reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Loree- zagubiona sie czuje bo niby mam jakas wewnetrze przeczucie, ale jak sobie nad tym tak racjonalnie pomysle, to wiem ze niczego takiego nie powinnam czuc. :tak:no bo niby skad? Poza tym nie od dzis sie staramy i dlaczego tym razem mialoby sie udac?

A choćby dlatego, że kiedyś musi sie udać! A czemu nie dziś? Wiecie jak ja długo nie wierzyłam,że mi się udało? A jak juz urodziłam to wszystkim mówiłam- " ja mam dziecko, to naprawdę moja córka!" :-D:-D:-D
 
reklama
Szafirek ten twój M to romantyk jest po prostu! :tak: Dobrze, że lubi fajny klimacik a nie byle jakie bara bara! Kiedyś w "mieście kobiet" na tvn style rozmawiały baby o tym co je najbardziej zniechęca do sexu. Padały różne hasła i jedna powiedziała, że jej mąż jak ma ochotę to mówi do niej " bedzie robota? bo jak nie to idę spać!" :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
o k..wa :szok::szok: jakby mi moj tak powiedzial,to bym od razu odpowiedziala "to dobranoc"
 
hmm... to może być wesoło :D bo dzień wcześniej były przytulanki :)
Ale porobie jaszcze pare dni zeby mieć pewnosć ze to była owu. :)
Na ale nie moge zajść w ciąże teraz : / W maju bede miała włókniaka wycinanego z piersi ;/ jeszcze tego cholerstwa mi brakowało !!
 
Dobra zmykam zrobić M masażyk. Może sama się załapię!
Jak to czytam to sobie myslę, że ja nie jestem taką dobrą żoną!:no:

W sumie nie mam energii wcale,bo mialam bardzo ciezki tydzien. Mojego M nie ma od tygodnia i wroci w niedziele wieczorem.Mial w srode urodziny i nic mu nie kupilam,to obiecalam mu,ze chociaz mu serniczek upieke i pewnie zrobilabym to jutro lub w niedziele na spokojnie,ale...przez caly weekend robie jako niania dla 11 letniego chlopaka :baffled: bedzie ciezko...juz nie jest malym chlopcem,zeby latwo bylo mu jakies zajecie znalesc

11-latek to mi się tylko z grami na komputerze kojarzy! Faktycznie nie będzie łatwo! powodzenia!



Spadam kobietki,muszę coś jeszcze wtrącić przed snem. Nie zbyt zdrowo wiem, ale tak mi sie tego serniczka zachciało:-D
 
hmm... to może być wesoło :D bo dzień wcześniej były przytulanki :)
Ale porobie jaszcze pare dni zeby mieć pewnosć ze to była owu. :)
Na ale nie moge zajść w ciąże teraz : / W maju bede miała włókniaka wycinanego z piersi ;/ jeszcze tego cholerstwa mi brakowało !!

Jak masz taki zabieg w planach, to mogłaś się zabezpieczać! Nie rozumiem cie chyba. Pewnie ci się udało, skoro wcale tego nie chciałaś. Tak juz niestety jest. No i jeśli się okaże że jesteś w ciąży to raczej nic z piersi ci wycinać nie będą, więc chyba trochę zawaliłaś sprawę. A tego włókniaka musisz usuwać? Bo niektórych nie trzeba jak się nic z nimi złego nie dzieje. Wiem, bo sama miałam kilka.

Teraz juz naprawdę spadam. DOBRANOC!
 
Nie trzeba go usuwać ale lepiej to zrobić bo ma 3 cm.A z dzidzi bym się ucieszyła oczywiscie i to bardzo :D tylko ten zabieg wolę zrobić,no i za 2 tyg 2 dawka szczepionki na zółtaczkę z tym wynikiem rózyczki coś dziwnego (igG 4934) więc sama rozumiesz :/.A z dzieckiem czekamy i czekamy bo ciągle coś!!! a to kolejne badanie ,a to wynik dziwny a to guzek w piersi i tak non stop!!! A najfajniejsze ze 5 dni temu swojej przyjaciułce powiedziałam ,że wolałabym już po prostu "wpaść' Choć wiem ze to nie odpowiedzialne :(
 
11-latek to mi się tylko z grami na komputerze kojarzy! Faktycznie nie będzie łatwo! powodzenia!
Spadam kobietki,muszę coś jeszcze wtrącić przed snem. Nie zbyt zdrowo wiem, ale tak mi sie tego serniczka zachciało:-D
Podobno ma zabrac ze soba laptopa,ale 2 dni non stop grac,to chyba lekka przesada :nerd: a co do serniczka to zapraszalam :tak: zaraz go wyjmuje,wiec masz jeszcze chwile do namyslu :-p
 
mogę do Was dołączyć ?
Ja coprawda z moim będziemy dopiero za rok zaczynać starania ale chciałabym sie do tego jakoś przygotować :)
 
reklama
Ku.....a :wściekła/y: jeszcze 7 dni do @ a tu dzisiaj nie dość, że przytulaliśmy się pierwszy raz od niewiadomego mi czasu to jeszcze po już były jakieś plamienia i boli mnie brzuch :angry:.
Kobiety to mają z @ :wściekła/y:cholerę przesrane :angry: !
 
Do góry