reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Owulację miałam 18 dc test zrobiłam w 30 i wyszedł negatywny a kolejny w 37 dc.

No to pocieszajace ;-) W takim razie i u mnie jest szansa :tak:
Ja mialam owu (jesli mialam) jakos 17-18 dc, a testy w niedziele (28 dc) i dzisiaj (31 dc) wyszly negatywne. Nawet nie mam juz specjalnych objawow zblizajacej sie @ - cmi mnie co prawda lekko w podbrzuszu, ale jakos nie czuje zeby zaraz @ miala sie pojawic. No i mam dosc duzo sluzu... A jak u Ciebie wygladal ostatni tydzien przed testowaniem?
 
Ogólnie dobrze, wieczorami mnie mdli :baffled: i w łóżeczku leżę grzecznie już o 22 :tak:
A jak u Ciebie z kolankiem??

No to Kingus-grzeczna dziewczynka-tak trzymaj, masz się wysypiac, nie przemęczac i wypoczywaj jak tylko mozesz!!! Na mdłosci polecane są ponoc sucharki i jakies ziolowe herbatki...ale mnie sie wydaje ze to poprostu trzeba przeczekac i jak będzie miało to samo ustąpi we własciwym czasie.
Moje kolanko troche ostatnio smiesznie sie zachowuje, bo nie boli ale w srodku jakby swędzi, mrowi, cierpnie...w kazdym razie czuje go od poniedziałku na nowo ...na szczescie nie spuchlo! jutro odbieram wyniki i zobaczymy co na nich wyjdzie :-)

Mysle o scieciu wlosow...co mam zrobic??? Maz mnie namawia na to juz od ponad roku, a ja sie uparlam ze zetne jak zajde w ciaze...ale w tych okolicznosciach to pewnie bedzie ....hohoho...kawal czasu jeszcze:-D
 
Kulaszusza


W oparciu o twoje tempki owu wychodzi 16dc. Ale jak polaczyc tempke z obserwacja sluzu - to wychodzi 14dc. Wiec o ile sluz zbadalas prawidlowo - 14dc byl Twoj dzien....

Twoja linia pokrywajaca jest na poziomie 36.78 i o ile tempka sie bedzie utrzymywala powyzej tego poziomu, no jest wsio charaszo
 
Ostatnia edycja:
No to pocieszajace ;-) W takim razie i u mnie jest szansa :tak: Ja mialam owu (jesli mialam) jakos 17-18 dc, a testy w niedziele (28 dc) i dzisiaj (31 dc) wyszly negatywne. Nawet nie mam juz specjalnych objawow zblizajacej sie @ - cmi mnie co prawda lekko w podbrzuszu, ale jakos nie czuje zeby zaraz @ miala sie pojawic. No i mam dosc duzo sluzu... A jak u Ciebie wygladal ostatni tydzien przed testowaniem?

Olapop-mocno sciskam kciuki zeby to byla fasolka!!! Testy sikane moga tak wczesnie jeszcze nic nie pokazac, ale betka u Ciebie juz by jasno powiedziala co i jak, moze powinnas wybrac sie na bete??? Nie chcesz?

Kinguś - suwaczek dopiero po 10 marca - jak zobaczę serduszko..

To juz tylko tydzien i 6 dni!!! Kasiu-naprwde bardzo sie kochanie ciesze i licze na silnie bijace serduszko!!! Trzymam kciuki mocno za Ciebie i fasolkę!

Tikanisku-masz wiad. na privie.

No dobra kochane moje ja juz uciekam bo moja staruszka ciocia wpadla na chwilke i wypada mi z nia kilka slow zamienic a nie tylko klikac:-)

A...jeszcze chcialam o psiakach sie odniesc-ja marze dniami i nocami o labradorku albo golden retrieverku...ale na razie nie mamy warunkow...EVE bardzo co zazdroszcze...i tego zjedzonego lancuszka i tych skarpet w jego przelyku i nawet kup na podlodze...byle tylko miec takie male czworonozne szczescie jestem w stanie zniesc wszystkooooo!
 

5 cykli ciurkiem?? W ulotce jest napisane, ze mozna brac maksymalnie przez trzy...
:baffled:
wiesz...narazie sie nie martwie bo słyszałam, ze mozna brac nawet do 6 m-cy pod rząd jak sie nic złego w organizmie nie dzieje...dziwi mnie tylko ze lekarz mi nic o ograniczeniu czasowym nie mówi, nastepnym razem jak u niego bede, powiem mu ze juz długo je łykam i ze chce przerwe...
 
Od dwoch, trzech dni porobily mi sie straszne krostki na twarzy, cos czuje, ze jednak @ przyjdzie :baffled:

Olapop-mocno sciskam kciuki zeby to byla fasolka!!! Testy sikane moga tak wczesnie jeszcze nic nie pokazac, ale betka u Ciebie juz by jasno powiedziala co i jak, moze powinnas wybrac sie na bete??? Nie chcesz?

Dziekuje. Myslalam o betce, ale kosztuje 40 zl i to strasznie duzo
:baffled: Dlatego jeszcze poczekam...
 
Ostatnia edycja:
Owulację miałam 18 dc test zrobiłam w 30 i wyszedł negatywny a kolejny w 37 dc.

Pewnie na ten pierwszy test było zawcześnie w Twoim przypadku (przy takim cyklu)/

Jestem po owulacji !!! :-)
Wróciłam z USG. Jest ciałko żółte i płyn w zatoce Douglasa.
Pęcherzyk pękł (myślę, że to było w poniedziałek w 22dc) , bo naprawdę mnie wówczas wydęło i bardzo bolały jajniki-głównie lewa strona i to też by się zgadzało (pęcherzyk był w lewym jajniku). Czyli pękł przy wielkości 23 mm-parę godzin po usg poniedziałkowym.

Teraz tylko czekanie do 12 marca- do okresu :-) Wiem powinnam wierzyć, że się udało, ale jakoś nie wierzę...
 
Pewnie na ten pierwszy test było zawcześnie w Twoim przypadku (przy takim cyklu)/

Jestem po owulacji !!! :-)
Wróciłam z USG. Jest ciałko żółte i płyn w zatoce Douglasa.
Pęcherzyk pękł (myślę, że to było w poniedziałek w 22dc) , bo naprawdę mnie wówczas wydęło i bardzo bolały jajniki-głównie lewa strona i to też by się zgadzało (pęcherzyk był w lewym jajniku). Czyli pękł przy wielkości 23 mm-parę godzin po usg poniedziałkowym.

Teraz tylko czekanie do 12 marca- do okresu :-) Wiem powinnam wierzyć, że się udało, ale jakoś nie wierzę...


To jeszcze troche poczekasz ;-) Ale czemu od razu zakladasz, ze nic nie bedzie?
Gdzie sie podzialo pozytywne myslenie?
 
reklama
Do góry