reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Witam was wszystkie niedzielna pora:-)
Ladna pogoda za oknem,sloneczko swieci i mam nadzieje ze chumorek tez dopisze.
Moj M jedzie na kurs z pracy i wraca we wtorek wiec bede sama.
Dobrego dzionka dla wszystkich kobitek:-)
 
a co do mojego testowania to trzymam się dzielnie z postanowieniem, że najwcześniej w poniedziałek. Nie mam testu w domu bo na wszelki wypadek nie kupiłam. Co do odczuć to jest dziwnie bo czasem brzuch czuję jak na @ i jakoś tak mokro mam czasami ale śluz jest biały i gęsty...dziś zaczęły mnie tak mrowić piersi dziwnie, troszkę boleć alew przede wszystkim mrowić.
Wiem że trzymacie kciuki za mnie i wogóle i jestem wdzięczna - tylko potrzymajcie jeszcze do poniedziałku - wtorku, co??
Na razie, uciekam spać...miłych snów:-):-)

Trzymam mocno :)

ide na bete w poniedzialek jak wyjdzie negatywnie to musze wziasc cos na wywolanie @

BABO idz, idz - jak masz taka mozliwosc to do szpitala jakiegos ginekologicznego oni wtedy daja wyniki po 2 godzinach (ja tak robie tu w Polsce - nie chodze do labo tylko do szpitala, oni tez robia za pieniadz ale wyniki sa szybko)

Fryzuraka hmmmmmmmm... jeszcze nie wiem, wszystkim sie podoba ale ja wciaz patrze w lustro i krece nosem.
O dzidzie staramy sie na calego z pomocami naukowymi 3 cykl, a wczesniej nie uwazalismy ale wiem ze bralam zbyt do glowy staranka i stres robil swoje. mam nadzieje ze teraz bedzie inaczej, nawet usuwam suwaczek po owul. by sie nie nakrecac ile do testowani. Na mnie to dziala :-)

Ja zaczynam starania w maju/czerwcu i ciągle się waham jak do tego podejść. Wiem,że mnie też będzie nakręcać mierzenie temperatury, testy owu, liczenie dni płodnych, obserwacja śluzu itp. Nie chcę mieć przytulanek tylko wtedy, kiedy kalendarz mi na to powala. Z drugiej strony- może te wszystkie pomoce pozwoliłyby mi szybciej zafasolkować?

ja kupilam na allegro 10 testow owu plus 1 ciązowy za 28 zł razem z przesyłką już :):-D jak zobacyzlam ze w aptece są takie drogie to na allegro sobie zamówiłam :tak:

JA "zrobiłam" dzieciaczka stosujac testy owu, nie mierzylam temperatury bo wiem ze u mnie w stresie temp szybko rosnie, a samo myslenie o tym że dzis, zaraz teraz robimy "dzieko" podnosilo mi cisnienie - zwłaszcza że to mój pierwszy raz od 10 lat - to świadome "robienie". I szczerze mówiąc nie mam pojęcia jak to sie stalo że się udało za pierwszym razem... czysty przypadek, fart po prostu.

Gdzie jest Kaprycha????

Kaprycha pisała że bedzie znikać, pisze prace, i życzyła przyrostu fasolek w związku z brakiem jej obecności - chyba że mi sie pomieszało z Hanką - której też nie ma :)


Jutro gineo - musze wstac o 5!!!! chociaz szpita mam trzy kroki od domu bo... numerkow do usg jest 25 sztuk na dany dzien, baby stoja w kolejce do koljeki od 6 rano, recepcja otwarta od 8!!!!! co za komuna jakas!!! w kazdym razie zeby sie dostac na usg (świetnym nowoczesnym sprzetem) w ramach NFZ musze tam byc pare minut po 6, ostatnio jak bylam o 6.30 mialam numerek 14, wyszlam z usg o 11.00 i minelam sie z ginekologiem prowadzacym ktory poszedl sobie na dyzur. Tak wiec jesli chce isc tez do lekarza (a chce) musze miec numerek miedzy 1 a 5, a zeby dokonac tego czynu musze... byc kolo 6 w kolejce.

Buziaki na piekna niedziele
 
A czy ty kochana miałaś juz taką sytuację, że musiałaś wywoływać @?

Kiedys w 2000 roku odchudzalam sie i pilam takie plyny mleczne,za szybko schudlam i potem nie mialam okresu przez 4 miesiace:szok: ,poprostu musialm wziasc jedna tabletke i dostalam @na drugi dzien,,takie odchudzanie nie jest wskazane,,,juz nigdy tak nie zrobie!!!Poprostu trzeba zdrowo sie odzywiac,cwiczyc i malo stresu a wszystko bedzie dobrze:tak:
 
Trzymam mocno :)



BABO idz, idz - jak masz taka mozliwosc to do szpitala jakiegos ginekologicznego oni wtedy daja wyniki po 2 godzinach (ja tak robie tu w Polsce - nie chodze do labo tylko do szpitala, oni tez robia za pieniadz ale wyniki sa szybko)

W poniedzialek zadzwonie i sie spytam u normalnego lekarza,zamowie wizyte i pobiora krew,ale bede musiala czekac..niestety,tu nie jest tak szybko,a do szpitala nie ma mowy,na pobranie krwi nie da mi skierowania:baffled:
 
W poniedzialek zadzwonie i sie spytam u normalnego lekarza,zamowie wizyte i pobiora krew,ale bede musiala czekac..niestety,tu nie jest tak szybko,a do szpitala nie ma mowy,na pobranie krwi nie da mi skierowania:baffled:

Trzymam kciuk i lewy i prawy :) bardzo mocno

Zdjęcie: https://www.babyboom.pl/forum/membe...nie-762/picture4918-usmiech-pelna-geba-d.html

Jak mnie sie podobają taie maluchy :), zawsze jak trafię na takie zdjęcie myśle sobie że trzeba się było puścić z afroamerykaninem albo azjatą. Jednak obawiam się że to by szybko wyszło na jaw...
 
Ostatnia edycja:
Witajcie z rana - a u mnie będzie wielka doopa z fasolki bo temp spadła do 36,6 i już przestałam mieć nadzieję...mam już dość... nie chcę rodzić dziecka na emeryturze :-:)-:)-:)-:)-( ja chcę już....no i właśnie dostałam @ qrwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Witajcie z rana - a u mnie będzie wielka doopa z fasolki bo temp spadła do 36,6 i już przestałam mieć nadzieję...mam już dość... nie chcę rodzić dziecka na emeryturze :-:)-:)-:)-:)-( ja chcę już....no i właśnie dostałam @ qrwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kuzwa..a ja mam plamnienia brazowe...chyba nic z tego..poprostu z nerw mi sie opoznilo!!!Wczoraj mnielismy numerek przed wyjazdem M...a teraz te plamienia:baffled:
 
reklama
Witajcie z rana - a u mnie będzie wielka doopa z fasolki bo temp spadła do 36,6 i już przestałam mieć nadzieję...mam już dość... nie chcę rodzić dziecka na emeryturze :-:)-:)-:)-:)-( ja chcę już....no i właśnie dostałam @ qrwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Krew czy plamienie? I pamiętaj: skrzepy - brak = jest szansa!!
Dalej trzymam kciukasy!!!

kuzwa..a ja mam plamnienia brazowe...chyba nic z tego..poprostu z nerw mi sie opoznilo!!!Wczoraj mnielismy numerek przed wyjazdem M...a teraz te plamienia:baffled:

Plamienia i ja miałam - brązowe, leżałam trzy dni bykiem w łóżku, i zanosiłam modły do najwyższego - fasolka dała radę!!! Czego i tobie życzę!!
 
Do góry