reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Ewelaa- no przede mna jeszcze przeszlo dwie godziny w pracy a potem kolejne 2.5 na kursie.A takie zakupy serio nastroj poprawiaja... jesli obawiasz sie, ze nie ponosisz ich zbyt dlugo, to moze jakas tuniczka, luzna sukienka... :))Loree- ja tez dlugo nic sobie nie kupilam, bo wychodzilam z zalozenia ze za jakis czas moge sie w to nie zmiescic... ale z drugiej strony to chyba nie jest dobre podejscie. Przeciez tak zaraz sie nie tyje. Pisalam Wam ostatnio o kumpeli- 17-18 tydzien i nie ma ani cm wiecej! Poza tym w czasie staranek tym bardziej trzeba sie czuc zadbana, kobieca i powabna :) wtedy piekniejsze,dorodniejsze i silniejsze zolnierzyki sie produkuja ;)
 
Ja też mam rozmiar 34 :-) mam nadzieję, że teraz będę miała większy i że mi tak zostanie :-)
Szczęściara.... Ja nigdy takiego nie miałam:baffled: zresztą całe dorosłe życie mam podobny - tylko odchyla się raz na jedną raz na drugą stronę:) Po ślubie niestety w tę mniej korzystną. tak to jest jak się chce mężowi przypodobać i się robi takie obiadki:-)
Długo wszystko organizujecie, pewnie będzie wielkie weselicho!:-D
Ja już nie mam 34:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Loree... ja się ostatnio dowiedziałam że lokal na komunię trzeba rezerwować min 1,5 roku wcześniej, żeby był jakiś rozsądny. Teraz koleżanka z pracy chce gdzieś zamówić( na drugi rok) to już marne szanse.
 
Okres powinnam była dostać 21 marca (jeśli chodzi o mój cykl 30-dniowy) a z mierzenia tempki dziewczyny mi wyliczyły, że 24 marca

Kochana to tylko 2 dni! Jest za wcześnie! Możesz iść na wizytę ale po co się stresować jak usłyszysz, że jeszcze nic nie widać? No i szkoda kasy! Mnie w 5 tyg na usg lekarz nic nie widział! Poczekaj jeszcze z 2 tyg z lekarzem a jutro zrób sobie betkę,żeby miec pewność. I kwas foliowy łykaj!!!
 
No co za baba złośliwa! O fiordach mi tu opowiada jak ja teraz za oknem śnieg widzę! Ale ci zazdroszczę. Kusisz, kusisz, muszę przemyśleć sprawę, bo jeszcze wakacje nie wykupione. Tylko,że ja chciałam w maju gdzieś pojechać.


nio..baba cie namowi!!!A w maju my jedziemy do Egiptu...tam jest hot,hot:-)
Dawajcie z nami:-)
 
Witam dziewczyny...:-)

Odebrałam moją betkę... I tyle w tym dobrego ze mam 100% pewność, że... nie ma fasolki. :wściekła/y:Chociaż sie już nie będę nakręcać. :no:Nie mam ku temu już żadnych powodów. :no:
Mój wynik: <0,1 mlU/ml. Więc żadnych sznas...:-(

Ale mam też ważną uwagę:
jestem żywym dowodem na to, że Pre-test kłamie!!!
 
reklama
Do góry