reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Kulaszusza - czakam na wynik testu ciążowego,ale cos mi mówi, że to...:-D:-D

Ja też w poniedziałek i wtorek robię za nianię, bliźniaczki (4lata):-)
:-)
A teraz do wanny zmykam... Pamiętacie, że jutro (tzn. z soboty na niedzielę) przestawiamy czas i śpimy o godzinę krócej - przynajmniej u nas w Polsce:no:\

Kolorowych snów!
 
reklama
mogę do Was dołączyć ?
Ja coprawda z moim będziemy dopiero za rok zaczynać starania ale chciałabym sie do tego jakoś przygotować :)

Witaj:-)

A teraz do wanny zmykam... Pamiętacie, że jutro (tzn. z soboty na niedzielę) przestawiamy czas i śpimy o godzinę krócej - przynajmniej u nas w Polsce:no:\

Kolorowych snów!

Przes.....e:angry:

DOBRANOC
 
Zapraszamy:-):-) Im nas więcej tym lepiej:-):-)
A dlaczego dopiero za rok??
bo chcemy sie dorobić własnego mieszkania i znaleźć dobrze płatną prace i odkładać żeby potem Nam niczego nie brakowało.
Mój M. mówi że jak zajde w ciąże to mi nie pozwoli pracować, On będzie pracował i spełniał moje zachcianki hihi
 
mogę do Was dołączyć ?
Ja coprawda z moim będziemy dopiero za rok zaczynać starania ale chciałabym sie do tego jakoś przygotować :)
Witamy!! Ja tez naleze do starajacych sie w czasie przyszlym (zaczynamy od lipca)

Ja też w poniedziałek i wtorek robię za nianię, bliźniaczki (4lata):-)
:-)

Kolorowych snów!
Takie to sa slodziaki i mozna milion zabaw im wymyslac,czysta przyjemnosc :-) a taki 11-latek to niekoniecznie :baffled:
Tez lece spac bo juz pozno
KOLOROWYCH
 
Dziewczyny jestescie kochane, ciesze sie ze was tu poznalam, dajecie mi dobre rady !!

Powiem Wam, ze juz te jedno moje wyjscie troche podzialalo, wyobraxcie sobie, ze mialam telefony co godzine co robie, i nawet wypytal sie mnie w jakim pubie jestem i przyjechal sprawdzic co robie, wiec wychodi na to ze sie wystraszyl i poczul nie pewnosc i bardzo dobrze, bardzo sie ciesze !
 
Kochana juz 30 dni minelo od zeszlego okresu..wiec ten pasek zle pokazuje...
Ja mam co 30 dni..jak w zegareczku:-)
Luty byl krutki miesiac ...powypadaly 3 dni
urczak dziwne bo ja tez mam na tym samym suwaczka co Ty a mi dobrze wskazuje..
no i najwazniejsze...
ZAJść W CIążę - ZIOŁA G SROKI AŻ 160 gram (547306189) - Aukcje internetowe Allegro

nienawidze ziół ale te pije....
ide czytac dalej....
chyba sobie zafunduje je.. nawet pytalam M czy bedzie pi bo pisze ze na nasienie tez dobre.. powiedzial ze mala filizaneczke.. ale wkoncu stanelo na tym ze sprobuje sie przekonac..
Dziewczyny jestescie kochane, ciesze sie ze was tu poznalam, dajecie mi dobre rady !!

Powiem Wam, ze juz te jedno moje wyjscie troche podzialalo, wyobraxcie sobie, ze mialam telefony co godzine co robie, i nawet wypytal sie mnie w jakim pubie jestem i przyjechal sprawdzic co robie, wiec wychodi na to ze sie wystraszyl i poczul nie pewnosc i bardzo dobrze, bardzo sie ciesze !
na facetow to zawsze dziala.. a co ona tam robi? jak sie bawi? ciekawosc go zrzerała.. powodzenia zycze..

my dzis z M wybieralismy kafelki do lazienki , wanne umywalke i kompakt wc.. wszystko kupilismy a po swietach robimy brtu mojemu remont lazienki w prezencie slubnym.. my robocizne, rodzice materialy i jakos tak to wyjdzie.. w kazdym razie padam wymeczona..

dzis w gole zauwazylam jakby ze mnie lecialo jak z wiaderka.. az w sklepie myslalam ze to @ a jak poszlam w domku do wc to w sumie strasznie duzo bialego sluzu i tak juz chyba z 3 dzien.. a @ dalej nie ma.. pewnie sie pojawi za kilka dni a moze gopiero w 38 dc..
 
dzien dobry dziewczynki!!!
Nastawilam sobie zegarek na 9 a tu prosze nie moge spac...zrobilam testa i nadal negatywny...i tak wiem ze nie bede w ciazy ale dlaczego okresu nie mam???Boze juz chyba z 10 lat nie zatryzmal mi sie okres..a teraz--co jest..ku...wa...no przeciez te glupie testy prawde mowia...juz jest 1 dzien po @ i blada dupa:-(
Moze za bardzo chce tej@ i mozg sie zablokowal..hehe
 
reklama
Do góry