reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Witaj Emma!!!! Powodzenia na najblizsze dni i oczywiscie -kciuki zacisniete!!!!!



Kroczkuk mialas niby to troszke podniesione ale nieznacznie....nie sadze zby nagle jakos bardzo poszlo ci do gory...cholerka-sama nie wiem, no ale ja sie na tych hormonach tarczycy nie bardzo znam...jednak jak na moje oko to nie masz niepokojacych wynikow...



Taaa kaprycha lata tu po UK i porzadek ogolny robi...ja to juz nawet z domu nie wychodze zeby sie jej nie narazac i zeby mnie za cos nie zamknela za rogiem:-D

Dziękuję też mi się tak wydaje ale chciałam się upewnić. Troszkę się denerwuję bo ni mam owulki i już wszystko sobie wymyślam a do lekarza idę dopiero 16 kwietnia

Myszko-nie ma sytuacji bez wyjscia, a z tego co piszesz to mi sie wydaje ze mozesz miec zbyt wysoka prolaktyne...a ona hamuje owulacje...ale to nie jest rzecz, ktorej nie da sie naprawic.
Popatrz dokladnie na te wyniki jakie robilas i napisz nam cos wiecej o wynikach, wtedy bedziemy w stanie lepiej ci podpowiedziec co zrobic dalej.
jesli to faktycznie prolaktyna to sa na to leki, mozna ja szybko i skutecznie obnizyc, a i z brakiem owulacji teraz tez lekarze wiedza jak sobie poradzic, bierze sie clo na wywolanie i wszystko powinno byc dobrze.
6 miesiecy staran to jeszcze nie jest dlugo-serio-aczkoliwek poniewaz mialas jakies klopoty wczesniej to powinnas dokladnie teraz zbadac co jest grane.
Jesli Twoj ginek sie nie przejął tym co mowilas to zmien lekarza, nie warto tracic czasu na konowałów! Powinnas miec jasna diagnoze, monitoring cyklu i ustalony porzadek leczenia i postepowania. Nie mozna powiedziec ze albo masz albo nie masz owulacji...to trzeba jasno okreslic...bo jednorazowo cykle bezowulacyjne zdarzaja sie nawet zdrowym osobom i nie trzeba z tego powodu sie martwic..klopot jest gdy nie ma owulki ci miesaic-ale jak pisalam wczesniej -to sie leczy!
jak masz jakies pytania-wal smialo!

Nic się nie martw Myszko. Zmień lekarza i przede wszystkim głowa do góry!
 
reklama
Do góry