reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Krew czy plamienie? I pamiętaj: skrzepy - brak = jest szansa!!
Dalej trzymam kciukasy!!!



Plamienia i ja miałam - brązowe, leżałam trzy dni bykiem w łóżku, i zanosiłam modły do najwyższego - fasolka dała radę!!! Czego i tobie życzę!!

o boze kochana....co mam robic?jak jutro bedzie plamienie isc na bete?
 
reklama
Krew czy plamienie? I pamiętaj: skrzepy - brak = jest szansa!!
Dalej trzymam kciukasy!!!
Plamienia i ja miałam - brązowe, leżałam trzy dni bykiem w łóżku, i zanosiłam modły do najwyższego - fasolka dała radę!!! Czego i tobie życzę!!
Dzięki ale nie ma szans - normalna @ i już... mam dość...nie wierzę w cuda....
 
ładny mi qrwa @ prezent na jutrzejsze urodziny zrobiła...ryczeć mi się chce...dobrze że Wy jesteście i wspieracie bo oszalałabym sama z tymi myślami...
 
ładny mi qrwa @ prezent na jutrzejsze urodziny zrobiła...ryczeć mi się chce...dobrze że Wy jesteście i wspieracie bo oszalałabym sama z tymi myślami...

wiesz co mi tez chce sie ryczec!!!pozegnalm sie z moim,,,mialam lzy w oczach ale musze myslec pozytywnie..widze ze on tez mysli o tym...i czeka na wiadomosc jutro!!!
dobrze ze ide do mamy na obiad i idziemy do kosciola na polska msze.. pomodle sie do BOZI:tak:
 
ładny mi qrwa @ prezent na jutrzejsze urodziny zrobiła...ryczeć mi się chce...dobrze że Wy jesteście i wspieracie bo oszalałabym sama z tymi myślami...

Przytulam :-(

Dzięki ale nie ma szans - normalna @ i już... mam dość...nie wierzę w cuda....

wiesz co mi tez chce sie ryczec!!!pozegnalm sie z moim,,,mialam lzy w oczach ale musze myslec pozytywnie..widze ze on tez mysli o tym...i czeka na wiadomosc jutro!!!
dobrze ze ide do mamy na obiad i idziemy do kosciola na polska msze.. pomodle sie do BOZI:tak:

Ty żesz kurde leż w łóżku - pomodlić to się można nawet do ściany!!! Ja nie jestem katoliczką ale rozumiem że to dla ciebie ważne, jednak lepiej ty poleż a i bete sobie odpuść - przecież co z tego że zrobisz bete jak fasolke możesz stracić!!!

Jemu powiedz że plamisz i że bete zrobisz jak plamienie ustanie!!! mnie to zajęło 3 dni - potem odpoczywałam często i teraz też często leże (plus to przeziębienie - same przeboje od początku)

WIec BABO - do kur_wy nędzy leż w łóżku!! kościół nie zając nie ucieknie a teściowa niech do ciebie przyjdziE!!
 
Ty żesz kurde leż w łóżku - pomodlić to się można nawet do ściany!!! Ja nie jestem katoliczką ale rozumiem że to dla ciebie ważne, jednak lepiej ty poleż a i bete sobie odpuść - przecież co z tego że zrobisz bete jak fasolke możesz stracić!!!

Jemu powiedz że plamisz i że bete zrobisz jak plamienie ustanie!!! mnie to zajęło 3 dni - potem odpoczywałam często i teraz też często leże (plus to przeziębienie - same przeboje od początku)

WIec BABO - do kur_wy nędzy leż w łóżku!! kościół nie zając nie ucieknie a teściowa niech do ciebie przyjdziE!!

kuzwa chyba masz racje..wiesz co juz nie plamie wcale...uspokoilam sie troche..robie pedikyr i manikyr i na luzie..to zadzwonie do mader i powiem jej zeby przyszla do mnie:-D:tak:kochana sloneczko moje ....dziekuje!!!
 
kuzwa chyba masz racje..wiesz co juz nie plamie wcale...uspokoilam sie troche..robie pedikyr i manikyr i na luzie..to zadzwonie do mader i powiem jej zeby przyszla do mnie:-D:tak:kochana sloneczko moje ....dziekuje!!!

to moze jutro do parcy nie pojde...zobacze!!!jak sie wszystko potoczy!!!:tak:
 
hej laski;-)
widze ze ta niedziela jakos sie nie zapowiada na wesolo.... i taka u mnie szaro-ponura pogoda, że wstac sie nie chce:baffled:

gosia przytlam kochana, nie smutaj siee...... masz przeciez juz jednego skarbka:tak: a i drugi napewno tes sie wkrotce pojawi:tak:
babo poki sa plamienia jest nadzieja , trzymam kciuki:tak:

boshe a mi sie rano snilo ze zrobilam sobie test owu i wyszly strasznie ciemne dwie krechy!!!, jesu to byl prawie sen na jawie, jak sie obudilam to przez moment myslalam ze to prawda ehh:baffled:
a jajnik mnie lewy zaczal bolec....
 
reklama
Jutro gineo - musze wstac o 5!!!! chociaz szpita mam trzy kroki od domu bo... numerkow do usg jest 25 sztuk na dany dzien, baby stoja w kolejce do koljeki od 6 rano, recepcja otwarta od 8!!!!! co za komuna jakas!!! w kazdym razie zeby sie dostac na usg (świetnym nowoczesnym sprzetem) w ramach NFZ musze tam byc pare minut po 6, ostatnio jak bylam o 6.30 mialam numerek 14, wyszlam z usg o 11.00 i minelam sie z ginekologiem prowadzacym ktory poszedl sobie na dyzur. Tak wiec jesli chce isc tez do lekarza (a chce) musze miec numerek miedzy 1 a 5, a zeby dokonac tego czynu musze... byc kolo 6 w kolejce.
Buziaki na piekna niedziele
o rany - o 5 to tak jakby o 4:no: ja dziś miałam problemy z mierzeniem tempki, bo po wczorajszej imprezie wstać nie mogłam o 5.40 a Ty do gina - koszmar
Kiedys w 2000 roku odchudzalam sie i pilam takie plyny mleczne,za szybko schudlam i potem nie mialam okresu przez 4 miesiace:szok: ,poprostu musialm wziasc jedna tabletke i dostalam @na drugi dzien,,takie odchudzanie nie jest wskazane,,,juz nigdy tak nie zrobie!!!Poprostu trzeba zdrowo sie odzywiac,cwiczyc i malo stresu a wszystko bedzie dobrze:tak:
pewnie, że takie odchudzanie do dobrego nie prowadzi - tylko do wyniszczenia organizmu a potem i tak efekt jo-jo:tak: a po drugie - jak się odchudzać w trakcie staranek:tak:
Trzymam kciuk i lewy i prawy :) bardzo mocno
Zdjęcie: Forum BabyBoom - julitkakrol's Album: Czas szybko płynie - Zdjęcie
Jak mnie sie podobają taie maluchy :), zawsze jak trafię na takie zdjęcie myśle sobie że trzeba się było puścić z afroamerykaninem albo azjatą. Jednak obawiam się że to by szybko wyszło na jaw...
oj wyszłoby szybko;-) a tak na marginesie skąd Ty bierzesz te fotki - chyba cały czas albumy pzreglądasz:-)
Witajcie z rana - a u mnie będzie wielka doopa z fasolki bo temp spadła do 36,6 i już przestałam mieć nadzieję...mam już dość... nie chcę rodzić dziecka na emeryturze :-:)-:)-:)-:)-( ja chcę już....no i właśnie dostałam @ qrwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gosiu - przykro mi bardzo, ja tak wierzyłam, żę się udało:-( przytulam
kuzwa..a ja mam plamnienia brazowe...chyba nic z tego..poprostu z nerw mi sie opoznilo!!!Wczoraj mnielismy numerek przed wyjazdem M...a teraz te plamienia:baffled:
Babo - spokój i jeszcze raz spokój:tak:
hej laski;-)
widze ze ta niedziela jakos sie nie zapowiada na wesolo.... i taka u mnie szaro-ponura pogoda, że wstac sie nie chce:baffled:
boshe a mi sie rano snilo ze zrobilam sobie test owu i wyszly strasznie ciemne dwie krechy!!!, jesu to byl prawie sen na jawie, jak sie obudilam to przez moment myslalam ze to prawda ehh:baffled:
a jajnik mnie lewy zaczal bolec....
Marzenixx - może to był sen proroczy - w końcu wyjazd z M musiał dać jakieś plusy, no i po utracie pracy dla równowagi musi być teraz coś pozytywnego:tak:

Witam wszytskie dziewczyny w niedzielę:-)
 
Do góry