reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

PRZEGIEŁYŚCIE TYM RAZEM! NOSZ KUŹWA ZOSTAWIC WAS NA 12 GODZ I CO WY WYPRAWIACIE!!!!! :angry::wściekła/y:
- JESTEM ZDROWA (ale glowy to mi nie badali :-D)

co do wiesiolka to mam nadzieje ze przyjmowalas go tylko do owu?
...

No zgadzam sie-przegięłyśmy...ale wiesz...jakby kto pytal to ONE Eve, nie ja:-D;-):-D
Kochanie-super ze odebralas wyniczki i wsio ok! Glowa jak na razie moge Ci powiedziec też ma sie dobrze, kojarzysz fakty, myślisz logicznie i poki co dobrze rokujesz...więc już tego badac nie musisz:-D

Eve-mam pytanie-czy z lnem jest jak z wiesiolkiem, ze pijemy tylko do owulki, czy len jest niezlezny od fazy cyklu? Wiesz cosik moze na ten temat?

Ale się wkurzyłam:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:, mam takie kolezanki w pracy, ze mnie czasem krew zalewa.
:sorry2:

Pysiula-no widzisz jakie malpy wstrętne, nie to co my...prawda?
Kochanie-a nie da sie jakos wykrecic od tych przygotowan??? Przeciez jak bedziesz umierala z bólu przez @ to ani nie pomozesz za wiele ani się bawic dobrze nie bedziesz...porabane te znajome...az mi sie.cisnienie podniosło!!!
:wściekła/y::no::angry:

Sprobuje dostac sie dzisiaj do internisty wieczorem i moze da mi skierowanie na zastrzyk, jak myslicie?

Mam nadzieje, ze da...trzymam ckiuki kochanie! jestem pewna ze po takich bojach bedzie fasolka!!! W kazdym razie "gra jest warta swojej ceny". Buziaki!


Powiem tyle: chyba zmienie wyznanie...

Kochana moze to naprawde za wczesnie na test, tempka tez swoje znaczy ;-) Ja chce zaczac mierzyc, powiedz mi, ten termometr po prostu trzeba sobie wlozyc (jak gleboko??) i zostawic w srodku na jakis czas? Mam go trzymac reka i opierac na sile o scianke pochwy?

:wściekła/y:

Olapop-mierzysz w pochwie-rano po przebudzeniu (nawet przed zrobieniem pierwszego siku) i wkladasz termometr do pochwy-kilka cm...sama wyczujesz ile możesz i nie musisz go trzymac ręka, mozesz wlozyc i lezec w bezruchu-elektoniczny trzymasz w srodku do pikniecia a zwykly okolo 10 minut. Potem zapisujesz zeby nie zapomniec i gotowe:-)

Lepszy od Salfazinu? I na co tak w ogóle?:-D

Nie wiem który lepszy, czesc panow łyka androvit, czesc salfazin...chyba oba maja podobne składniki... A sa na poprawę zdrowaia mezczyzn i ich sily witalne, kondycję zołnierzyków...ze sie tak wyraze:-)

Kingus-dobrze ze już nieco lepiej sie czujesz...mam nadzieje, ze mdlosci wkrótce odejda i bedzie juz tylko urok ciąży...

Lilu-kochanie-trzymam kciuiki...póki nie ma @ jest nadzieja przecież...

Tikanis-a Ty juz gdzie sie schowaląs????podczytujesz nas czasami??? Jeśli tak to Pozdrawiam mocno!

Mezatka, Romka??? a wy co-strajk?
 
reklama
Ja kiedys w cyklu monitorowanym przy braniu clo mialam usg w 14 dc i mialam jeden pecherzyk 15 mm a w 16 dc mialam az 3 pecherzyki po 19 mm wiec w przeciagu 2 dni uroslu mi 2 pecherzyki 19 mm :szok:

moze lekarz nie dopatrzym sie tamtych dwoch.. bo to by było dziwne.. ja znow mam pecherzyk wedrownis w poniedzialek w lewym w srode w prawym jajniku.. no ale ludzka rzecz sie pomylić prawe a lewe..
 
:confused::confused::confused:
Słyszałyście o zmianie przepisów w sprawie becikowego?

:confused::confused::confused:
>>link<<

Tak.
Kobieta musi być od 10 tyg ciąży pod stałą rególarną opieką lekarza.

Bylam dzisiaj na kolejnych zastrzykach z menopuru. Babka sie nie zorientowala, ze miala mi dac dwie ampulki, wiec dala jedna, a potem oddzielnie druga - a mogla zrobic to za jednym zamachem :baffled: Pokazala mi gdzie sie robi zastrzyk domiesniowy, ale kochane... ja nie dam rady sama go sobie zrobic... robi sie go dluuga igla.. .ja na widok takiej igly zemdleje... a jak bede nieprzytomna to przeciez sobie jej nie wbije.. :baffled::baffled: Sprobuje dostac sie dzisiaj do internisty wieczorem i moze da mi skierowanie na zastrzyk, jak myslicie?

A przy rodzinnym lekarzu nie robią u was zastrzyków?

Przeczytałam 8 stron na tym forum Możliwe i mam dość. Laska mnie rozbroiła. Ale jaka żywa wymiana zdań. Dwa obozy się zrobiły: wierzący i niedowiarki - i wojna.
Ale widzę, że chyba wszystkie tam uciekły.

Nie uciekły, tylko coś wesołego, coś dla rozluźnienia.....

No i dupa robiłam rano bobo test -zółty i jedna krecha,mama narzeczonego mówi ,że w 29dc. powinny już być dwie kreski :-(
Staranka odkładamy ,bo się przeprowadzamy do wynajętej chaty-razem.
Może będę Was podczytywać ,jak będe miała dostęp do kompa.Pa Pa i życzę wszystkim fasolek -jak najszybciej:tak:

No to świeże gniazdko trzeba ochrzcić:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D


Widziałam w TV.
Widocznie kościół przedkłada religię nad życie i zdrowie:crazy:

Lepszy od Salfazinu? I na co tak w ogóle?:-D

Androwid, koszt ok 25 zł, 30 zł za 30 szt.

Ten człowiek powinien siedzieć do końca życia w wiezięniu za zgwałcenie własnej córki, mi się to kompletnie w głowie nie mieści!!
A cała reszta tych ludzi.. no brak słów!

Powinni go tam porządnie zg.........:wściekła/y:

A ja niecałe 12:p

To tak jak ja.
Podobnie.
I mnie ta @ wkurza od tylu lat!

Zmykam, dostałam gorączkę.
Pilot od TV się zagotuje!
 
kutwa... chciałam jutro skoczyc do mojej ginki, ale sobie cholera jakieś zapisy wymyśliła i na 26.02 najwcześniej.... chyba poszukam innego...brrrrr
Jak już się zdecyduję to .... piach w oczy:crazy:
 
kutwa... chciałam jutro skoczyc do mojej ginki, ale sobie cholera jakieś zapisy wymyśliła i na 26.02 najwcześniej.... chyba poszukam innego...brrrrr
Jak już się zdecyduję to .... piach w oczy:crazy:

To i tak masz szczęście.
Przeczytaj mój post na poprzedniej stronie.
Kolejki do lekarza w związku ze zmianami przepisów o becikowym.
 
moze lekarz nie dopatrzym sie tamtych dwoch.. bo to by było dziwne.. ja znow mam pecherzyk wedrownis w poniedzialek w lewym w srode w prawym jajniku.. no ale ludzka rzecz sie pomylić prawe a lewe..

Albo lekarz, ktory robil usg, mial cos nie tak ze wzrokiem w tym 14 dc ;-);-);-)

raczej niem ozliwe zeby ginka nie dopatrzyla, bo ja tez widzialam w 14 dc jeden pecherzyk a w 16 dc az trzy, w mojej przychodni pacjetka ma dodatkowy monitor przed soba aby mogla wszystko widziec do tego mam zdjecia z usg :tak:
 
raczej niem ozliwe zeby ginka nie dopatrzyla, bo ja tez widzialam w 14 dc jeden pecherzyk a w 16 dc az trzy, w mojej przychodni pacjetka ma dodatkowy monitor przed soba aby mogla wszystko widziec do tego mam zdjecia z usg :tak:

no to nie mam bladego pojecia.. nagle sie pojawil.. ostatni to cuda sie zdarzają.. moze okrzykniemy marzec miesiacem cudów?:-D
 
reklama
Do góry