaka jakos nie bardzo!!!!!!!!!!!!!! :baffled: tak sie składa ze moj brat zostal ojcem w tym wieku (wpadka) owszem on jakims cudem umial sie zachować! ale mimo wszystko! odbiło sie to wczesne ojcostwo na pozniejszych latach zycia dziecka jak i rodzica! oni poszli na studia dziecko bylo jak kula u nogi bo i praca na caly etat i studia i dziecko ... to wykancza! wierz mi ze dopiero na studiach zaczyna sie zabawa! a jezeli nawet byscie byli razem bylo by malenstwo on poszedl by na studia ... a ty bys siedziala w domu i gryzla paznokcie co on i gdzie, z kim? a nastepna sprawa za co to dziecko chcecie wychować!??? pracujecie???????? :nerd: przepraszam jezeli sie unioslam ....:sorry: ale nie sztuka zrobic dziecko i niech dziadkowie płacą?!
znam to troszke w innej wercji..
obiecanki macanki a głupiemu stoi :-):-D
:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
dobrze ze moj M nie wybrzydza, zawsze mowi: "Ooooooo moje kochane cycuszki" :-) Choc kiedys myslalam o operacji plastycznej, nawet bylam na konsultacji. Ale polem zaczelam o tym czytac i stwierdzilam ze to jest prosba o problemy na wlasne zyczenie. I dalam sobie spokoj, mezusiowi nie przeszkadza, choc czasem fajnie bylo by ubrac sexy sukienusie z wielkim dekoldem :-)
taaa... tylko ja w kostiumie kąpielowym wyglądam jak facet :-:)baffled:
:-( mam tak samo! zawsze odstawiam taka szopke przy kupowaniu stroju kąpielowego zeby tylko jakos se powiekszyc cycki! jestem spora babka bo 175cm na 65 kg a w sio z regoly idzie mi na brzunio nogi to mam o dziwo jak modelka ... po mamuni :sorry: pierwsze chudna i nigdy nie tyją! ale brzucho .... takie sliczne jabluszko! a cycki przez to na jeszcze mniejsze wyglądają! :-:)-:)-( jak mialam ze 20 lat bylam na wakacjach z P. i sie zawscieklam i zalozylam zwykle nieusztywnianie bikini ..... :laugh2: o matko :baffled: szla grupka 15-16 latkow i mijajac mnie uslyszalam - jaka biedna dziewczyna!:confused2::confused2::confused2:
 
Ostatnia edycja:
eh tak. upiorna plaza, ale mozna sie pocieszyc, ze niektorzy facecimaja za duze piersi .hehe. tez pewnie odczuwaja kompleks (?). U mnie brak @, temp.37,2 , tylko ten wczorajszy negatywny tes nie daj mi spokoju;/ Milego dnia dziewczyny:)
 
reklama
stwierdziłam ze też dorzuce swoje 3 gr do tematu! ;-)
o ile w twoje pragnienie dziecka w wieku 19lat moge uwierzyc o tyle w pragnienie dziecka przez 19letniego chlopaka jakos nie bardzo!!!!!!!!!!!!!! :baffled: tak sie składa ze moj brat zostal ojcem w tym wieku (wpadka) owszem on jakims cudem umial sie zachować! ale mimo wszystko! odbiło sie to wczesne ojcostwo na pozniejszych latach zycia dziecka jak i rodzica! oni poszli na studia dziecko bylo jak kula u nogi bo i praca na caly etat i studia i dziecko ... to wykancza! wierz mi ze dopiero na studiach zaczyna sie zabawa! a jezeli nawet byscie byli razem bylo by malenstwo on poszedl by na studia ... a ty bys siedziala w domu i gryzla paznokcie co on i gdzie, z kim? a nastepna sprawa za co to dziecko chcecie wychować!??? pracujecie???????? :nerd: przepraszam jezeli sie unioslam ....:sorry2: ale nie sztuka zrobic dziecko i niech dziadkowie płacą?!



Nic nie szkodzi,jesli sie unioslas. Nie jest tak,ze dziadkowie niech placa. On pracuje, ja sie ucze, i czasami pracuje u taty w firmie, Jesli chodzi o pieniadze nie byloby luksus,przeciez wiadomo, Nie robie z niego tyrana, jest opiekunczy,ale masz racje chlopacy w tym wieku nie sa dojzali,
 
Do góry